FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Līgavu TOP make-up tendences 2017. gadā

Autors:Precos.lv
Ar grimu ir tāpat kā ar apģērbu – ja kaut kas šobrīd ir modē, tad tas vēl nenozīmē, ka visiem tas ir jāvelk un ka visiem tas labi izskatīsies. Savā izvēlē vienmēr jāvadās pēc tā, kāds stils, grims un frizūra būs vispiemērotākais tieši Tev. Lasi tālāk un uzzini, kādas grima tendences būs aktuālas šajā sezonā!

„Arī gatavojoties savai īpašajai dienai – kāzām – svarīgi ir atrast to stilu, kas Tev pašai vislabāk piestāv un kurā jutīsies labi. Iesaku vadīties pēc sajūtām un būt tādai, kāda esi!”, portāla PRECOS lasītājas aicina pieredzes bagātā vižāziste, friziere un vizuālā tēla meistare Zane Ellere.

Zane ir piedalījusies dažādu fotosesiju, videoklipu, modes skašu un šovu norisē. Arī iejušanās kāzu atmosfērā viņai nav sveša, jo tieši Zanes meistarīgajās rokās savā kāzu rītā uz pucēšanos ir nonākušas daudzas jo daudzas līgaviņas, turklāt arī pati Zane šobrīd izbauda skaisto un aizraujošo kāzām gatavošanās laiku.

TOP līgavu make-up tendences 2017.gadā
Foto: Linda Lauva
 

Kādu tu redzi modernu 2017. gada līgavu?

Modē ir viss dabiskais – naturāla stila grims ir kļuvis par līgavu TOP tendenci. Vērojama tieksme pēc neitrāliem, dabiskiem toņiem un vieglas nevīžības, tomēr modē atgriežas arī spilgti, kontrastējoši tēli, piemēram, gaiša āda, grafiski acu laineri un piesātinātas, ogu toņu lūpas. Kāzu grimam jābūt maksimāli maigam, taču ne garlaicīgam! Moderna 2017. gada līgava ir gaisīga, jutekliska un par sevi pārliecināta sieviete.

TOP līgavu make-up tendences 2017.gadā
Foto: Linda Lauva
 

Kādas ir aktuālās līgavu make-up tendences 2017. gadā?

Kāzu grimā 2017. gadā dominēs dabiskums – viegls un neuzkrītošs grims (nude make-up). Līgavas grima paletē pārsvarā būs zemes toņi – brūnie toņi to dažādās nokrāsās un intensitātē.

Jau vairākas sezonas rozā krāsa ir galvenā maigas līgavas tēlā. Jauki izskatīsies maigs rozā toņa vaigu sārtums, kas tik ļoti piestāv līgavām. Strobing un highlight tehnikas noteikti tiks izmantotas arī līgavu grimā. Ja izgaismo vaigu kaulus, acs iekšējo stūrīti un zonu zem uzacīm, tas līgavai rada gaišu un starojošu izskatu. Lai sejai piešķirtu īpašu starojumu, vaigi jāieēno ar perlamutra vaigu sārtumu un zona virs vaigu kaula – ar izgaismotāju. 

TOP līgavu make-up tendences 2017.gadā
Foto: Sandra Melnalksne

Aktuāls ir viegls tonālais krēms. Tonālo līdzekļu kārta nedrīkst būt pārāk bieza, lai katra līgava neatkarīgi no izvēlētā tēla izskatītos viegla un gaisīga. Tonim un konsīleram jābūt maksimāli plānam, gandrīz caurspīdīgam.

Modē ir ogu krāsas lūpas maigos toņos un rozā vai persiku krāsas lūpu spīdumi. Tie uz lūpām izskatās atsvaidzinoši, piešķirot apjomu un jauneklīgu izskatu. Lūpām lieliski piestāv arī neuzkrītošs spīdums, jo tas izceļ smaidu un rada svinīgu iespaidu.

TOP līgavu make-up tendences 2017.gadā
Foto: Kristaps Hercs

Joprojām topā ir acu laineri, kas rada izteiksmīgu skatienu un piešķir līgavas tēlam koķetīgu niansi. Aktuāli būs vienas līnijas  vai dubultās līnijas laineri, kā arī platas, taisnas un izliektas līnijas. 

Metālisks mirdzums ir spilgtākā 2017. gada kāzu sezonas tendence! Būs aktuālas metāliska spīduma acu ēnas zelta, sudraba, bronzas vai vara krāsā.

TOP līgavu make-up tendences 2017.gadā
Foto: Mārcis Baltskars
 

Kādus ieteikumus tu kā grima māksliniece varētu dot līgavām?

Vizāžista un friziera izvēli nevajadzētu atstāt uz pēdējo brīdi, jo labi meistari, tāpat kā kāzu fotogrāfi, vasaras kāzu sezonai tiek aizrunāti jau ziemā un pavasarī. Kāda līgaviņa manus pakalpojumus rezervēja pat gadu iepriekš!

TOP līgavu make-up tendences 2017.gadā
Foto: Linda Lauva

Ikvienai līgavai iesaku izmēģinājuma grimu un frizūru gandrīz kā obligātu pasākumu, lai īstajā dienā viss notiktu tieši tā, kā iecerēts, bez jebkādiem pārpratumiem. Grima izmēģinājums ir svarīgs arī tāpēc, lai līgava varētu iepazīties ar savu meistaru (ja vēl nav sanācis izmantot viņa pakalpojumus) un pārliecināties, vai abi ir uz viena viļņa.

TOP līgavu make-up tendences 2017.gadā
Foto: Kristaps Hercs

Izmēģinājumu iesaku veikt aptuveni 2-3 nedēļas pirms kāzām. Tad pietiks laika, piemēram, pieliekamo matu iegādei, ja meistars konstatēs, ka izvēlētajai frizūrai ar līgavas matiem vien nepietiek, vai matu dekoru un dzīvo ziedu iegādei, lai tos varētu izmantot frizūrā, līgavas tēlam piešķirot vajadzīgo „odziņu”. Ja izmēģinājuma grimu būsi ieplānojusi laicīgi, atliks laika iegādāties arī ideālo lūpu krāsu, kas varbūt būs iepatikusies no vizāžista kolekcijas grima izmēģinājuma laikā.

TOP līgavu make-up tendences 2017.gadā
Foto: Uģis Nagliņš

Es līgaviņām pirms grima izmēģinājuma tikšanās parasti iesaku padomāt par vēlamo grimu un frizūru. Ja līgava man atsūta bildes ar savām idejām, es varu labāk izprast viņas vēlmes, gaumi un stilu. Ne vienmēr, uzklausot ideju tikai mutiski, to ir iespējams pareizi saprast un iztēloties vēlamo rezultātu tieši tādu, kādu to ir iedomājusies kliente. Piemēram, kas vienai ir tumšas acu ēnas, otrai liekas gaišas. Izmēģinājums ir īstais brīdis, lai saprastu, vai līgavas izdomātā frizūra un grims ir tieši tas, kas viņai patiešām piestāv un kurā viņa jutīsies ērti. Ja būs nepieciešams, meistars pakonsultēs līgavu un ieteiks risinājumu vislabākā rezultāta iegūšanai.

TOP līgavu make-up tendences 2017.gadā
Foto: Mārcis Baltskars

Strobing tehnikas izmantošanas galvenais priekšnosacījums ir ideāla sejas āda, tāpēc es līgavām iesaku dažus mēnešus pirms lielās dienas veikt ādas tīrīšanas un mitrināšanas procedūras. Nebaidieties izmantot arī mākslīgo skropstu pušķīšus, tie acīm piešķir dabisku un izteiksmīgāku skatienu. Pirms kāzu dienas ir iespējama arī skropstu pieaudzēšana.

TOP līgavu make-up tendences 2017.gadā
Foto: Reinis Melioranskis

Es ieteiktu līgavai izvēlēties tik košu un izteiksmīgu grimu, ar kādu viņa pati jūtas ērti. Kāzu dienā noteikti nevajadzētu pārspīlēt un izvēlēties grimu, kas nesaskan ar pašas līgavas personību! Ja līgava ikdienā nelieto īpaši daudz kosmētikas, tad arī kāzu dienā nevajadzētu ar to pārspīlēt.

Nevajag uztraukties, ja grims liekas nedaudz par spilgtu, jo bildes to „apēd”. Jāatceras, ka līgavas grimam ir jābūt noturīgam un labi jāizskatās gan kāzu dienā un vakarā, gan fotogrāfijās.

Noteikti iesaku līgavai pašai iegādāties lūpu krāsu (vai varbūt Tev jau ir sava mīļākā lūpu krāsa?), kuru viņa vēlēsies lietot kāzu dienā. Šo lūpu krāsu varēs ielikt līdzi somiņā un atjaunot jebkurā brīdī. Lai arī cik noturīgu krāsu līgavas lūpām uzklās meistars, klājums tik un tā dienas laikā būs jāatjauno.

TOP līgavu make-up tendences 2017.gadā
Foto: Māra Juberte

Svarīgi, lai izvēlētais grims un frizūra piestāvētu arī līgavas kleitai un kāzu stilam. Bieži vien līgava man atsūta fotogrāfiju, kurā redzama ar kāzu kleitu mugurā, un jautā, kāda frizūra vislabāk viņai piestāvētu. Protams, es pakonsultēju.

TOP līgavu make-up tendences 2017.gadā
Foto: Kristaps Hercs

Matējošās salvetes ir ļoti laba lieta, ko iemest mazajā somiņa un izmantot vajadzīgajā brīdī, kad sejai parādījies nevēlams spīdums, piemēram, pirms fotosesijas.

Lai arī kas būtu modē, jāatceras, ka tā diena ir tikai jums pašiem! Nav nozīmes, ko domās kāds cits; dariet tā, kā jums patīk!

TOP līgavu make-up tendences 2017.gadā
Foto: Sandra Melnalksne

Novēlu ikvienai līgavai atrast savu īsto meistari, kurai var uzticēties un kura skaisto kāzu dienu padarīs vēl īpašāku! Galvenais kāzu dienā ir justies ērti. Ja līgavai patīk sava frizūra un grims, tad ikreiz, ieskatoties spogulī, tas rada prieku!

Paldies Zanei Ellerei par vērtīgajiem ieteikumiem!

Aplūko Zanes darbus Facebook  un Instagram!