FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

2017. gada krāsa – pavasarīgi zaļā

image

Kā ierasts katra gada nogalē Pantone Krāsu institūts (ASV) izziņo nākamā gada top krāsu, kas atbilst aktuālam noskaņojumam sabiedrībā un ietekmēs valdošās tendences interjerdizainā, modē, skaistumkopšanā, mākslā, arhitektūrā un citās nozarēs nākamajā gadā.

  GREENERY PANTONE 15-0343

Par 2017. gada krāsu Pantone institūts ir izraudzījies pavasarīgi zaļo jeb Greenery (PANTONE 15-0343). Šī krāsa sevī iemieso tiekšanos pēc dabas klātesamības, tā simbolizē jaunu sākumu. Tā ir plaukstoša pavasara, spirdzinoša gaisa, zaļo ābolu un veselīga dzīvesveida krāsa. Krāsa, kas nomierina un piepilda mūs ar cerībām.

2017. gada krāsa - pavasarīgi zaļā

2017. gada krāsa - pavasarīgi zaļā

Arī modes dizaineri un skaistumkopšanas industrijas pārtāvji savās krāsu paletēs 2017. gadā noteikti iekļaus šo krāsu un apspēlēs to, radot galaproduktus, kas ne vien priecēs ar savu uzmundrinoši sulīgo toni, bet arī iemiesos šīs krāsas vēstījumu. Tā vairākas sezonas pēc kārtas esam bijuši liecinieki audumu apdrukām ar botānikas motīviem – grezni audumi ar vīteņu, ziedu un augu rakstiem ir rotājuši daudzu slavenu dizaineru jaunāko kolekciju tērpus no gaisīgām vakarkleitām līdz smagnēja auduma virsdrēbēm. Līdztekus tik aktuālajām augu valstības motīviem, apdrukās, izšuvumos un aplikācijās dominē arī putnu un savvaļas dzīvnieku tematika, apliecinot vēlmi pietuvoties dabai.

2017. gada krāsa - pavasarīgi zaļā
Dizaineri: Alice and Olivia                                                              Dennis Basso

2017. gada krāsa - pavasarīgi zaļā
Dizaineri: Marchesa Notte                                                             Marchesa

Kāzu dekorācijās zaļās krāsas dominance bija jaušama jau 2016. gadā, un arī 2017. gadā tieši zaļā krāsa tiks īpaši godināta, dekorācijās izmantojot daudzveidīga rakstura zaļo materiālu – vīteņi, lapas, sūnas, zari, lielizmēra augi, utt. Iekštelpas, kas rotātas ar daudzveidīgu un bagātīgu zaļo materālu, apjomīgi līgavas pušķi, kuros galvenā loma atvēlēta augiem un ziedi pievietoti vien kā neliels akcents, galda kartes, kas veidotas uz sulīgi zaļām lapām – visi šie elementi iemieso 2017. gada top krāsas Greenery vēstījumu. Daba tiek meklēta ne vien ārpusē, bet tā tiek ienesta arī iekštelpās.

2017. gada krāsa - pavasarīgi zaļā
2017. gada krāsa - pavasarīgi zaļā
2017. gada krāsa - pavasarīgi zaļā

Kā īpašu kāzu akcentu sulīgi zaļo krāsu iespējams izmantot, veidojot kāzu ielūgumus, izvēloties kāzu dienas auto vai gādājot par tērpa aksesuāriem – rotaslietas, matu aksesuāri līgavai, kurpes, tauriņš vai kaklasaite līgavainim.

2017. gada krāsa - pavasarīgi zaļā
2017. gada krāsa - pavasarīgi zaļā
2017. gada krāsa - pavasarīgi zaļāIedvesmu krāsu kombinācijām, kur viens no komponentiem ir aktuālais Greenery, atradīsi šeit. Lai izdodas atrast visatbilstošāko krāsu salikumu jūsu kāzām!

Raksta foto: Depositphotos.com, Vogue.co.uk, publicitātes foto

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties
SAISTĪTIE RAKSTI
  • Sestdien, 30. martā, Rīgas modes nedēļas izskaņā ar krāšņu modes skati tika prezentēta jaunā zīmola KATYA KATYA LONDON kāzu kleitu kolekcija “Serendipity” jeb tulkojumā “Patīkama sagadīšanās”.

  • Nav nekāds noslēpums, ka līgavainim savā kāzu dienā ir jābūt īstam princim. Īpaša vērība jāpievērš arī apaviem, pretējā gadījumā vizuālais tēls nebūs pilnīgs vai pat tiks izbojāts. Lieliskas ziņas labu apavu cienītājiem! Beidzot Rīgā ir atvēries kvalitatīvu, unikālu, rokām darinātu apavu veikals vīriešiem – Rosenwald & Co

  • Atskats uz zīmola Katya Katya modes skati Riga fashion week 2018 ietvaros. Katya Katya zīmola kāzu kleitas apvieno universālumu, ērtumu un eleganci, ko izvēlas sievietes daudzās pasaules valstīs.

  • No 25. līdz 28. aprīlim Spānijas pilsēta Barselona bija mājvieta ikgadējai Barselonas līgavu modes nedēļai jeb vērienīgam notikumam kāzu modes industrijā, kas vienkopus pulcēja daudzskaitlīgus Eiropas kāzu modes dizainerus un modes namus, lai prezentētu 2018. gada kāzu tērpu kolekcijas!

  • Spāņu modes nama Pronovias radošais direktors Ervē Moro (Hervé Moreau) iedvesmu savai augstās modes līnijas Atelier Pronovias 2017.gada kolekcijai ar nosaukumu “Le Ciel” jeb debesis ir radis zvaigžņotas nakts maģiskajā burvībā.

  • Atskatoties uz tikko aizvadīto Parīzes Augstās modes nedēļu, nākas secināt, ka sārti rozā krāsa sevi ir pārliecinoši pieteikusi kā svaigu un aktuālu alternatīvu tradicionālajiem, baltajos toņos ieturētajiem kāzu tērpiem.