FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Frizūru knifiņi, ko ievērot līgavai

Autors:Evija Krūmiņa
Plānojot kāzu dienu, viens no izplatītākajiem satraukuma cēloņiem līdztekus raizēm par to, vai viss tiešām izdosies tik lieliski, kā iecerēts, ir bažas par frizūras un grima noturību. Par grima knifiņiem, ko līgavām, jo īpaši vasarā, noteikti vērts paturēt prātā, kā arī ieteikumiem tērpa izvēlē jau vēstījām. Šoreiz piedāvājam rakstu sērijas noslēdzošo tēmu – padomus oriģinālam, gaumīgam un noturīgam matu sakārtojumam.

Meistara atrašana

Lai kāzu frizūra patiešām izdotos tāda, kādu esi to iztēlojusies, parūpējies, lai to veidotu profesionālis, kuram tas būs pa spēkam. Pat tad, ja Tava friziere, kurai esi gatava uzticēt teju dzīvību, lieliski zina, kādas krāsas un griezumi Taviem matiem atbilst vislabāk, tas nenozīmē, ka viņai izdosies tikt galā ar sarežģītajiem pinumiem, ko esi iecerējusi. Lai satiktu vislabāko speciālistu, kurš Tavas lokas pārvērtīs izcilā galarezultātā, konsultējies ar draudzenēm, kolēģēm un jau precētajām dāmām, kuras, iespējams, ieteiks lieliskus profesionāļus, turklāt par gluži pieņemamām cenām.

Kāzu frizūru knifiņi, ko ievērot līgavai

Nē – vārdiem, jā – fotogrāfijām!

Apjomīga cope, kuplas sprogas, maigas lokas... Tev šie vārdi ļauj acumirklī uzburt ideālo kāzu dienas frizūru, kamēr profesionālim, kam uzticēts to ieveidot, iespējams, prātā pazib gluži cita aina. Ja vien nevēlies izskatīties kā devītklasniece savā izlaidumā jaunās tūkstošgades sākumā, nodrošinies ar krietnu krājumu attiecīgo fotogrāfiju, kas frizierim ļaus līdz niansēm izprast Tevis iecerēto matu sakārtojumu!

Kāzu frizūru knifiņi, ko ievērot līgavai

Uzmanīgi ar lokām

Ja vēlies viļņainus matus, atceries, ka dažas rotaļīgas lokas, kas ieskauj vaigu kaulus, izskatīsies piemīlīgi un romantiski. Taču, ja cirtas būs smalkas un aizsegs seju, koptēls var izskatīties nevīžīgs, turklāt sejā krītošie mati Tev traucēs gan svinību baudīšanā, gan fotografēšanās laikā.

Kāzu frizūru knifiņi, ko ievērot līgavai

Atceries par dekoltē zonu

Izvēloties frizūru, nekādā gadījumā neignorē tērpa dekoltē zonu un kakla līniju. Tieši šie ir noteicoši faktori frizūras izvēlē. Piemēram, matu mezgls kombinācijā ar kleitu bez piedurknēm un atkailinātu krūšu daļu var likt Tev izskatīties neapģērbtai, savukārt kuplas lokas un cieša apkaklīte radīs nospiedošu efektu.

Kāzu frizūru knifiņi, ko ievērot līgavai

Parūpējies par toni

Ja Tavos matos rotājas balinātas šķipsnas un vēlies ieveidot augsto frizūru, atceries, ka, saņemot matus copē vai mezglā, skatienam atklāsies to neietonētā daļa, tāpēc jau laikus parūpējies par vienmērīgu matu krāsojumu, kas atbilst frizūras specifikai.

Kāzu frizūru knifiņi, ko ievērot līgavai

Ieskaties savā sejā

Veidojot frizūru, izvērtē, vai un kā tā piestāvēs Tavai sejai. Ar prasmīgi piemeklēta matu sakārtojuma palīdzību izskatu ir iespējams uzlabot pāris sekundēs. Ja Tava seja ir apaļīga, izvairies no apjomīgām frizūrām, kuru kuplums sākas deniņu zonā. Savukārt, ja Tavas sejas lielākais trumpis ir izteiksmīgi vaigu kauli, izcel tos, veidojot atbilstošu frizūru!

Kāzu frizūru knifiņi, ko ievērot līgavai

Frizūras noturībai

Lai frizūra izturētu gan laulību ceremoniju, gan svinību neoficiālo daļu, kas paredzēta līdz rīta gaismai, investē stipras fiksācijas matu līdzekļos. Tāpat izvērtē, vai frizūru labāk neveidot nemazgātos matos (piemēram, pinumi tad būs noturīgāki), kā arī nepārspīlē ar matu lakas daudzumu – tieši pārmērīga lakas lietošana ir viens no biežākajiem frizūras saplakšanas iemesliem.

Kāzu frizūru knifiņi, ko ievērot līgavai

Pielāgo tendences 

Ja vēlies savā tēlā iekļaut mūsdienīgas tendences, pielāgo tās savai gaumei un izskatam! Krāsu pārejas, košas šķipsnas, kuplas sprogas, klasiskas frizūras, tik aktuālie pinumi un vijumi... Iespējas, kā papildināt savu līgavas tēlu ar košu odziņu frizūras veidolā, ir nebeidzamas – atliek vien izvēlēties, to, kas Tev ļaus justies ērti un īpaši!

Kāzu frizūru knifiņi, ko ievērot līgavai

Foto: Miks Šēls, Einārs Freimanis, Depositphotos.com, Klāvs Vasiļevskis

Lasi arī: Tērpu idejas vasaras līgavai