FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Ko darīt uz tiltiem?

Autors:Precos.lv

Likteņa tilts - cik soļiem līgavainis noies tiltu, tik gadus abi kopā nodzīvos. Šeit tā kā derētu izvēlēties pēc iespējas garāku tiltu.


Bērnības tilts - var laist pa upi papīra kuģīšus; salikt puzzli, kur gala bildē sanāk kaut kas ar atmiņām no bērnības.


Mīlestības tilts - var saslēgt kopā divas sirsniņas, atslēgu piesiet pie akmens un to noslīcināt upē.


Grēku tilts - tiek iedotas divas lapiņas, divas pildspalvas. Jāuzraksta savas trīs sliktās īpašības. Pēc tam lapiņas var salocīt vai ielikt pudelē un palaist pa straumi. Tikpat labi lapiņas var sadedzināt – nebūs jāpiesārņo upe.


Nākotnes tilts - ieber ūdenī sauju sīknaudas, lai nākotnē šeit atgrieztos. Vēl var vilkt no kastītes laukā, piem., adāmās adatas, kuras apsietas ar rozā vai zilu lentīti. Attiecīgi pirmo izvelkot adatu ar zilo lentīti, pirmais būs puika, ar rozā lentīti – meitēns. Lentītes var aizstāt ar krāsainiem diegiem.


Atvadu tilts - atvadīšanās no vecajām brūtēm un brūtgāniem. Var izmantot variantu ar lapiņām, tās dedzināt vai slīcināt.


Cerību tilts - katram no jaunlaulātajiem iedod pa lapai un aploksnei. Viņi uzraksta trīs lietas, kam būtu vēlams pa gadu mainīties. Aploksnes var paturēt paši jaunlaulātie vai atdot vedējiem. Pēc gada jāver vaļā un jāskatās, kas no uzrakstītā paveikts / piepildījies, kas ne tik ļoti.


Mīlestības tiltam nes pāri līgavu un skaita soļus, cik ilgi kopā dzīvos, tāpēc vajag tādu garu izvēlēties.


Pazīstamo kāzās maršrutā no baznīcas līdz viesu namam bija izvietojušās draugu kompānijas, kur katra uz sava tilta. Iepriekš jaunais pāris bija organizējis vairākas tematiskās ballītes, līdz ar to katrs tilts atbilda kādai no viņu tematiskajām ballītēm. Ļoti interesanti un jautri. Draugi bija pacentušies.


Tiltus var nosaukt dažādos krāsu nosaukumos.