FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Ko darīt vārtos?

Autors:Precos.lv

Mums vienos vārtos iedeva katram pa taurītei (tās dzimšanas dienas taurītes) un bez vārdiem, tikai ar žestiem vienoties par dziesmu, kuras melodiju kopā vajadzēja nospēlēt. No malas izskatījās diezgan amizanti, kad viņš man rāda vienu dziesmu, kuru es nesaprotu - kas tā par dziesmu. Tad vērsim pie ragiem ķēros es un ar pāris žestiem uzvedināju viņu uz citu dziesmiņu, kuru abi arī nospēlējām.

Tāpat man patika vienās kāzās variants, ka pie vārtiem (gara atlasa lenta) bija piesieti ģimenes pienākumi. Vīram un sievai pa vienai lapiņai bija jārauj nost un jālasa, kādu pienākumu tad viņam būs jāveic ģimenē. Piemēram, ar draugiem izklaidēšos es, uz mīlēšanos mudināšu es, traukus mazgāšu es, brokastis gultā svētdienās pasniegšu es, bērnus dzemdēšu es utt. Īpaši interesanti, kad vīrs izvelk lapiņu par bērnu dzemdēšanu.


Mēs vienam pārim rīkojām tā: katram uz ceļa priekšā bija nolikti 6 ķegļi - pie katra piesietas otras puses vājības, tad vīram ar beisbola nūju bija ar aizvērtām acīm jānosit tās vājības - sievas, nogāza zemē vienu. Un sievai tas pats, iegriež, un ar vienu vēzienu nogāž. Tad katram pasniedzām iepriekš sagatavotus diplomus.


Es kādreiz dejoju tautisko deju kolektīvā un vienam pārim no tā bija kāzas. Tā nu mēs pārējie vārtus veidojām sasienot kopā pastalas un katrā pastalā ieliekot zīmīti ar kāda deju soļa nosaukumu. Un jaunajiem bija jāparāda vai atceras, kas tas ir pa soli, vai tikai viens uz otru skatījušies. Ar to domāju, ka vajag padomāt, kādas ir viņu svarīgās lietas un intereses, vai kā jūs esat pazīstami ar jaunajiem un tad jau kādas idejas radīsies.


Vienos vārtos jaunajam pārim bija jāparāda kādas 7 pozas, kā šie bučoties māk - ļoti akrobātiski sanāca.


Man vienās kāzās bija smieklīgi vārti, iznākot no fotosalona jaunā pāra mašīnai bija uzlikti tie rozā un uz stikla soda kvīts ar solījumu dzīvot saticīgi.

To "klamburu" noņēma par šampanieti.


Tas ir atkarīgs kādas kāzas būs? Ja tradicionālās, tad vārti ir tradicionālie. var būt: lelles mazgāšana, malkas ciršana, var likt puzles, no lego klučiem izveidot sirdi, labo novēlējumu rakstīšana un palaišana ar hēlija baloniem, kuģīša izgatavošana un palaišana, kopīgas dziesmas dziedāšana, jo tagad viss jādara kopā.


Pļavas malā apstādina ar priekšā novilktu govs ķēdi. "Telīte norāvusies, aizbēgusi. Bail, ka nav slima ar govju trakumsērgu - tāpēc tālāk nevar laist. Jāatrod, labi jāapskata, un ja grib jaunie var paturēt pūrā to nepaklausīgo govi sev." Tad nau jaunie parasti meklē gar visām malu malām, cenšas ar vedējiem iesmērēt visu ko, tajā skaitā sievasmāti - bet... Patiesībā turpat pie ķēdes diezgan uzkrītoši nomest bluķītis, zem kura vecais labais divlatnieks - ar govs attēlu. Ja nu galīgi neattapīgi jaunie - tad var piedāvāt pasēdēt, padomāt labi uz tā bluķīša.


Nākamais solis, ja gribas vēl patramdīt - ir lūgt jaunajiem pieradīt, ka vispār mācēs tikt galā ar govi savā saimniecībā un padzirdīt viens otru. Labi biezā gumijas cimdā, kur pāris pirkstos izdurts caurums ielej šampanieti vai gaišo vīnu (ja nu nošļakstās), šņabi, un liek "pieslaukt" pilnu glāzi, ko iedod izdzert viens otram. Var būt divi cimdi, kur slauc abi uz sacensībām. Ja nav pārliecības, ka jaunā sieviņa drīkst lietot alkoholu, tad vīram slaucamajā cimdā lej kaut vai tīru ūdeni.


1. man ar cimdiem rokās jāsalāpa zeķe vīram jāsanaglo vārds, kas saveda mūs kopā - mīla;

2.auduma maisiņos sabērtas dažādas garšvielas, jāuzmin uz tausti, kas kur ir.

3.jānes sieviņa pa dēlītēm uz katra soļa jāsauc mīļvārdiņā;

4.jāatrod kāpostā bērniņš ( pēc tam paziņoja, kurš tad kāpostos bērnus meklē un uzdāvināja žurnālu - zīlīte)

5.jāuzvelk uz gurķa prezervatīvs... Bija jautri - mums un arī viesiem.


Var iedot katram pa rozei, lai plūc lapiņas un skaita mīļvārdiņus.

Iedot pa balonam, lai uzraksta, ko apsolās viens otram nedarīt, un piesien un palaiž, lai vējš aiznes nebūtībā.

Var vienkārši kaut ko skaistu nodziedāt, nospēlēt (ja ir, kas spēlē mūzikas instrumentus).

Bija tāda atrakcija - "mākslinieks" gleznoja abus jaunos (pozu tādu smieklīgu izgudroja). Un pēc tam uzdāvināja "gleznu", kas izrādījās jau iepriekš uztaisīta skaista abu jauno bilde (foto) skaistā rāmī. Tikai to uz ceļa gluži nevar.


Mēs paši esam visādas dullības darījušies (citiem taisot vārtus), parasti džekus pārģērbjam par feinām sieviņām. Jaunajam pārim esam likuši dejot valsi, fonā skanot kādam superrjautram meldiņam. Tā bluķa ciršana gan jau visiem apnikusi.


Saģērbāmies kā dakteri, no laukiem, paķērām vistu (dzīvu) un tā nu mums goda vārtu tematika bija „Karantīna”, pārbaudījām viesus, jauno pāri utt.


Kādās kāzās kāziniekus apturēja "Pašvaldības policists" ar zaļo vestīti un norādīja uz blakus guļošo "zirgu" divas personas ļoti naturālā maskā un sastādīja grāvja negadījuma protokolu un lika pūst baloniņā un ieliet burciņā analīzēm.