FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Ar ko nodarbināt viesus laikā no ceremonijas līdz svētku galdam?

Autors:Precos.lv

Kamēr mēs brauksim pa tiltiem, svinību vietā būs ārā saklāti mazi galdiņi ar uzkodām (atceros, ka pati esot draugu kāzās biju pa visu dienu tā izbadējusies, ka nevarēju sagaidīt mielastu), arī muzikanti jau tad sāks spēlēt (saksafons un akardeons) kā arī vakara vadītājs kopā ar viesiem sāks mums gatavot pārsteigumus. Bez tam vedēji laikaim runās ar draugiem, lai gatavo vārtus mums pa ceļam.


Mēs savās kāzās uzdevām viesiem uzdevumu katram pārim vai ģimenei nopirkt Lavijā ražotu un ēdamu preci, kas asociētos ar jauno pāri un pēc tam prezentēt, sanāca jautri.

Vienu daļu jaunākos aizsūtījām uz Erots izstādi, var aizsūtīt uz kādu citu, izdomāt tādas kā mazas orientēšanās sacensības, painformēt 5 iestādes gramatncas, kadu kafejnicu, u.c. kur atstāts kāds saldumiņš ko viesiem uzest un piemeram uzd. tur nofotografēties, ka viņi tur bijuši, vietas vajag tādas, kas atkal asociējas ar jauno pāri un vakara gaitā pie maza printera šīs bildes izprintēt.


Bija jāuztaisa plakāts, vai karogs (īsti neatceros) kas asociējas ar pašiem jaunlaulātajiem, varēja taisīt kā kolāžas u.c. veida izstrādājumus.

viesi bija sadalīti vairākās grupās bērnības, tagadnes un viena grupa, kurai vajadzēja attēlot jaunlaulātos nākotnes vīzijās.

Bija jautri, jo beigās sanāca liela izmēra avīze priekš jaunlaulātajiem.


Kamēr jaunais pāris ceļoja, viesus viesu nama viesmīļi cienāja ar uzkodām, pasākuma vadītājs mācīja dziesmu viesiem ar kuru sagaidit jauno pāri, uz sienas rādija "filmu" ar jaunā pāra bildēm, sākot no bērnības līdz pat jaunākajām bildēm. Viesi arī rakstīja mičošanas "zvērestu".


Vienās kāzās te Rīgā viesus sasēdināja busā un buss izbrauca visas tās vietas, kas jaunajam pārim bij nozīmīgas. Tā kā stāstīts tika ar jokiem un interesanti, tad nebij garlaicīgi. Bet ja stāstītu sausi, tad tas nebūtu interesanti.


Mūs viesi ņēma aktīvu dalību goda vārtu rīkošanā- tika veidots "koris"no dažādām zvēru balsīm.


Mūsu paštaisītie albumi, viesu grāmata, uzdevums - uzrakstīt, kāpēc esi ieradies uz šīm kāzām un hēlija balons - jāpiepuš baloni, ko pēc tam vēlāk vakarā kopīgi laist gaisā.