FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Grupa Zuši - muzikālais baudījums un ballīte kāzās

Autors:Reklāmraksts
Laba mūzika kāzās ir viens no neaizmirstamu kāzu svinību priekšnosacījumiem. Kāzu muzikanti ar savu izpildījumu ir vieni no tiem, kas tiešā veidā rada svinību gaisotni. Grupa ZUŠI parūpēsies par muzikālo baudījumu un iegriezīs ballīti jebkurās kāzās!

Atrast savu īsto kāzu muzikantu noteikti nav tas vieglākais uzdevums, ja vien pāris savus mūziķus nav noskatījis jau iepriekš kādā citā pasākumā. Meklējot īstos kāzu muzikantus savam pasākumam, noteikti vajadzētu sākt ar konkrētās grupas repertuāra izpēti.

ZUŠI ir mūziķu apvienība, kas izklaidēs pasākuma viesus ar kvalitatīvu dziesmu hitparādi, spilgtākajiem pasaules skaņdarbiem līdz pat mūsdienu radio hitiem un populārākajām latviešu kompozīcijām.

Grupa izpilda tādu pazīstamu mūziķu skaņdarbus kā The Beatles, Rolling Stones, Elviss Preslijs, Tīna Tērnere, Bruno Mars, Maroon 5, Coldplay, Prāta Vētra, Double Faced Eels u.c.

Muzikālais aranžējums ir saglabāts autentiski, nodrošinot neaizmirstami atraktīvu un pozitīvu ballīti ar dejām visu koncerta laiku.

ZUŠI atzīst, ka ir tādas dziesmas, kas spēj aizraut dejā gan vecmāmiņas, gan jautrākos draugus. Kādu melodiju pāri visbiežāk izvēlas savam kāzu valsim? Mārtiņš Gailīties no ZUŠI atzīst, ka, "kāzās spēlējot, lieliski var iepazīt katra jaunā pāra muzikālo gaumi. Jāsaka atklāti – neatceros, vai mums ir bijuši pāri ar vienādu pirmā valša mūzikas izvēli. Izvēles ir tik muzikāli bagātas, ka pat dažu skaņdarbus dzirdu pirmo reizi, būdams mūziķis vairāk nekā desmit gadus. Visbiežāk izvēlētās kompozīcijas (pirmā kāzu deja) jaunajam pārim saistās ne tikai ar kāzu dienu, bet arī ar kādu viņu kopīgu notikumu. Tāpēc šī ir izvēle, kuru mēs cenšamies atbalstīt, dažkārt pagodinot jauno pāri ar konkrētās dziesmas izpildīšanu "dzīvajā" nevis no ieraksta.

Esam uzkrājuši pieredzes bagāžu, kāzu nozarē darbojoties jau desmit gadus, tāpēc varam droši teikt, ka zinām, kā izklaidēt kāzu viesus un uzrīkot īstu un sirsnīgu ballīti!”

Puse no kāzām, kurās grupa spēlējusi, ir starptautiskās kāzās, tāpēc pārsvarā izvēles pirmajai dejai ir ārzemju skaņdarbi, piemēram, no Elvisa Preslija vai Noras Džonsas repertuāra. Viens vienojošs elements gan esot – visiem patīk pārbaudītas vērtības.

Uzņemoties būt daļai no kāzu pasākuma, ZUŠI puiši vienmēr garantē atbilstošu vizuālo izskatu svinību saturam un tematikai.

Uz pasākumu dodas ar savu tehnisko nodrošinājumu un aparatūru, tāpēc jaunajam pārim vai kāzu rīkotājiem par šo nav jāsatraucas.

No šī brīža grupa pieejama šādā sastāvā:

  • 3 mūziķu sastāvā (Mini - mazākiem pasākumiem)
  • 4 mūziķu sastāvā (Classic - jeb klasiskais sastāvs)
  • 5 mūziķu sastāvā (Full - jeb pilna grupa)

Grupas sastāvs:
Vocal: Madara Dzintara
Vocal, guitar: Reinis Straume
Vocal, guitar: Mārtiņš Marka
Bass: Viktors Maslovs
Drums: Dairis Petrauskis