FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Eels of the Sixties - muzikālais baudījums un ballīte kāzās

image

Laba mūzika kāzās ir viens no neaizmirstamu kāzu svinību priekšnosacījumiem. Kāzu muzikanti ar savu izpildījumu ir vieni no tiem, kas tiešā veidā rada svinību gaisotni. Grupa Eels of the Sixties parūpēsies par muzikālo baudījumu un iegriezīs ballīti jebkurās kāzās!

Atrast savu īsto kāzu muzikantu noteikti nav tas vieglākais uzdevums, ja vien pāris savus mūziķus nav noskatījis jau iepriekš kādā citā pasākumā. Meklējot īstos kāzu muzikantus savam pasākumam, noteikti vajadzētu sākt ar konkrētās grupas repertuāra izpēti.

Eels of the Sixties ir mūziķu apvienība, kas izklaidēs pasākuma viesus ar kvalitatīvu Rock’n’Roll programmu sākot ar 60. – 70. gadu spilgtākajiem skaņdarbiem līdz pat mūsdienu radio hitiem un populārākajām latviešu kompozīcijām.

Grupa izpilda tādu pazīstamu mūziķu skaņdarbus kā The Beatles, Rolling Stones, Elviss Preslijs, Tīna Tērnere, Bruno Mars, Maroon 5, Coldplay, Prāta Vētra, Double Faced Eels u.c.

Muzikālais aranžējums ir saglabāts autentiski, nodrošinot neaizmirstami atraktīvu un pozitīvu ballīti ar dejām visu koncerta laiku.

Eels of the Sixties atzīst, ka ir tādas dziesmas, kas spēj aizraut dejā gan vecmāmiņas, gan jautrākos draugus. Kādu melodiju pāri visbiežāk izvēlas savam kāzu valsim? Mārtiņš Gailīties no Eels of the Sixties atzīst, ka, "kāzās spēlējot, lieliski var iepazīt katra jaunā pāra muzikālo gaumi. Jāsaka atklāti – neatceros, vai mums ir bijuši pāri ar vienādu pirmā valša mūzikas izvēli. Izvēles ir tik muzikāli bagātas, ka pat dažu skaņdarbus dzirdu pirmo reizi, būdams mūziķis vairāk nekā desmit gadus. Visbiežāk izvēlētās kompozīcijas (pirmā kāzu deja) jaunajam pārim saistās ne tikai ar kāzu dienu, bet arī ar kādu viņu kopīgu notikumu. Tāpēc šī ir izvēle, kuru mēs cenšamies atbalstīt, dažkārt pagodinot jauno pāri ar konkrētās dziesmas izpildīšanu "dzīvajā" nevis no ieraksta.”

Puse no kāzām, kurās grupa spēlējusi, ir starptautiskās kāzās, tāpēc pārsvarā izvēles pirmajai dejai ir ārzemju skaņdarbi, piemēram, no Elvisa Preslija vai Noras Džonsas repertuāra. Viens vienojošs elements gan esot – visiem patīk pārbaudītas vērtības.

Uzņemoties būt daļai no kāzu pasākuma, Eels of the Sixties puiši vienmēr garantē atbilstošu vizuālo izskatu svinību saturam un tematikai.

Uz pasākumu dodas ar savu tehnisko nodrošinājumu un aparatūru, tāpēc jaunajam pārim vai kāzu rīkotājiem par šo nav jāsatraucas.

Grupas sastāvs:
Vocal, guitar: Reinis
Solo guitar, backvocal: Marka
Bass: Viktors
Drums: Dairis Petrauskis

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties
SAISTĪTIE RAKSTI
  • Ko izvēlēties kāzām – kāzu muzikantus vai dīdžeju? Lūk, viss, kas būtu jāzina, izvēloties muzikālo noformējumu īpašajai dienai, lai tā raisītu atbilstošas emocijas, sajūtas un veidotu svinīgu noskaņu!

  • Jaunā pāra izvēlētā dīdžeja, mūzikas un deju nodrošināšana kāzu ceremonijā ir jau ierasta prakse, īpaši tas attiecas uz multikulturālajām kāzām jeb kāzām ar ārvalstu viesiem. Sākotnēji jaunajam pārim šādu kāzu noorganizēšana var likties neiespējamā misija, tomēr pēdējo gadu pieredze rāda, ka tā ir visnotaļ iespējama un parasti izvēršas par ļoti sirsnīgu un neaizmirstamu notikumu. 

  • Kādu dziesmu izvēlēties pirmajai kāzu dejai? Iespējamo variantu ir tik daudz. Dziesmu latviešu valodā? Angļu valodā? Iedvesmai piedāvājam nelielu ieskatu dziesmās, ko savai pirmajai kāzu dejai izvēlējušies pasaulslaveni pāri.