FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Kādas dziesmas savai pirmajai dejai izvēlas pasaulslaveni pāri?

image

Kādu dziesmu izvēlēties pirmajai kāzu dejai? Iespējamo variantu ir tik daudz. Dziesmu latviešu valodā? Angļu valodā? Iedvesmai piedāvājam nelielu ieskatu dziesmās, ko savai pirmajai kāzu dejai izvēlējušies pasaulslaveni pāri.

Princis Viljams un Keita Midltone savai kāzu dejai izvēlējās Eltona Džona dziesmas "Your Song" kaverversiju Elijas Goldingas (Ellie Goulding) izpildījumā.

Keita Mosa un viņas vīrs Džeimijs Hincs izvēlējās Roxy Music dziesmu “If There Is Something”.

Pasaulslavenais R&B mūzikas pāris - dziedātāja Beyonce un viņas vīrs Jay-Z uzspridzināja svinību vietas deju zāli ar viņu pašu izpildīto “Crazy in Love”.

Pols Makartnijs un viņa sieva Nensija Ševela dejoja Makartnija dziesmas “My Valentine” pavadījumā.

Amerikas prezidents Baraks Obama un pirmā lēdija Mišela Obama izvēlējās Stīvija Vondera (Stevie Wonder) dziesmu ”You and I”.

Aktieris Breds Pits, precoties ar Dženiferu Anistoni, pirmajai kāzu dejai izvēlējās Frenka Sinatras dziesmu “The Way You Look Tonight”.

Aktrise Rīza Viterspūna un viņas mīļotais Džims Tošs pirmo deju dejoja Boba Dilana dziesmas “Make You Feel My Love” pavadījumā.

Facebook dibinātājs Marks Cukerbergs un viņa izredzētā Prisilla Čana viesus pārsteidza, kāzām izvēloties grupas Green Day dziesmu “Last Night on Earth”.

Toms Krūzs un Keitija Holmsa kāzu dejai izvēlējās dziesmu “Songbird” Fleetwood Mac izpildījumā.

Nikola Kidmena un viņas vīrs priekšroku devai klasikai: Etta James - “At Last”.

paris-01.jpg - 11.14 KB paris-02.jpg - 13.45 KB
Attēlā Princis Viljams ar sievu Keitu Midltoni un Pols Makartnijs ar sievu Nensiju Ševelu


Raksta titulfoto: Diāna Veinberga

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties
SAISTĪTIE RAKSTI
  • Ko izvēlēties kāzām – kāzu muzikantus vai dīdžeju? Lūk, viss, kas būtu jāzina, izvēloties muzikālo noformējumu īpašajai dienai, lai tā raisītu atbilstošas emocijas, sajūtas un veidotu svinīgu noskaņu!

  • Laba mūzika kāzās ir viens no neaizmirstamu kāzu svinību priekšnosacījumiem. Kāzu muzikanti ar savu izpildījumu ir vieni no tiem, kas tiešā veidā rada svinību gaisotni. Grupa Eels of the Sixties parūpēsies par muzikālo baudījumu un iegriezīs ballīti jebkurās kāzās!

  • Jaunā pāra izvēlētā dīdžeja, mūzikas un deju nodrošināšana kāzu ceremonijā ir jau ierasta prakse, īpaši tas attiecas uz multikulturālajām kāzām jeb kāzām ar ārvalstu viesiem. Sākotnēji jaunajam pārim šādu kāzu noorganizēšana var likties neiespējamā misija, tomēr pēdējo gadu pieredze rāda, ka tā ir visnotaļ iespējama un parasti izvēršas par ļoti sirsnīgu un neaizmirstamu notikumu.