FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Mūzika kāzās

  • Laba mūzika ir viens no neaizmirstamu kāzu svinību priekšnosacījumiem, tādēļ pāri visbiežāk saviem kāzu mūziķiem lūdz atskaņot visiem pazīstamas un tautā mīlētas latviešu un ārzemju melodijas. Kuras ir tās dziesmas, kas spēj aizraut dejā gan vecmāmiņas, gan jautrākos draugus? Kādu melodiju pāri visbiežāk izvēlas savam kāzu valsim? Atbild Latvijā populāri kāzu mūziķi – Eels of the 60's, The Picture un Homeopāti.lv.

  • Jaunā pāra izvēlētā dīdžeja, mūzikas un deju nodrošināšana kāzu ceremonijā ir jau ierasta prakse, īpaši tas attiecas uz multikulturālajām kāzām jeb kāzām ar ārvalstu viesiem. Sākotnēji jaunajam pārim šādu kāzu noorganizēšana var likties neiespējamā misija, tomēr pēdējo gadu pieredze rāda, ka tā ir visnotaļ iespējama un parasti izvēršas par ļoti sirsnīgu un neaizmirstamu notikumu. 

  • Gundaram katru gadu plānotājā ierakstīti vairāki kāzu apmeklējumi, taču kā viesis tajās pats ir reti. Visbiežāk viņš kopā ar grupu "TirkizBand" rūpējas par kāzu viesu dejām līdz rīta gaismai vai pat ilgāk. Tāpēc aicinājām Gundaru dalīties savā kāzu mūziķa pieredzē. 

  • Kādu dziesmu izvēlēties pirmajai kāzu dejai? Iespējamo variantu ir tik daudz. Dziesmu latviešu valodā? Angļu valodā? Iedvesmai piedāvājam nelielu ieskatu dziesmās, ko savai pirmajai kāzu dejai izvēlējušies pasaulslaveni pāri.

  • Kāzu muzikantiem jāprot improvizēt, uzturēt kontaktu ar publiku, vedināt kāziniekus dziedāt galda dziesmas un iet lustīgās rotaļās. Dzirdēts runājam, ka galvenais kāzās ir labas saimnieces un lieliski muzikanti. Par saimniecēm lai ir cits stāsts, šis būs par mūziku kāzās. Ko izvēlēties? Kā izvēlēties?