FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

50 pāru laulības gaisa balonos - Ginesa rekorda uzstādīšana

Jau šo svētdien, 14. februārī portālā PRECOS.LV būs unikāla iespēja vērot LOVE CUP 2016 tiešraidi, kas tapusi sadarbībā ar LMT, kuras laikā uzstādīts Ginesa rekords, parādot to, ka mīlestība ceļ debesīs jeb vislielākais vienlaikus lidojumā Gaisa balonā salaulāto pāru skaits.

50 pāri, kas 14. februārī  precēsies ziemas gaisa balonu festivālā „Love Cup 2016” un palīdzēs Latvijai uzstādīt pasaules Ginesa rekordu „Vislielākais vienlaikus lidojumā Gaisa balonā salaulāto pāru skaits” (Largest airborne wedding), pārstāv visu Latviju – no viena tās gala Liepājā, līdz otram – austrumu pierobežā. 

Piedāvājam nelielu ieskatu, kādas emocijas mūs un jaunos pārus sagaidīs šo svētdien!

Izsakam milzīgu PALDIES LMT Straume par veiksmīgo sadarbību tiešraides nodrošināšanā!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties
SAISTĪTIE RAKSTI
  • Ir gūts apstiprinājums – pirmo reizi Latvijā lidos milzīgu izmēru gaisa balons ar 16 cilvēku ietilpību, un tas notiks jau 14. februārī ziemas gaisa balonu festivālā „Love CUP 2016”, Jēkabpilī, kur tiks uzstādīts pasaules Ginesa rekords „Vislielākais vienlaikus lidojumā gaisa balonā salaulāto pāru skaits”.

  • Izcilais gaisa balonu pilots Leonīds Tjuhtajevs (Леонид Тюхтяев), kurš pirms nepilna gada, pārlidojot pāri Klusajam okeānam, uzstādīja divus jaunus Pasaules rekordus, vēlas piedalīties ziemas gaisa balonu festivālā „Love Cup 2016”, kura laikā tiks uzstādīts arī Pasaules Ginesa rekords ar visvairāk vienlaikus lidojuma laikā salaulātiem pāriem. 

  • Pasaules Ginesa rekorda kāzās, kas notiks 14. februārī Jēkabpilī, vienlaikus lidojumā gaisa balonā laulājoties 50 pāriem, ir pārstāvētas visdažādākās profesijas. Daudzas no tām arī atkārtojas, taču īpaši izceļami trīs pāri, kas pārstāv identisku kombināciju: mediķe + militārpersona.

  • „Ir pagājuši astoņi gadi kopš pirmās tikšanās reizes vidusskolā un joprojām turam viens otram jau pirmajā randiņā doto solījumu: „Mēs esam viens otram un esam kopā pavisam - uz mūžīgiem laikiem!” Tagad vien atlicis šo, solījumu piepildīt arī ar oficiālu laulības apliecību un īstām kāzām,” savu stāstu atklāj Madara Stepiņa un Artūrs Juhna. 

  • „Jauni, traki un aktīvi,” tā dažos vārdos sevi raksturo  Imants Vašķis un Inese Pūra. Un tas nekas, ka viņš janvārī svin savu 70. dzimšanas dienu, viņai sakrājušies jau vairāk nekā 60 gadi un kopā aizvadīti vairāk nekā 40 gadi, bet precēsies šogad, 14. februārī lidojuma laikā gaisa balonā.

  • „Latvijā ir 50 neatkārtojami un brīnišķīgi pāri, kas, precoties lidojuma laikā gaisa balonā, 14. februāri Jēkabpilī uzstādīs Pasaules Ginesa rekordu. Visi pāri ir interesanti, neparasti un ļoti atšķirīgi, taču viņiem visiem ir arī kopīga iezīme – mīlestība vienam pret otru,” informē biedrības „Sky Amazons” valdes priekšsēdētāja Inga Ūle.