FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Ginesa rekorda kāzās gaisa balonā precēsies 50 pāri

Autors:biedrība "Sky Amazons"
„Latvijā ir 50 neatkārtojami un brīnišķīgi pāri, kas, precoties lidojuma laikā gaisa balonā, 14. februāri Jēkabpilī uzstādīs Pasaules Ginesa rekordu. Visi pāri ir interesanti, neparasti un ļoti atšķirīgi, taču viņiem visiem ir arī kopīga iezīme – mīlestība vienam pret otru,” informē biedrības „Sky Amazons” valdes priekšsēdētāja Inga Ūle.

Kopumā uz precēšanos gaisa balonā portālā Skaties.lv bija pieteicies turpat divas reizes lielāks pāru skaits. Sākotnēji šķita gandrīz neticami, ka ir 100 pāri, kas vēlas precēties 14. februārī, vēlas to darīt lidojuma laikā gaisa balonā un vēlas piedalīties Pasaules Ginesa rekorda kaldināšanā.

Gada nogalē viesnīcā Bellevue Park Hotel Riga notika tikšanās ar pāriem un individuālas pārrunas, kuru mērķis bija iepazīt katru pāri klātienē, labāk sajust un izzināt viņu motivāciju dalībai šajā projektā. 

Šobrīd var secināt, ka lielākoties trakajam piedāvājumam pieteicās stabili pāri, kas kopā jau nodzīvojuši ne vienu vien gadu, pat gadu desmitu un ir uzaudzinājuši  bērnus, taču dažādu iemeslu dēļ līdz kāzām nav tikuši. 

Pieteikumus uz precībām gaisa balonā iesūtījuši pāri no visas Latvijas – sākot ar Liepāju un beidzot ar Konstantinovas pagastu Dagdas novadā pie pašas robežas ar Krieviju. Ir pāri, kur abi vai viens dzīvo un strādā ārzemēs, taču vēlas precēties Latvijā un vēlas Latvijai palīdzēt kaldināt Ginesa rekordu. Īpaši uzteicama ārzemēs esošo pāru spēja sakārtot visus dokumentus un protams – milzīgs paldies mūsu valsts vēstniecībām, kas šiem pāriem palīdzēja. 

Pāru vidū ir gan pavisam jauni cilvēki, kas tikai nupat pārkāpuši pār 20 gadu slieksni, gan arī cienījama vecuma kandidāti, kas kopā nodzīvojuši vairāk nekā 20 gadus. Tā nu rezultātā 14. februārī Jēkabpilī gaidāmas ļoti neparastas un daudzkrāsainas kāzas, kuras spilgtākas vērsīs arī jauno pāru vizuālais noformējums, kas būs tālu no ierastā. 

Inga Ūle piebilst, ka līdztekus pāru atlasei, gada nogalē rūpīgs darbs īstenots arī ar dzimtsarakstu nodaļu darbiniecēm, kurām visi 50 pāri būs arī likuma priekšā jālaulā: „Tāpat kā mums, arī dzimtsarakstu nodaļu amatpersonām, šis projekts ir liels izaicinājums, kas sola pamatīgu darbu, lielu precizitāti un jaunus izaicinājumus. Pirmo atbalstu guvām jau tiekoties ar Tieslietu ministrijas Dzimtsarakstu departamenta direktori Solvitu Saukumu – Laimeri. Viņa atzina, ka likumā noteiktās administratīvās teritorijas piederības dēļ, pati laulāt nevarēs un viss īstais darbs būs jāveic dzimtsarakstu nodaļu darbiniecēm uz vietas Jēkabpilī. Tomēr viņa izteica vēlmi Ginesa rekorda kāzas vērot klātienē un vēl mums izdošanos. Arī tagad ir patīkami turpināt darbu pie projekta, strādājot ar tik atsaucīgām un pretimnākošām Dzimtsarakstu nodaļu vadītājām un viņu vietniecēm. Tāpēc šķiet, ir visi priekšnoteikumi, lai atzītu – Pasaules Ginesa rekordam esam pietuvojušies vēl par vienu soli tuvāk!”

Jau ziņots, ka neparastās kāzas un Pasaules Ginesa rekorda uzstādīšana notiks mīlestības tēmai veltītā un Latvijā nebijušā ziemas gaisa balonu festivālā “Love Cup 2016”, kas laikā no 11. līdz 14.februarim risināsies Jēkabpilī un tai līdzās esošajos Salas, Krustpils un Viesītes novados. Festivāls vienkopus pulcēs 30 vadošos balonu pilotus no tuvākām un tālākām zemēm. Bet festivāla kulminācija notiks 14.februārī -  Sv.Valentīna dienā,  kad laulājoties lidojuma laikā Latvijā tiks uzstādīts pasaules Ginesa rekordu – vislielākais vienlaikus lidojumā Gaisa balonā salaulāto pāru skaits! 

Ginesa rekords ir pieteikts un ar nosaukumu „Largest airborde wedding” ir oficiāli reģistrēs pasaules Ginesa rekorda organizācijā, kas, aktivitātei noslēdzoties to oficiāli arī izziņos un organizatoriem izsniegs atbilstošu sertifikātu. 

Festivālu organizē biedrība Sky Amazons. 

Kontaktinformācija:
Inga Ūle
+371 26453686
inga.ule21@gmail.com
Festivāla "Love Cup 2016" direktore, SIA „Sky Amazons" valdes priekšsēdētāja

Zane Auziņa
+371 28304214
zane.auzina@77.lv
festivāla "Love Cup 2016" mārketinga un sabiedrisko attiecību vadītāja

Foto: http://www.pageresource.com/