FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

INSTAGRAM apskats: skaistākie saderināšanās gredzeni

image

Merilina Monro to jau kādreiz paziņoja – dimanti tiešām ir meitenes labākie draugi! Iedvesmojies un aplūko pašus spožākos, smalkākos, dārgākos, lielākos un burvīgākos saderināšanās gredzenus pasaulē. Kurai gan nekārotos tādu nēsāt pirkstā?

Viscaur dārgakmenī; dimanti ar dimantiem! Spoži, skaisti un viscaur akmenī. Ja gaume nedaudz ekstravagantāka un kāra uz spīdumiem, gredzens, kas klāts dārgakmeņos, būs tieši laikā!Neliels, bet nozīmīgs; gredzens tām, kuras nav ikdienā pieradušas pie spožiem dārgakmeņiem. Vienkārši, eleganti un ar mīlestību.


A photo posted by BRIDES Magazine (@brides) on


Masīvs - tā, lai jūt! Liks izcelties un noteikti raisīs jautājumu: “Tu esi saderinājusies!?” Atbilde ir acīmredzama.

A photo posted by The Knot (@theknot) onSpēle ar formām un krāsām; gredzenam ne vienmēr jābūt ieturētam klasiskās formās. Radošākie pāri šo mīlestības apliecinājumu var pasniegt visdažādākajās formās. Burtiski!

A photo posted by BRIDES Magazine (@brides) on


Cēls un iespaidīgs; gredzens, ko iespējams pamanīt teju no kosmosa. Šie gredzeni visticamāk nav pa kabatai jebkuram, taču kas liedz nedaudz pasapņot?


Lai komentētu, nepieciešams autorizēties
SAISTĪTIE RAKSTI
  • 50 laulību gredzenu tuvplāni varētu šķist daudz, bet patiesībā šis būs aizraujošs ceļojums bilžu pasaulē, lai redzētu, cik dažādi un oriģināli Latvijas kāzu fotogrāfiem šo nebeidzamās mīlestības simbolu – gredzenu – ir izdevies iedzīvināt un reizē iemūžināt! Uzsvars šoreiz nebūs uz gredzenu spilventiņiem vai tradicionālām gredzenu atrādīšanas bildēm pēc ceremonijas. Šoreiz drīzāk dosimies līdzi pa gredzenu neceļiem – kur tie ir tad, kad rātni negreznojas jaunlaulātajiem pirkstā!

  • Gredzens – noslēgts aplis kā bezgalības un mūžīgās mīlestības simbols – kāzās figurē jau kopš senās Ēģiptes laikiem. Tradīcija rotāt zeltnesi radusies tāpēc, ka tieši šo pirkstu ar sirdi savieno artērija. Par savas kvēlās mīlas apliecinājumu visbiežāk izvēlamies zelta gredzenus, tomēr mūsdienās iespējams ir it viss, ko uzbur fantāzija, atļauj rocība un spēj realizēt rotu mākslinieki.

  • Laulību galvenais simbols ir gredzens. Kad reiz pienācis laiks lūkoties pēc saderināšanās vai laulību gredzena, bieži vien nākas arī samulst gredzenu izmēru priekšā. Katrai valstij ir savi vispārpieņemtie standarti gredzenu izmēriem, bet kopējais princips izmēru noteikšanā ir pavisam vienkāršs – tas ir zeltneša apkārtmērs tā visresnākajā vietā.

  • Gredzens ir viens no nozīmīgākajiem laulības simboliem, tādēļ īstā gredzena izvēle ir teju svarīgākais lēmums, kas pārim jāpieņem pirms jāvārda teikšanas. Katrs pāris ir unikāls un katram ir savi jautājumi un vēlmes, taču ir daži faktori, kuri jāņem vērā visiem pāriem, lai atrastu SAVUS gredzenus. 

  • Gravējums gredzenam piešķir individualitāti. Tā ir tīrāko jūtu atklāsme otram, kas paliks apslēpta gredzena iekšpusē, lasāma un sajūtama tikai mīļotajam cilvēkam vai arī gluži otrādi, rotās gredzena virspusi, bet saprotama un zināma būs tikai laulātajiem.

  • Izvēloties saderināšanās gredzenu, VIGORIUS salona juvelieri iesaka ņemt vērā ne tikai izredzētās personību, bet arī viņas gaumes izjūtu, kā arī iespēju izvēlēties savai mīļotajai gredzenu pēc individuāla pasūtījuma.