FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Saderināšanās gredzens - romantisks, klasisks vai ekstravagants

image

Izvēloties saderināšanās gredzenu, VIGORIUS salona juvelieri iesaka ņemt vērā ne tikai izredzētās personību, bet arī viņas gaumes izjūtu, kā arī iespēju izvēlēties savai mīļotajai gredzenu pēc individuāla pasūtījuma.

Saderināšanās gredzens kā jebkurš modes, stila vai mākslas priekšmets ir rotaslieta, ko izvēlas, vadoties arī pēc gaumes izjūtas, kas visbiežāk ir saistīta ar personību. Līdz ar to saderināšanās gredzens ir dāvana, ko izvēlēties nav viegli, ja vien tā nēsātāja nedodas līdzi uz juveliersalonu.

Lai palīdzētu klientiem pieņemt lēmumu, Vigorius salonos juvelieri dažādus saderināšanās gredzenu dizainus iedala kategorijās – no romantiskiem līdz ekstravagantiem, jo tas visbiežāk saskan arī ar iecerētās līgavas dzīves un ģērbšanās stilu.

Romantisks saderināšanās gredzens – sapņainajai un sievišķīgajai līgavai, kura dod priekšroku rišām un cakām. Jūsu sirds dāma ir iecienījusi vakariņas sveču gaismā un nepalaiž garām nevienu romantisko filmu vakaru televīzijā? Tādā gadījumā romantiskie dizaini pat ļoti iespējams būs piemēroti tieši viņai.


 

Lakonisks saderināšanās gredzens modernajai līgavai, kuras stils ir ieturēts un klasisks, taču jābūt uzmanīgam ar to, vai ģērbšanās manieri lielā mērā nosaka iecerētās darbs, vai tā ir viņas pašas izvēle. Lakonisks nenozīmē neinteresants – tas var būt klasiskas formas gredzens ar briljantu, kas var kļūt pat par pārmantojamu ģimenes vērtību.

 

vigorius-041.jpg - 3.88 KB vigorius-051.jpg - 3.92 KBvigorius-061.jpg - 3.54 KB


Senatnīgs saderināšanās gredzens – būs piemērots klasisko vērtību cienītājām vārdu tiešajā nozīmē. Tomēr – senatnīgas rotaslietas patīk arī augsta komforta un mākslas mīļotājām. Senatnīgiem gredzeniem raksturīgas izliekumu un dārgakmeņu izvietojumu kombinācijas, kas asociējas ar noteiktiem periodiem juvelierizstrādājumu modes vēsturē vai pat atdarina konkrētus paraugus.

 

vigorius-071.jpg - 4.88 KB vigorius-081.jpg - 3.41 KBvigorius-091.jpg - 5.56 KB


Ekstravagants saderināšanās gredzens – modes dāmai, kura visticamāk ir arī īsta pilsētniece no A līdz Z. Sievietei, kura uzdrīkstas vairāk, nekā oficiāli atļauts un kurai nepatīk palikt nepamanītai. Ekstravagance var izpausties pat īstā mākslas darbā, kas prasīs ne tikai iedvesmu, bet arī neapstrīdamu veiklību.

 

vigorius-101.jpg - 5.48 KB vigorius-11.jpg - 5.22 KBvigorius-12.jpg - 4.6 KB


Tas gan ir tikai viens no soļiem tuvāk īstajai izvēlei, jo saderināšanās gredzenu klāstā pieejams daudz dažādu variantu. Katru no četriem minētajiem veidiem papildina tādas nianses kā, piemēram, dārgmetāla izvēle, dārgakmeņa vai cirkonija veida izvēle un dārgakmeņu skaits un izvietojums. Turklāt – iespējas plašākas padara arī tas, ka saderināšanās gredzenus iespējams izstrādāt arī īpaši konkrētajam pasūtītājam – pēc individuāla dizaina.

Raksta titulfoto: Pinterest

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties
SAISTĪTIE RAKSTI
  • 50 laulību gredzenu tuvplāni varētu šķist daudz, bet patiesībā šis būs aizraujošs ceļojums bilžu pasaulē, lai redzētu, cik dažādi un oriģināli Latvijas kāzu fotogrāfiem šo nebeidzamās mīlestības simbolu – gredzenu – ir izdevies iedzīvināt un reizē iemūžināt!

  • Gredzens – noslēgts aplis kā bezgalības un mūžīgās mīlestības simbols – kāzās figurē jau kopš senās Ēģiptes laikiem. Tradīcija rotāt zeltnesi radusies tāpēc, ka tieši šo pirkstu ar sirdi savieno artērija.

  • Kad pienācis laiks lūkoties pēc saderināšanās vai laulību gredzena, bieži vien nākas arī samulst gredzenu izmēru priekšā. Kā noteikt pareizo gredzena izmēru? Ieteikumi un faktori, kas būtu jāņem vērā!

  • Gredzens ir viens no nozīmīgākajiem laulības simboliem, tādēļ īstā gredzena izvēle ir teju svarīgākais lēmums, kas pārim jāpieņem pirms jāvārda teikšanas. Katrs pāris ir unikāls un katram ir savi jautājumi un vēlmes, taču ir daži faktori, kuri jāņem vērā visiem pāriem, lai atrastu SAVUS gredzenus. 

  • Gravējums gredzenam piešķir individualitāti. Tā ir tīrāko jūtu atklāsme otram, kas paliks apslēpta gredzena iekšpusē, lasāma un sajūtama tikai mīļotajam cilvēkam vai arī gluži otrādi, rotās gredzena virspusi, bet saprotama un zināma būs tikai laulātajiem.

  • Claddagh ir tradicionālais īru gredzens, kas simbolizē draudzību, mīlestību un uzticību - attēlojot šīs vērtības kā divas rokas, kas tur sirdi ar karalisku kroni. Kā radies šis unikālais īru gredzens, ko mūsdienās izmanto gan kā saderināšanās, gan - laulību gredzenu?