FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
 • PIEZĪMES
 • VĒSTULES

Laulību gredzeni

 • 50 laulību gredzenu tuvplāni varētu šķist daudz, bet patiesībā šis būs aizraujošs ceļojums bilžu pasaulē, lai redzētu, cik dažādi un oriģināli Latvijas kāzu fotogrāfiem šo nebeidzamās mīlestības simbolu – gredzenu – ir izdevies iedzīvināt un reizē iemūžināt! Uzsvars šoreiz nebūs uz gredzenu spilventiņiem vai tradicionālām gredzenu atrādīšanas bildēm pēc ceremonijas. Šoreiz drīzāk dosimies līdzi pa gredzenu neceļiem – kur tie ir tad, kad rātni negreznojas jaunlaulātajiem pirkstā!

 • Gredzens – noslēgts aplis kā bezgalības un mūžīgās mīlestības simbols – kāzās figurē jau kopš senās Ēģiptes laikiem. Tradīcija rotāt zeltnesi radusies tāpēc, ka tieši šo pirkstu ar sirdi savieno artērija. Par savas kvēlās mīlas apliecinājumu visbiežāk izvēlamies zelta gredzenus, tomēr mūsdienās iespējams ir it viss, ko uzbur fantāzija, atļauj rocība un spēj realizēt rotu mākslinieki.

 • Laulību galvenais simbols ir gredzens. Kad reiz pienācis laiks lūkoties pēc saderināšanās vai laulību gredzena, bieži vien nākas arī samulst gredzenu izmēru priekšā. Katrai valstij ir savi vispārpieņemtie standarti gredzenu izmēriem, bet kopējais princips izmēru noteikšanā ir pavisam vienkāršs – tas ir zeltneša apkārtmērs tā visresnākajā vietā.

 • Merilina Monro to jau kādreiz paziņoja – dimanti tiešām ir meitenes labākie draugi! Iedvesmojies un aplūko pašus spožākos, smalkākos, dārgākos, lielākos un burvīgākos saderināšanās gredzenus pasaulē. Kurai gan nekārotos tādu nēsāt pirkstā?

 • Gredzens ir viens no nozīmīgākajiem laulības simboliem, tādēļ īstā gredzena izvēle ir teju svarīgākais lēmums, kas pārim jāpieņem pirms jāvārda teikšanas. Katrs pāris ir unikāls un katram ir savi jautājumi un vēlmes, taču ir daži faktori, kuri jāņem vērā visiem pāriem, lai atrastu SAVUS gredzenus. 

 • Gravējums gredzenam piešķir individualitāti. Tā ir tīrāko jūtu atklāsme otram, kas paliks apslēpta gredzena iekšpusē, lasāma un sajūtama tikai mīļotajam cilvēkam vai arī gluži otrādi, rotās gredzena virspusi, bet saprotama un zināma būs tikai laulātajiem.

 • Izvēloties saderināšanās gredzenu, Vigorius salona juvelieri iesaka ņemt vērā ne tikai izredzētās personību, bet arī viņas gaumes izjūtu, kā arī iespēju izvēlēties savai mīļotajai gredzenu pēc individuāla pasūtījuma.

 • Claddagh ir tradicionālais īru gredzens, kas simbolizē draudzību, mīlestību un uzticību - attēlojot šīs vērtības kā divas rokas, kas tur sirdi ar karalisku kroni. Kā radies šis unikālais īru gredzens, ko mūsdienās izmanto gan kā saderināšanās, gan - laulību gredzenu?

 • Gredzens jeb aplis izsenis tiek uzskatīts par sargājošu, ļaunajam nepārkāpjamu robežu. Aizsargmūri, kas ietvēra senās pilsētas, nav celti tikai tāpēc, lai būtu biezi, augsti un stipri, tā atvairot cilvēcisku būtņu uzbrukumus, bet arī tālab, lai sargātu no ļaunajiem spēkiem.

 • Ja vēl nesen vienkāršas zelta stīpiņas bija vienīgais pieejamais laulību gredzenu variants, tad šobrīd juvelieru veikalu letes ņirb no to daudzveidības. Kā izvēlēties laulību gredzenus?