FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

INSTAGRAM APSKATS: skaistākās kāzu ceremonijas vietas

Autors:Precos.lv
Ceremonijas vieta ir viens no galvenajiem aspektiem, par ko pāris domā, organizējot kāzas. Citi vēlas kāzas svinēt baznīcā, citi pludmalē, citi – burvīgā priežu mežā. Ja jūs vēl tikai domājat par to, kuru ceremonijas vietu izvēlēties, iedvesmojieties no šī brīža aktuālajām tendencēm. 

1. Kāzas vecā, izdekorētā šķūnī
Izdekorē lauku māju šķūni, padarot to par pašu romantiskāko vietu uz zemeslodes. Akustiska mūzika, bohēmiska atmosfēra un lauku gaisa svaigā smarža radīs romantisku noskaņu.


2. Kāzas pludmalē
Smiltis, ūdens, elpu aizraujošs saulriets un mūzika. Kāzas pludmalē ir viena no populārākajām kāzu ceremonijas iedvesmām, turklāt, dzīvojot Latvijā, kāzas pie jūras nav nekas neiespējams!


3. Kāzas dārzā
Izmanto iespēju un uzbur savu sapni piemājas vai botāniskajā dārzā!

4. Neierasta ceremonijas vieta
Kāzas vīna laukā - kāpēc ne? Iedvesmojies kaut kam neierastam un dullam! Atrodi skaistu vietu neierastai ceremonijai un jūsu kāzas būs neaizmirstams un īpašs piedzīvojums ne vien jums pašiem, bet arī viesiem.


5. Kāzu greznība jeb karaliskās kāzas
Atļaujieties vairāk un sviniet kāzas kā īsts karaļpāris! Pārdomātas detaļas, iespaidīgas dekorācijas un izteiksmīgi toņi. Jūs to esat pelnījuši!

Titulfoto: Benita Žogota