FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

INSTAGRAM APSKATS: skaistākās kāzu ceremonijas vietas

image

Ceremonijas vieta ir viens no galvenajiem aspektiem, par ko pāris domā, organizējot kāzas. Citi vēlas kāzas svinēt baznīcā, citi pludmalē, citi – burvīgā priežu mežā. Ja jūs vēl tikai domājat par to, kuru ceremonijas vietu izvēlēties, iedvesmojieties no šī brīža aktuālajām tendencēm. 

1. Kāzas vecā, izdekorētā šķūnī
Izdekorē lauku māju šķūni, padarot to par pašu romantiskāko vietu uz zemeslodes. Akustiska mūzika, bohēmiska atmosfēra un lauku gaisa svaigā smarža radīs romantisku noskaņu.


2. Kāzas pludmalē
Smiltis, ūdens, elpu aizraujošs saulriets un mūzika. Kāzas pludmalē ir viena no populārākajām kāzu ceremonijas iedvesmām, turklāt, dzīvojot Latvijā, kāzas pie jūras nav nekas neiespējams!


3. Kāzas dārzā
Izmanto iespēju un uzbur savu sapni piemājas vai botāniskajā dārzā!

4. Neierasta ceremonijas vieta
Kāzas vīna laukā - kāpēc ne? Iedvesmojies kaut kam neierastam un dullam! Atrodi skaistu vietu neierastai ceremonijai un jūsu kāzas būs neaizmirstams un īpašs piedzīvojums ne vien jums pašiem, bet arī viesiem.


5. Kāzu greznība jeb karaliskās kāzas
Atļaujieties vairāk un sviniet kāzas kā īsts karaļpāris! Pārdomātas detaļas, iespaidīgas dekorācijas un izteiksmīgi toņi. Jūs to esat pelnījuši!

Titulfoto: Benita Žogota
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties
SAISTĪTIE RAKSTI
  • Šīs nu ir tās laulību ceremoniju vietas, kas pirmajā brīdī pārspēj jebkura jaunā pāra izdomu, trakulības un pat bezbailības līmeni. Tās nereti  ir jauns izaicinājums fotogrāfiem un kāzu dekoratoriem, kā arī pārsteigums kāzu viesiem.

  • Pateicoties likuma brīvībai, pāriem ir iespēja piedzīvot laulības noslēgšanu dažnedažādās vietās – galvenais nosacījums – jānodrošina laulību reģistrēšanai atbilstošus apstākļus.

  • Ceremonijas vieta ir viena no pirmajām un arī nozīmīgākajām izvēlēm kāzu plānošanā. Arvien pieaug to pāru skaits, kas izvēlas laulāties ārpus dzimtsarakstu nodaļas telpām – brīvā dabā vai citā piemērotā vietā.

  • Jau vairākus gadus Latvijā laulību iespējams reģistrēt ne vien dzimtsarakstu nodaļu svinīgajās telpās un baznīcās, bet arī ārpus tām – citā, pāra brīvi izraudzītā un piemērotā vietā. Pateicoties šai likuma sniegtajai brīvībai, pēdējos gados esam varējuši pieredzēt elpu aizraujošas un emocionāli piesātinātas laulību ceremonijas dažādās neierastās un oriģinālās vietās.

  • Ierašanās uz laulību reģistrācijas ceremoniju – kādā sastāvā doties, kā un kurā brīdī līgava satiek līgavaini. Ar ko sākas laulību ceremonija dzimtsarakstu nodaļā, bet kā pie altāra dodas luterāņu, katoļu un pareizticīgo baznīcā.

  • Kad skaidrs kļuvis tas, ka precēsieties, nākamais svarīgais jautājums ir – kur to darīt? Baznīcā, dzimtsarakstu nodaļā, pie jūras, pilī vai varbūt gaisa balonā?