FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Netradicionālas laulību ceremoniju vietas

Autors:Madara Karlsberga / PRECOS
Šīs nu ir tās laulību ceremoniju vietas, kas pirmajā brīdī pārspēj jebkura jaunā pāra izdomu, trakulības un pat bezbailības līmeni. Tās nereti  ir jauns izaicinājums fotogrāfiem un kāzu dekoratoriem, kā arī pārsteigums kāzu viesiem.

Tās ir vietas, kas pirmajā brīdī var pat šķist nepiemērotas laulību ceremonijai, tomēr, rūpīgi pārdomātas un dekorētas, kļūst neaizmirstamas un pilnīgi noteikti oriģinālas!

Uz salas

Laulību ceremonija uz pussalas izklausās labi, bet ceremonijas norises vieta – sala – pavisam eksotiski! Ja tīmekļa meklētājā ierakstām laulību ceremonija uz salas, mums tiek piedāvātas dažādas silto zemju salas, kas, protams, ir skaisti un eksotiski, taču ne visiem pieejami. Tomēr arī tepat Latvijā ir sala, kas pilnīgi oficiāli piedāvā laulību ceremoniju – Svētā Meinarda sala Ikšķilē. Tā ir Daugavas ūdeņu ieskauta sala, uz kuras slejas senākās baznīcas drupas. Šobrīd drupas papildina 10 metrus augsts metāla krusts un akmens altāris.

Kā laulību ceremonija noris uz Svētā Meinarda salas, skaties šajā foto stāstā!

Baznīcu drupas

Svētā Meinarda sala ir tikai viena no vietām Latvijā, kur meklējamas baznīcu drupas. Citviet tās saglabājušās labāk, no citām palikuši tikai apsūnojuši mūra fragmenti, tomēr laulību ceremonija baznīcu drupās ir aktuāls jaunatklājums pāriem, kas grasās precēties, un jauns pārbaudījums kāzu viesu izpratnei par ideālu laulību reģistrācijas vietu. Baznīcu drupās tiek apvienotas divas visbiežāk vēlamās jaunlaulāto prasības vienā, proti, ceremonija dabā ar Dieva un mācītāja svētību. Lai gan tās ir tikai drupas, tajās, tāpat kā baznīcā, ir sava veida svētuma un Dieva klātbūtnes sajūta.

Laulību ceremoniju baznīcas drupās skaties šajā foto stāstā!

Uz plosta

Laulību ceremonija uz plosta – solis prom no ikdienas. Protams, šāda ceremonijas vietas izvēle ir mazliet riskanta, raugoties no laikapstākļu viedokļa, tomēr fotogrāfijas un atmiņas, ko sniegs šāda ceremonijas izvēle, noteikti ir šī riska vērtas. Jo interesantāku šo visu padara fakts, ka ceremonijas laikā ar plostu iespējams pārvietoties pa ezeru, jo tas nav statiski pietauvots. Līgava uz ceremoniju var ierasties ar laivu, kur to jau gaida līgavainis un kāzu viesi. 

To, kā laulību ceremonija noris ezera vidū, skaties šajā foto stāstā!

Mežs

Mežs kļuvis par iecienītu objektu kāzu dienā. Tā ir lieliska, neierobežota vide, kur satikties ar tik aktuālo kāzu tendenci – dabiskumu, minimālismu, kur ķert individualitāti, emocijas un izcelt dabiskas detaļas. Daudzi pāri kāzu dienā tieši mežu iekļauj kā kāzu pieturvietu un fotosesijas vietu. Daži ir tik drosmīgi, ka mežu izvēlas par visu kāzu norises vietu.

Skaties, lasi un iedvesmojies meža kāzām!

LU Botāniskā dārza Palmu māja

Ja alkstat dabas klātbūtni, tomēr mežs vai pļava šķiet pārāk mežonīgi, tad lielisks risinājums ir kāzu ceremoniju rīkot botāniskajā dārzā. LU Botāniskā dārza Palmu māja ir 24 metrus augsta celtne, kur starp palmām, gumijkokiem un citiem neparastiem augiem kāzu ceremonija izskatīsies eksotiski, ekskluzīvi, neierasti un zaļi visa gada garumā.

Kāzu ceremonijas foto stāstu LU Botāniskā dārza Palmu mājā skaties šeit!

Koncertzāle

Pat ja neesat filmu zvaigznes, savu kāzu ceremoniju rīkot uz lielās skatuves ir pilnīgi iespējams! Varbūt pirmajā brīdī šķiet – ak, ko tad mēs uz tik lielas skatuves! Bet kāpēc gan ne, kāpēc ne kāzu dienā? Un varbūt tieši koncertzālē abi pirmo reizi tikāties, varbūt ar šo vietu saistās citas siltas atmiņas. Telpu nomu dažādiem pasākumiem piedāvā vairākas koncertzāles, mākslas telpas un teātri, tāpēc, ja kāda no šīm vietām ir īpaša tieši jums abiem – vēl jo īpašāku to varat padarīt savā kāzu dienā.

FOTO: Ainārs Mazjānis

Grava

Gravas ir pārsteidzoši skaistas vietas, kas pirmajā acs uzmetienā tādas var arī nešķist. Gravas raksturo stāvas nogāzes un tekošas ūdens straumītes. Gravās izceļas daba un vērojami iespaidīgi iežu atsegumi un pat alas. Izklausās visai neierasti laulību ceremonijai. Lai arī mežs un gravas ir biežāki objekti kāzu pieturvietai, drosmīgākie to izvēlas arī par savu laulību ceremonijas vietu!

To, ka brīnišķīga laulību ceremonija iespējama gravā, skaties šajā foto stāstā!

Zem dižozola īsi pirms pusnakts

Laulību ceremonija un jāvārds īsi pirms pusnakts. Jūs divi zem 200 gadus veca, kupla un dižena ozola, kas rotāts ar neskaitāmām lampiņu virtenēm. Līdzās plūstošā Lielupe un asumiņam – čili piparu audzētava. Oriģināli, tajā pašā laikā – vienkārši, ļoti sirsnīgi un romantiski! Ielūkojies pusnakts ceremonijas kāzu stāstā!

Vairāk par lampiņu virteņu aktualitāti kāzu dekorācijās lasi šeit!

Lasi un skaties arī: Skaistākās kāzu ceremonijas vietas

Raksta titulfoto: Emīlija Bogdānova