FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāds ir mūsdienīgs laulību gredzens?

Autors:Given by Grenardi, sadarbības raksts
Mīlestības simbols – laulības gredzens – ik dienu atgādina par doto solījumu palikt kopā uz mūžu, tādēļ ir svarīgi izvēlēties tādus gredzenus, kas piemēroti gan pāra gaumei, gan dzīvesstilam.

Protams, nemainīga vērtība ir klasiskie laulību gredzeni – lakoniskie zelta riņķīši, taču mūsdienās tendences mainās, un nav tāda likuma, kas liegtu izvēlēties ko pavisam netradicionālu, ja tāda ir jaunlaulāto vēlme. 

Iesākumā pārim vajadzētu vienoties par īsto virzienu un gredzenus izvēlēties, ņemot vērā katra laulātā gaumi. Tradicionāli vīrs un sieva izvēlēsies vienādus gredzenus vai sievišķīgāku un vīrišķīgāku versiju vienam un tam pašam modelim, piemēram, vīram tas būs vienkāršs gredzens, bet sievai – ar akmentiņiem. 

Bet, ja pāris tā iecerējis, gredzeni var būt arī pilnīgi atšķirīgi, jo pirmajā vietā tomēr ir pašu valkātāju skatījums uz lietām, nevis sabiedrības pieņemtie standarti – tikai laulātie paši noteiks, kāds būs viņu laulību solījuma simbols. Lai ko jūs izvēlētos, tas būs jūsu laulību gredzens! Jāpiebilst, ka šobrīd gan aktuāls atkal ir tieši lakonisks gredzena dizains bez akmeņiem, turklāt nereti zelta vietā tiek izvēlēts tieši sudrabs. Tāpat iespējams izvēlēties pat dažādu krāsu materiālus. Sieva laulības gredzenu var nēsāt arī kopā ar saderināšanās gredzenu – tas var būt saskanīgs komplekts vai arī gluži atšķirīgi gredzeni.

Tomēr īstā gredzena meklējumos vajadzētu ņemt vērā arī vairākus citus aspektus. 
Izvēloties ideālo variantu, svarīgs gan būs ne tikai dizains. Apdomājiet, kāds ir jūsu dzīvesstils un ikdienas gaitas, jo no tā var būt atkarīga gredzena materiāla izvēle. Ja gredzenu esat iecerējuši valkāt ikdienā un jūsu darba specifikas vai ikdienas aktivitāšu dēļ tas varētu tikt dažādi “ietekmēts”, piemēram, saskrāpēts vai saspiests, būtu jāizvēlas pēc iespējas izturīgāks materiāls. Izturīgākie un nenolietojamākie gredzeni ir platīna, kas ir īpaši stiprs un gandrīz nesaskrāpējams materiāls. Uzmanību vajadzētu pievērst arī  smagumam – jo pildītāks gredzens, jo izturīgāks un ilgmūžīgāks tas būs. Pievērsiet uzmanību arī gredzena iekšpusei – lai tā būtu ērta valkāšanai un nekas ikdienā netraucētu. 

Galu galā, svarīgi ir pareizi izvēlēties gredzena izmēru, jo pirksta apkārtmērs var mainīties arī atkarībā no sezonas, diennakts laika un gaisa temperatūras. Der atcerēties, ka gredzenus nav ieteicams piemērīt no rīta vai pēc fiziskām aktivitātēm, jo pirksti var būt pietūkuši.  Dariet to laikā, kad jūtaties mierīgi un ķermeņa temperatūra ir normāla. 

Katrā ziņā, ja šaubāties par to, vai jūsu iecerētais gredzens tiešām būs piemērotākais, labākos padomus izvēlē jums var sniegs konsultants.