FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

KONKURSS: Olimpisko spēļu spēka balvas

image

Rio vasaras Olimpiskās spēles šobrīd ir pašā pilnbriedā, tādēļ piedāvājam iespēju atbalstīt mūsu sportistus un motivēties arī pašiem sasniegt jaunas virsotnes! Sadarbībā ar sporta klubu F1, sporta veikalu Virtus Sport, Hotel Jurmala SPA, Detox Box Latvija un Ceļojums Mīlestībā dāvinām lielisku sporta un veselības komplektu.

Kas balvās?

Fitnesa klubs F1 dāvina Tev un Tavai otrajai pusītei lielisku iespēju kopīgi uzsākt Olimpiskos treniņus trenažieru zālē, katram dāvinot viena mēneša abonementu stiprinošam un motivējošam startam pretī izcilai fiziskajai sagatavotībai.

Dienās, kad trenažieru zāle pārāk tāla, sporta preču veikals Virtus Sport jums abiem piedāvā trenēties mājas apstākļos, dāvinot 2 hanteļu komplektus – dāmai un kungam, kā arī jogas paklājiņu iespējai baudīt svaigu gaisu un jogot kaut jūras krastā!

Detox Box Latvija dāvina veselīgu detoksa kokteiļu komplektu stimulējošām atslodzes dienām! Attīri ķermeni un prātu, baudot gardos un veselīgos kokteiļus – sper soli pretī veselīgam dzīvesveidam un mundram ķermenim.Arī pašiem labākajiem sportistiem vajag nedaudz atpūtas. Tādēļ treniņu un aktivitāšu pilno nedēļu noslēdz ar relaksējošu un patīkamu atpūtu Hotel Jurmala SPA. Atslābini ķermeni, atbrīvo prātu Hotel Jurmala SPA centra viesmīlīgajās telpās. Un noteikti paņem līdzi savu +1!

Nekas nestiprina attiecības vairāk, kā otra cilvēka izzināšana. Tādēļ paralēli fiziski smagajām Olimpiskajām spēlēm noteikti vērts ir arī asināt prātu, galu galā kopīgi sasniegtas virsotnes garantē vēl neaizmirstamāku skatu nākotnē. Ceļojums Mīlestībā ir brīvā laika spēle pāriem attiecību pilnveidei, stiprināšanai un svaigumam. Spēles ideja ir balstīta individuālpsiholoģijas filozofijā, kur būtiska nozīme ir personības radošumam, līdzvērtībai, individualitātei un uz risinājumu vērstam redzējumam. 

Kā tikt pie Olimpiskā komplekta?

Spied LIKE & SHARE šim ierakstam un komentārā ieraksti motivējošu un iepriecinošu novēlējumu mūsu sportistiem Rio Olimpiskajās spēlēs!

Sūtīsim labas domas un sirsnīgus novēlējumus, jo Latvija VAR!

Izlozes rezultāti piektdien, 19. augustā.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties
SAISTĪTIE RAKSTI