FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Ģimenes jogas un svaigēšanas brīvdienas 2016

image

4.-7. augustā norisināsies ikgadējās dabiskās veselības centra „ReCure” organizētās Ģimenes jogas un svaigēšanas brīvdienas.

Šogad, kā ierasts, gatavosim garšīgas un veselīgas svaigēdāju maltītes, jogosim gan lieli, gan mazi, pērsimies pirtī, meditēsim gongu skaņu pavadībā, brauksim ekskursijā, spēlēsim spēles, peldēsimies dīķī un ezerā, baudīsim indiešu speciālistu procedūras un vienkārši lieliski pavadīsim laiku.

Daudzveidīgākam jogošanas priekam mūsu brīvdienas šogad papildināsim arī ar Yin jogas nodarbībām, kuras vadīs Agnese Aleksejeva. Agneses vadīto nodarbību galvenais mērķis ir radīt veselīgu līdzsvaru starp mūsdienu jogas praksi un pamata jogas tradīciju. Viņas pamatvērtības ir vienmēr un visur būt ar sevi un visumu, sajūtot sevi un sajūtot visumu caur meditāciju. Virziens uz nepārtrauktu attīstību, prieku un nezūdošu enerģiju.

Ģimenes jogas un svaigēšanas brīvdienas

Par jautrību un smiekliem Akro (pāru) jogas un bērnu jogas nodarbībās joprojām rūpēsies nepārspējamā Liene Bodnare. Liene ir kļuvusi par neatņemamu Ģimenes brīvdienu pamatbalstu. Liene māk radīt kaut ko no nekā, tas ir – radīt siltumu vēsumā, smaidu īgnumā, krāsas pelēkumā...

Pirts un pēršanās ir iespēja atvilkt elpu un satikt sevi. Jau trešo gadu pirts zinībās mūs vadīs pirtnieks Vilnis Lejnieks, kurš rādīs pirts spēku, kas kombinācijā ar mūsu pļavu augu un zālīšu bagātību spēj atveseļot un atjaunot.

Gongi jau sen tiek izmantoti kā terapeitisks instruments, kas dziedina un transformē, jo gongu skaņas vibrācijai piemīt fantastisks spēks. To mums Ģimenes brīvdienās demonstrēs Dace Straume. Gongu skaņas atbrīvo no stresa, nomierina, atjauno enerģiju, veicinot ķermeņa dabiskos dziedināšanās procesus un radot harmoniju.

Ģimenes jogas un svaigēšanas brīvdienas

Kamēr bērni būs aizņemti savās aktivitātēs, vecākiem būs iespēja izbaudīt kādu no „ReCure” procedūrām, kuras veiks speciālisti no Indijas. 

Bērnus šogad sagaidīs piedzīvojums „Mazajā brīnumzemē”. „Mazā brīnumzeme” Cēsīs ir miniatūrs pilsētas modelis, kura mērogs ir 1 pret 87. Bērniem būs iespējams iepazīties ar pilsētas struktūru, jo „Mazās brīnumzemes” ielās izveidotas gājēju pārejas un ceļazīmes, brauc automašīnas, kas darbojas līdzīgi īstajiem auto – bremzē, rāda pagrieziena signālus, maina joslas, dažkārt pārsniedz ātrumu un izraisa avārijas. Tāpat būs iespēja vērot, kā darbojas vilcienu modeļi, kas šķērso tiltus, tuneļus, pārbrauktuves un pārmijas. Kopumā bērni „Mazajā brīnumzemē” varēs radoši darboties, iepazīties ar elektronikas, mehānikas un pilsētbūvniecības iemaņām, kā arī attīstīt savu telpisko domāšanu.

Ģimenes jogas un svaigēšanas brīvdienas

Nometnē gatavosim un mielosimies ar garšīgiem un veselīgiem svaigēšanas ēdieniem visai ģimenei. Padomos, paraugdemonstrējumos, idejās, kā arī savā pieredzē dalīsies dabiskās veselības centra „ReCure” dibinātāja, uztura speciāliste Guna Bīlande un „Raw Garden” šefpavārs Jēkabs Milzarājs

Ģimenes jogas un svaigēšanas brīvdienas

Vairāk info „ReCure” mājas lapā, zvanot +371 20493555 vai rakstot info@recure.lv. Plašākai informācijai par brīvdienu norisi zvaniet Gunai 26767950.

UZ TIKŠANOS ĢIMENES JOGAS UN SVAIGĒŠANAS BRĪVDIENĀS!!!

***

„ReCure” ir dabiskās veselības centrs, kas piedāvā atšķirīgu pieeju veselības aprūpei. Pie mums tiek piedāvāta dabiska veselības pašatjaunošanās sistēma, kas sastāv no uztura programmas, fiziskām aktivitātēm, individuāli piemērotām procedūrām un no ķermeņa spēkus stimulējoša dzīvesveida. 
„ReCure” piedāvā procedūras, jogas nodarbības un vingrošanu, seminārus un konsultācijas. Viena no veselības centra īpašajām iezīmēm ir tā, ka procedūras tiek veiktas, izmantojot vietējos augus un zālītes, un tās veic speciālisti no Indijas. 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties
SAISTĪTIE RAKSTI