FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Līgavu stāsts: savdabīgi aksesuāri, ar ko doties pie altāra

image

“Kaut kas vecs, kaut kas jauns, kaut kas aizlienēts, kaut kas zils” ir viena no ierastākajām līgavu kāzu tradīcijām. Līgavai visām šīm lietām noteikti ir jābūt līdzi, dodoties pie altāra. Tomēr ir līgavas, kuras šo tradīciju atsvaidzina ar dullām un unikālām idejām. Šeit dažas no tām. 

-    "Mans vīrs un es satikāmies Kung Fu nodarbībā. Tādēļ uz ceremoniju devos nevis ar ierasto kāzu pušķi, bet gan ar senatnīgu Kung Fu cīņas ieroci rokās."

-    "Bērnībā biju ļoti pieķērusies savai vecajai un nodriskātajai sedziņai. Tai vidū bija izdilis caurums, tādēļ rotaļājoties to bieži izmantoju kā kleitu, kāzu plīvuru vai citu apģērba gabalu. Sedziņa ceļoja man līdzi uz augstskolu, studentu mītnēm, kā arī uz manām un mana topošā vīra mājām. Nemaz neapdomāju iespēju šo “kaut ko vecu” neņemt līdzi arī savā kāzu dienā, tādēļ nelielu daļiņu no savas mīļās sedziņas aptinu ap pušķi. Tā mana sedziņa bija man līdzi arī manā īpašajā brīdī."

-    "Pie altāra līdzi nesu sava suņa Toto fotogrāfiju, kurš nodzīvoja līdz 15 gadu vecumam. Protams, arī Toto dēls Bifs pavadīja mani ceļā pie altāra."

Savdabīgi aksesuāri, ar ko doties pie altāra

-    "Šis varbūt izklausīsies nedaudz muļķīgi, taču seksam ir liela nozīme mūsu attiecībās. Tādēļ līdzi nesu pirmo Kama Sutras izdevumu."

-    “Brīdī, kad precējāmies, mūsu dēlam bija jau trīs gadi, tādēļ, mūsu dēls bija mūsu “kaut kas vecs”, dodoties pie altāra."

Savdabīgi aksesuāri, ar ko doties pie altāra

-    "Pie altāra devos ar vecu matu rotu, kas izskatās pēc lidmašīnas propellera. Tas šķita saskanīgi, jo mēs ar vīru ziedojam līdzekļus aviācijas drošības izpētei."

-    "Esmu kāzu floriste, tādēļ mans kāzu pušķis sastāvēja no visām manas vecāsmammas pērļu rotām."

Savdabīgi aksesuāri, ar ko doties pie altāra

-    "Tā vietā, lai izvēlētos kāzu ziedu pušķi, es savējo izveidoju no veciem piekariņiem un medaljoniem, ko mani vecāki un vecvecāki man dāvināja dzimšanas dienās. Šis bija lielisks manu jaunības un brīvības dienu simbols."

Foto: Jānis Naglis, Depositphotos.com.

Lasi arī: 5 mūsdienīgi veidi, kā doties pie altāra.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties
SAISTĪTIE RAKSTI