FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Īsa pamācība draudzenes izprecināšanā jeb ātrie randiņi

image

Jau sesto gadu uz šarmantās Blaumaņa ielas mīt kultūras bārs “Sapņi un kokteiļi”. Šeit dzirkstī satikšanās prieks, jo jau vairāku gadu garumā te norisinās ātrie randiņi. Tas ir izklaidējošs vakars ar mērķi cilvēkiem satikties, komunicēt un interesanti pavadīt laiku, un, iespējams, arī satikt sev radniecīgu dvēseli vai vienkārši interesantu sarunu biedru.  

Vēsturiski ātrie randiņi radušies ebreju sabiedrībā, lai atvieglotu sievas vai vīra atrašanu ar līdzīgu reliģisko un dzīves pārliecību. Mūsdienās šis process ir kļuvis vairāk izklaidējošs un tam nav īpašu nosacījumu saistībā ar to, kurš drīkst un kurš nedrīkst  piedalīties.  Bieži ātro randiņu tēma apspēlēta arī amerikāņu romantiskajās komēdijās, kur attēloti visi iespējamie sieviešu un vīriešu tipi ar manāmi pārspīlētām rakstura iezīmēm, bet, protams – tas viss ir veselīgu humora piesitienu.

Aptuveni reizi mēnesī, vakarpusē, uz Blaumaņa ielas satiekas vientuļās sirdis, lai, iespējams, piedzīvotu vēl nebijušas emocijas neierastā randiņu veidolā. Parasti ātro randiņu norises gaita ir šāda: pirmkārt, lai vispār varētu izbaudīt šo vakaru, protams, ir jāpiesakās. Kad tas izdarīts, jau pavisam drīz seko tikšanās norises vietā.

Katram kungam un dāmai tiek piešķirta pie apģērba piestiprināma nozīmīte ar personas vārdu, un, gaidot kamēr ieradīsies visi dalībnieki, atnākušie jau tiek cienāti ar glāzi vīna vai kādu bezalkoholisku dzērienu. Kad visi jau ir atnākuši, dāmām tiek ierādīta vieta katrai pie sava galdiņa, bet kungi pa to laiku uzkavējas atsevišķā telpā, un, kad vadītājs atklāj vakaru, tad vīrieši piesēžas pie dāmām un tiek uzņemts laiks - ja ir daudz dalībnieku, tad tiek atvēlētas 3 minūtes sarunām, ja dalībnieku ir mazāk, tad tās ir 5 minūtes, kuru laikā dāmas un kungi sarunājas par brīvi izvēlētām tēmām un iepazīstas tuvāk.

Kad laiks beidzas, tad vīrieši pārvietojas pie cita galdiņa un citas dāmas. Kad visi ir savā starpā sapazinušies un aplis ir noslēdzies, dalībniekiem tiek izdalītas lapiņas, uz kurām jāuzraksta savs un savas simpātijas vārds, tad vadītājs apkopo šo informāciju un konstatē, vai ir izveidojies pāris. Ja pāris ir izveidojies, tad viņi saņem galveno balvu – dāvanu karti no “Sapņiem un kokteiļiem”, kā arī pārējie dalībnieki saņem dažādas balvas no solāriju studijas “Sun Lounge”, stilistu skolas “UnaStyle”, deju studijas “Balle” un citiem atbalstītājiem.

Dažkārt dalībnieku vidū tiek izspēlētas arī īpašas loterijas, ja kāds no atbalstītājiem ir sarūpējis kādu lielāku balvu. Kopumā ātro randiņu vakars aizņem aptuveni pusotru stundu.

Tumšie un saltie vakari vēl kādu laiku pieturēsies, tomēr jau nedaudz var just pavasari mostamies, tāpēc, ja ilgojies pēc sarunu biedra, sarunām vai vienkārši pēc piedzīvojuma, tad piesakies ātrajiem randiņiem portālā iMISS vai pasākuma dienā kultūras bārā “Sapņi un kokteiļi”.

Nākamais Ātro randiņu vakars “Sapņos un kokteiļos” 18.februārī, plkst. 20:00, Blaumaņa ielā 32.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties
SAISTĪTIE RAKSTI