FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Konkurss visiem pāriem: MŪSU SKAISTĀKAIS MIRKLIS

image

Precos.lv sadarbībā ar jauno fotodrukas un kopstrādes vietu Photo Space Riga izsludina konkursu visiem pāriem, kuri gatavojas precēties, ir saderinājušies, vai arī izbauda savu kopābūšanu bez formalitātēm.

Konkurss ir noslēdzies! Uzvarētāja: Re Renāte, kas savai fotogrāfijai saņēma visvairāk Like un Love.

Vai gribi tikt pie Fujifilm instax momentfoto kamerām un filmiņām?

Fotogrāfijas, kas glabā skaistos kopābūšanas mirkļus ar mīļo cilvēku, gribas pārskatīt atkal un atkal. Pašas labākās bildes mēs izdrukājam, liekam savos maciņos, rāmīšos pie sienām un plauktos... Īstas, izdrukātas fotogrāfijas ir vienmēr acu priekšā, nevis paslēptas megabaitu kaudzē datora cietajā diskā vai telefonā.

Publicē jūsu mīļāko kopbildi savā Facebook profilā, pievieno tēmturus #precos #instaxmirklis un piedalies konkursā!

Balva – piecas dzīvespriecīgās Fujifilm instax momentfoto kameras un 10 filmiņu komplekti uz vienu nedēļas nogali – jūsu kāzām vai uz jebkuru pasākumu. Tātad 100 jautri momentfoto, kas izkrāsos jūsu īpašo notikumu! Uzvarēs tas pāris, kura publicētā fotogrāfija būs saņēmusi visvairāk Likes un Loves.

Konkurss norisināsies no 3. līdz 12. jūlijam (ieskaitot). 12. jūlijā plkst. 23:59 mēs noteiksim, kurai bildei ir visvairāk Likes un Loves un uzvarētāju pasludināsim 13. jūlijā PRECOS un Photo Space Riga Facebook lapās.

PHOTO SPACE RIGA pieejama kvalitatīva fotodarbu druka, dzīvespriecīgās instax momentfoto kameras un to aksesuāri, kā arī Fujifilm X fototehnika. Šeit būs iespējams apmeklēt vieslekcijas un seminārus, organizēt dažādus pasākumus, gan arī izmantot kopstrādes un tikšanās telpas.

Vairāk par PHOTO SPACE RIGA uzzini šeit.

Konkursa noteikumi

1. Dalības nosacījumi konkursā
1.1. Lai piedalītos konkursā, nepieciešams savā personīgajā Facebook profilā publicēt fotogrāfiju, kurā redzams konkursa dalībnieks ar savu mīļoto cilvēku. 
1.2. Noteikti fotogrāfijai ir jāpievieno abi tēmturi – #precos un #instaxmirklis, lai fotogrāfiju būtu iespējams iekļaut starp konkursa pretendentiem. Ja tēmturis nav pievienots, fotogrāfija netiek uzskatīta par konkursa dalībnieci.
1.3. Vienam pārim iespējams publicēt neierobežotu skaitu fotogrāfiju. 
1.4. Konkursā var piedalīties ikviens, kuram ir savs personīgais Facebook profils.
1.5. Par uzvarētāju iespējams kļūt, ja fotogrāfija ar pievienotajiem tēmturiem #precos un #instaxmirklis ir saņēmusi visvairāk atzīmju Like un Love. Nav izšķirošas nozīmes, vai ir atzīmēts Like vai Love, jo visas reakcijas/atzīmes tiek summētas. 

2. Konkursa norises laiks
2.1. Konkurss norisinās no 2017. gada 3. jūlija līdz 2017. gada 12. jūlijam, plkst. 23:59. 
2.2. Par konkursa uzvarētāju tiek uzskatīta tā fotogrāfija, kurai tieši 23:59 ir visvairāk Like un Love atzīmju. Papildu atzīmes pēc šī laika netiek uzskaitītas. 
2.3. Konkursa uzvarētāji tiek paziņoti 13. jūlijā, PRECOS un Photo Space Riga Facebook lapās, kā arī portālā PRECOS.

3. Konkursa balvu fonds
3.1. Galvenā balva ir piecas Fujifilm instax momentfoto kameras un 10 iepakojumi ar filmām uz vienu nedēļas nogali. 
3.2. Balvas saņemšanas laiku izvēlas uzvarētājs, vienojoties ar Photo Space Riga pārstāvjiem.
3.3. Momentfoto kameras pēc pasākuma nedēļas nogales ir jāatdod atpakaļ Photo Space Riga, tādā pašā tehniskajā un vizuālajā stāvoklī, kādās tās tika saņemtas. 
3.4. Balvas apmaiņa pret citu balvu vai naudu nav iespējama.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties
SAISTĪTIE RAKSTI