FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

ANNA ROZĪTE: Piliens okeānā vārdā Anna

image

Mūžīgais smaids un mīļuma starojums – Anna Rozīte šīs nedēļas MINI intervijā portālam PRECOS atklāj, kādām īpašībām jāpiemīt ideālajam vīrietim. 11 mini jautājumi un 11 mini atbildes par sapņiem, mīlestību un atpūtu.

1. Kas Tu esi?

Tas ir dzīves lielākais eksistencionālais jautājums. Piliens okeānā, kuru šobrīd sauc par Annu? 

2. Trīs lietas, kas Tevi raksturo:

Es esmu plānošanas frīks, esmu naiva / ticu labajam, un man ļoti garšo saldumi.

3. Kā jūti – esi līdz ausīm iemīlējusies?

Sāku domāt... vai man piestāvētu viņa uzvārds?

4. Kas ir laulība?

Ir labs teiciens, ka laulība ir divu cilvēku cīņa ar problēmām, kuru nebūtu, ja šie abi cilvēki nebūtu laulībā :) 

5. Mr. Lieliskā starta paka: kādām īpašībām jāpiemīt?

Spēja uzņemties atbildību par saviem vārdiem, darbiem, lēmumiem, emocionālā inteliģence, spēja klausīties un sadzirdēt, skaidrs dzīves mērķis un, protams, bez humora izjūtas nekur!

6. Ideālais pirmā randiņa scenārijs?

Ar īsto cilvēku.

7. Kādi plāni vasarai?

Baudīt, piedzīvot, mīlēt un priecāties!

8. Saldējums vai auksta limonāde?

Ūdens ar citronu ;)

9. Kāda ir Tava vasaras sezonas mīļākā dziesma?

Kiiara "Gold".

10. Tipisks brīvdienu rīts?

Lecam mašīnā un braucam piedzīvot!

11. Mīlestība vienā teikumā:

Nevis meklēt ideālo partneri sev, bet kļūt kādam par ideālo partneri.

Lasi arī: LINDA VILMANSONE: Paēdis cilvēks ir priecīgs cilvēks

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties
SAISTĪTIE RAKSTI
  • Kristīne un Vilnis šovasar svinēja savu pirmo kāzu jubileju, bet mīlestība abus vieno jau sen. Pāris iepazinās kādas atpūtas vietas atklāšanā abu dzimtajā pilsētā. Kaut iepriekš Kristīne un Vilnis viens otru nepazina, vēlāk izrādījās, ka abiem ir ļoti daudz kopīgu paziņu, interešu un pat abu nodarbošanās ir vienāda – Kristīne un Vilnis ir skolotāji! Pārim kopā patīk pavadīt laiku sportiskā garā – gan vērojot un atbalstot sportistus dažādās sacensībās, gan pašiem aktīvi atpūšoties.

  • "Viņi apprecējās un dzīvoja ilgi un laimīgi.” Uz tik cerīgas nots beidzas ne viena vien pasaka. Bet, kad lielais sapnis par neaizmirstamām kāzām ir izsapņots, bieži vien, uzsākot kopīgo ceļu pa šķietami rožaino laulības taciņu, gadās sāpīgi uzkāpt arī dažam ērkšķim. Tādēļ pacentāmies izzināt precētu pāru pieredzi, lai apkopotu velna duci noderīgu padomu, kas ļaus jums vieglāk pārdzīvot ne tikai pirmo laulības gadu, bet lieti noderēs arī turpmāk.

  • Ar kāzām svētki un prieki nebeidzas, tie tikai sākas! Kā plānot un nosvinēt savu pirmo kāzu jubileju, pieredzē dalās Mairita un Kaspars, kas pazīstami ir jau 8 gadus, bet šovasar 9. jūlijā svinēja pirmo kāzu gadadienu.

  • Šis ir stāsts par radošu, drosmīgu un mīlošu vīrieti, vīru un tēvu. Šis ir stāsts par Jāni un sen lolota sapņa piepildījumu. Šis ir stāsts par stipru un mīlošu ģimeni.

  • Šoreiz MINI intervija ar Agnesi un Arti Baumaņiem – ambiciozu, neatlaidīgu, sportisku un mīlošu pāri, kas laulības dzīvē visaugstāk vērtē mīļumu un rūpes. Agnese un Artis stāsta par sevi, laulību, sapņiem un kopīgajām vecumdienām.

  • Kāzu jubilejas ir skaists notikums jebkura pāra attiecībās. Lai gan bieži tiek jokots, ka šo dienu ik gadu ļoti gaida sievas un ļoti baidās aizmirst vīri, kāzu gadadiena noteikti ir mīlestības svētki, kas ir vienlīdz īpaši abiem laulātajiem. Vēl jo īpašāki tie ir pirmajā gadā pēc kāzām, kad kāzu jubilejas svinēšanas tradīcijas jaunajā ģimenē vēl nav iedibinājušās. Un variantu, kā atzīmēt šo dienu mīļi un aizraujoši, taču ir tik daudz!