FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

INGA KALNIŅA: mīlestība pret visu skaisto

Autors:Precos.lv
Inga Kalniņa ir iedvesmojošā bloga Lepetitpot.lv autore, mamma, sieva un ēdienu cienītāja. 11 mini jautājumos un 11 mini atbildēs Inga mums pastāstīja par Parīzes romantiku, laiskiem brīvdienu rītiem un kopīgiem piedzīvojumiem ar ģimeni.

1. Kas Tu esi?

Inga Kalniņa, sieva vīram Mārim, mamma meitai Grētai Teodorai. Šobrīd pilna laika mamma. Izcila ēdiena, labu restorānu un skaistu ceļojumu cienītāja. 

Mini intervija ar Ingu Kalniņu

2. Trīs lietas, kas Tevi raksturo:

Esmu organizēta un kārtīga, radoša, bet racionāla vienlaikus, un vēl es ļoti mīlu visu skaisto. Lai atbildētu uz šādiem jautājumiem, bez citu palīdzības neiztikt, jo, diemžēl, mani raksturo arī nepārliecība par sevi, kas bieži vien neļauj saskatīt labāku realitāti, nekā patiesībā domāju. 

3. Kas ir laulība?

Viegls un grūts jautājums vienlaicīgi. Solīt mīlēt uz mūžu ir ļoti grūti, pat neiespējami, bet laulība, manuprāt, ir solījums cienīt otru, būt kopā gan tad, kad ir labi, gan tad, kad ir slikti. Un laulība ir dzīves skola abiem, gan vīram, gan sievai, tā ir dzīves skola, kurā vissvarīgākais ir komunicēt ar partneri. 

4. Kad bija “klikšķis”, kad saprati – “jā, viņš ir īstais”? 

Mēs ar Māri esam pazīstami nu jau vismaz 20 gadus! Bet tad, kad nopietnāku attiecību pašā sākumā viņš pusgadu no vietas katru otro nedēļas nogali lidoja pie manis uz Parīzi, kur tolaik dzīvoju, un lielākā daļa no šiem braucieniem bija kā pārsteigums, es sapratu, ka ir! 

Mini intervija ar Ingu Kalniņu

5. Pirmā doma, kas ienāca prātā bildinājuma laikā:

Man ir ļoti karsti! Jo mājās bija iekurināts kamīns, kas ļoti sasilda telpu un tiešām bija karsti. Par to, ko atbildēt, man nemaz nebija divu domu! 

6. Cik grūta ir laulības dzīve, baļļu sistēmā no 1 līdz 10?

Teikt, ka ir grūti, būtu muļķīgi, bet teikt, ka viss vienmēr ir viegli, arī nebūtu pareizi. Laulībā tāpat kā dzīvē ir gan kāpumi, gan kritumi, bet kopumā esmu laimīga, ka esmu precēta, un nevēlos sūdzēties, jo viss jau patiesībā ir labi. Es esmu emocionāla un protu no mušas uzpūst ziloni, bet mācos to nedarīt. Jāsaka, ka pēc 30 gadu vecuma tas sanāk arvien labāk un labāk. Man liekas, ka viens labs "8" būtu vispareizākais novērtējums. 

Mini intervija ar Ingu Kalniņu

7. Kādi ir lielākie ieguvumi pēc laulībām?

Kopīgs uzvārds! Tiešām, man ļoti patīk, ka mēs kā ģimene esam vienoti arī ar uzvārdu. Lai gan ar savu iepriekšējo uzvārdu, ar kuru biju saistīta ar mammu, tēti un māsām, es ļoti labi sadzīvoju, tomēr es ne mirkli nenožēloju, ka jau vairākus gadus mans uzvārds ir Kalniņa. Vēl viens ieguvums ir tas, ka oficiāli varu Māri visur dēvēt par savu vīru un sevi – par sievu, jo tituli “draugs” un “draudzene” man īsti pie sirds negāja, it īpaši, ja runa ir par ko nopietnāku. 

8. Kādas ir sapņu vecumdienas kopā?

Francijas dienvidi, saule, māja starp kalniem un jūru, bērni, mazbērni un draugi pagalmā, labs ēdiens uz galda, izcils vīns vai šampanietis glāzēs un vienkārši skaisti pavadīta diena kopā ar ģimeni un draugiem. Protams, ceļošana, bez tā nekur!

Mini intervija ar Ingu Kalniņu

9. Kurš guļ labajā, kurš kreisajā pusē?

Kreisā puse. 

10. Tipisks kopīgu brīvdienu rīts?

Kādu brīdi pasēdēt un padomāt, kur lai dodas brokastīs. Brīvdienu rītos reti ēdam mājās, tādēļ gandrīz katru sestdienu vai svētdienu sākam ar domu – uz kurieni braucam? Un tad jau brokastu laikā izplānojas visa diena. 

Mini intervija ar Ingu Kalniņu

11. Mīlestība vienā teikumā: 

Cieņa pret to cilvēku, ar kuru kopā reizēm ir grūtāk, bet bez kura tu nevari un nemaz nevēlies dzīvot! 

Foto no privātā arhīva - Liene Pētersone.

Lasi arī: ALISE TRAUTMANE: randiņš pie okeāna zem zvaigznēm