FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

INGA KALNIŅA: mīlestība pret visu skaisto

image

Inga Kalniņa ir iedvesmojošā bloga Lepetitpot.lv autore, mamma, sieva un ēdienu cienītāja. 11 mini jautājumos un 11 mini atbildēs Inga mums pastāstīja par Parīzes romantiku, laiskiem brīvdienu rītiem un kopīgiem piedzīvojumiem ar ģimeni.

1. Kas Tu esi?

Inga Kalniņa, sieva vīram Mārim, mamma meitai Grētai Teodorai. Šobrīd pilna laika mamma. Izcila ēdiena, labu restorānu un skaistu ceļojumu cienītāja. 

Mini intervija ar Ingu Kalniņu

2. Trīs lietas, kas Tevi raksturo:

Esmu organizēta un kārtīga, radoša, bet racionāla vienlaikus, un vēl es ļoti mīlu visu skaisto. Lai atbildētu uz šādiem jautājumiem, bez citu palīdzības neiztikt, jo, diemžēl, mani raksturo arī nepārliecība par sevi, kas bieži vien neļauj saskatīt labāku realitāti, nekā patiesībā domāju. 

3. Kas ir laulība?

Viegls un grūts jautājums vienlaicīgi. Solīt mīlēt uz mūžu ir ļoti grūti, pat neiespējami, bet laulība, manuprāt, ir solījums cienīt otru, būt kopā gan tad, kad ir labi, gan tad, kad ir slikti. Un laulība ir dzīves skola abiem, gan vīram, gan sievai, tā ir dzīves skola, kurā vissvarīgākais ir komunicēt ar partneri. 

4. Kad bija “klikšķis”, kad saprati – “jā, viņš ir īstais”? 

Mēs ar Māri esam pazīstami nu jau vismaz 20 gadus! Bet tad, kad nopietnāku attiecību pašā sākumā viņš pusgadu no vietas katru otro nedēļas nogali lidoja pie manis uz Parīzi, kur tolaik dzīvoju, un lielākā daļa no šiem braucieniem bija kā pārsteigums, es sapratu, ka ir! 

Mini intervija ar Ingu Kalniņu

5. Pirmā doma, kas ienāca prātā bildinājuma laikā:

Man ir ļoti karsti! Jo mājās bija iekurināts kamīns, kas ļoti sasilda telpu un tiešām bija karsti. Par to, ko atbildēt, man nemaz nebija divu domu! 

6. Cik grūta ir laulības dzīve, baļļu sistēmā no 1 līdz 10?

Teikt, ka ir grūti, būtu muļķīgi, bet teikt, ka viss vienmēr ir viegli, arī nebūtu pareizi. Laulībā tāpat kā dzīvē ir gan kāpumi, gan kritumi, bet kopumā esmu laimīga, ka esmu precēta, un nevēlos sūdzēties, jo viss jau patiesībā ir labi. Es esmu emocionāla un protu no mušas uzpūst ziloni, bet mācos to nedarīt. Jāsaka, ka pēc 30 gadu vecuma tas sanāk arvien labāk un labāk. Man liekas, ka viens labs "8" būtu vispareizākais novērtējums. 

Mini intervija ar Ingu Kalniņu

7. Kādi ir lielākie ieguvumi pēc laulībām?

Kopīgs uzvārds! Tiešām, man ļoti patīk, ka mēs kā ģimene esam vienoti arī ar uzvārdu. Lai gan ar savu iepriekšējo uzvārdu, ar kuru biju saistīta ar mammu, tēti un māsām, es ļoti labi sadzīvoju, tomēr es ne mirkli nenožēloju, ka jau vairākus gadus mans uzvārds ir Kalniņa. Vēl viens ieguvums ir tas, ka oficiāli varu Māri visur dēvēt par savu vīru un sevi – par sievu, jo tituli “draugs” un “draudzene” man īsti pie sirds negāja, it īpaši, ja runa ir par ko nopietnāku. 

8. Kādas ir sapņu vecumdienas kopā?

Francijas dienvidi, saule, māja starp kalniem un jūru, bērni, mazbērni un draugi pagalmā, labs ēdiens uz galda, izcils vīns vai šampanietis glāzēs un vienkārši skaisti pavadīta diena kopā ar ģimeni un draugiem. Protams, ceļošana, bez tā nekur!

Mini intervija ar Ingu Kalniņu

9. Kurš guļ labajā, kurš kreisajā pusē?

Kreisā puse. 

10. Tipisks kopīgu brīvdienu rīts?

Kādu brīdi pasēdēt un padomāt, kur lai dodas brokastīs. Brīvdienu rītos reti ēdam mājās, tādēļ gandrīz katru sestdienu vai svētdienu sākam ar domu – uz kurieni braucam? Un tad jau brokastu laikā izplānojas visa diena. 

Mini intervija ar Ingu Kalniņu

11. Mīlestība vienā teikumā: 

Cieņa pret to cilvēku, ar kuru kopā reizēm ir grūtāk, bet bez kura tu nevari un nemaz nevēlies dzīvot! 

Foto no privātā arhīva - Liene Pētersone.

Lasi arī: ALISE TRAUTMANE: randiņš pie okeāna zem zvaigznēm

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties
SAISTĪTIE RAKSTI
  • Kristīne un Vilnis šovasar svinēja savu pirmo kāzu jubileju, bet mīlestība abus vieno jau sen. Pāris iepazinās kādas atpūtas vietas atklāšanā abu dzimtajā pilsētā. Kaut iepriekš Kristīne un Vilnis viens otru nepazina, vēlāk izrādījās, ka abiem ir ļoti daudz kopīgu paziņu, interešu un pat abu nodarbošanās ir vienāda – Kristīne un Vilnis ir skolotāji! Pārim kopā patīk pavadīt laiku sportiskā garā – gan vērojot un atbalstot sportistus dažādās sacensībās, gan pašiem aktīvi atpūšoties.

  • "Viņi apprecējās un dzīvoja ilgi un laimīgi.” Uz tik cerīgas nots beidzas ne viena vien pasaka. Bet, kad lielais sapnis par neaizmirstamām kāzām ir izsapņots, bieži vien, uzsākot kopīgo ceļu pa šķietami rožaino laulības taciņu, gadās sāpīgi uzkāpt arī dažam ērkšķim. Tādēļ pacentāmies izzināt precētu pāru pieredzi, lai apkopotu velna duci noderīgu padomu, kas ļaus jums vieglāk pārdzīvot ne tikai pirmo laulības gadu, bet lieti noderēs arī turpmāk.

  • Ar kāzām svētki un prieki nebeidzas, tie tikai sākas! Kā plānot un nosvinēt savu pirmo kāzu jubileju, pieredzē dalās Mairita un Kaspars, kas pazīstami ir jau 8 gadus, bet šovasar 9. jūlijā svinēja pirmo kāzu gadadienu.

  • Šis ir stāsts par radošu, drosmīgu un mīlošu vīrieti, vīru un tēvu. Šis ir stāsts par Jāni un sen lolota sapņa piepildījumu. Šis ir stāsts par stipru un mīlošu ģimeni.

  • Šoreiz MINI intervija ar Agnesi un Arti Baumaņiem – ambiciozu, neatlaidīgu, sportisku un mīlošu pāri, kas laulības dzīvē visaugstāk vērtē mīļumu un rūpes. Agnese un Artis stāsta par sevi, laulību, sapņiem un kopīgajām vecumdienām.

  • Kāzu jubilejas ir skaists notikums jebkura pāra attiecībās. Lai gan bieži tiek jokots, ka šo dienu ik gadu ļoti gaida sievas un ļoti baidās aizmirst vīri, kāzu gadadiena noteikti ir mīlestības svētki, kas ir vienlīdz īpaši abiem laulātajiem. Vēl jo īpašāki tie ir pirmajā gadā pēc kāzām, kad kāzu jubilejas svinēšanas tradīcijas jaunajā ģimenē vēl nav iedibinājušās. Un variantu, kā atzīmēt šo dienu mīļi un aizraujoši, taču ir tik daudz!