FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

ALISE TRAUTMANE: randiņš pie okeāna zem zvaigznēm

image

Alise Trautmane ir Latvijā populārā zīmola «NARCISS» radītāja. Iedvesmojoša, enerģiska un vienmēr motivēta darīt vairāk un labāk. Alise nevar iedomāties dzīvi bez ceļojumiem, gleznošanas un modes. Par Alisi vairāk uzzini mūsu 11 mini jautājumos un atbildēs. 

1. Kas Tu esi?

«NARCISS» radītāja Alise Trautmane

2. Trīs lietas, kas Tevi raksturo:

1) Pase – vienmēr rokas somiņā – nevaru iedomāties dzīvi bez ceļojumiem, komandējumiem, pārlidojumiem...
2) Krāsu traipi uz rokām, kājām un krekliem – gleznošana vakaros ir mana labākā meditācija.
3) Modes žurnālu kaudzes gan «NARCISS» studijā, gan mājās – mode ir ne tikai mana nodarbošanās, bet arī nerimstoša interese un izziņas objekts.

3. Esi līdz ausīm iemīlējusies?

Jā – dzīvē, vasarā, savā darbā…

Mini intervija ar Alisi Trautmani

4. Kas ir laulība? 

Tas ir solījums starp diviem cilvēkiem rūpēties, atbalstīt, cienīt un censties pēc labākās sirdsapziņas darīt vienam otru laimīgu.

5. Mr. Lieliskā starta paka: kādām īpašībām viņam jāpiemīt?

Man nav saraksta, no kura varu "atķeksēt" īpašības, kurām vīrietim obligāti jāpiemīt. Bet laba humora izjūta, intelekts un piedzīvojumu gars palīdzētu.

6. Ideāla randiņa scenārijs?

Kaut kur pie okeāna zem zvaigznēm...

7. Kādi plāni vasarai?

Strādāju pie jaunās «NARCISS» kolekcijas, izbaudu vasaru Latvijā un īsus ceļojumus Eiropā, kamēr esmu Atlantijas okeāna šajā pusē. Rudenī – atpakaļ uz Ņujorku.

Mini intervija ar Alisi Trautmani

8. Kādas ir sajūtas, redzot klienti Tevis darinātajā kāzu tērpā?

Kāzu kleitu dizaina izstrāde un izgatavošana nav «NARCISS» pamatnodarbe. Katru gadu piekrītam izstrādāt tikai pāris kāzu kleitas – tas ir ļoti atbildīgs un individuāls process, kas prasa lielu atdevi no visas mūsu komandas. Protams, redzot līgavu mūsu darinātajā kāzu kleitā, ir aizkustinājums un prieks. 

9. Kāda ir Tava vasaras sezonas mīļākā melodija?

Baltijas jūras viļņu šalkas Pāvilostā…

10. Tipisks brīvdienu rīts?

Grūti pateikt, kāds ir tipisks brīvdienu rīts – atkarīgs no tā, kurā pilsētā atrodos. Bet ideāls brīvdienu rīts – jaunākā prese, liela krūze stipras kafijas un lietus aiz loga, lai bez sirdsapziņas pārmetumiem var palikt gultā vēl pāris stundas…

Mini intervija ar Alisi Trautmani

11. Mīlestība vienā teikumā: 

Vai tad to var aprakstīt vienā teikumā?

Foto no personīgā arhīva.

Lasi arī: MARTA RITOVA: laulība ir kā skaists ceļojums

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties
SAISTĪTIE RAKSTI
  • Kristīne un Vilnis šovasar svinēja savu pirmo kāzu jubileju, bet mīlestība abus vieno jau sen. Pāris iepazinās kādas atpūtas vietas atklāšanā abu dzimtajā pilsētā. Kaut iepriekš Kristīne un Vilnis viens otru nepazina, vēlāk izrādījās, ka abiem ir ļoti daudz kopīgu paziņu, interešu un pat abu nodarbošanās ir vienāda – Kristīne un Vilnis ir skolotāji! Pārim kopā patīk pavadīt laiku sportiskā garā – gan vērojot un atbalstot sportistus dažādās sacensībās, gan pašiem aktīvi atpūšoties.

  • "Viņi apprecējās un dzīvoja ilgi un laimīgi.” Uz tik cerīgas nots beidzas ne viena vien pasaka. Bet, kad lielais sapnis par neaizmirstamām kāzām ir izsapņots, bieži vien, uzsākot kopīgo ceļu pa šķietami rožaino laulības taciņu, gadās sāpīgi uzkāpt arī dažam ērkšķim. Tādēļ pacentāmies izzināt precētu pāru pieredzi, lai apkopotu velna duci noderīgu padomu, kas ļaus jums vieglāk pārdzīvot ne tikai pirmo laulības gadu, bet lieti noderēs arī turpmāk.

  • Ar kāzām svētki un prieki nebeidzas, tie tikai sākas! Kā plānot un nosvinēt savu pirmo kāzu jubileju, pieredzē dalās Mairita un Kaspars, kas pazīstami ir jau 8 gadus, bet šovasar 9. jūlijā svinēja pirmo kāzu gadadienu.

  • Šis ir stāsts par radošu, drosmīgu un mīlošu vīrieti, vīru un tēvu. Šis ir stāsts par Jāni un sen lolota sapņa piepildījumu. Šis ir stāsts par stipru un mīlošu ģimeni.

  • Šoreiz MINI intervija ar Agnesi un Arti Baumaņiem – ambiciozu, neatlaidīgu, sportisku un mīlošu pāri, kas laulības dzīvē visaugstāk vērtē mīļumu un rūpes. Agnese un Artis stāsta par sevi, laulību, sapņiem un kopīgajām vecumdienām.

  • Kāzu jubilejas ir skaists notikums jebkura pāra attiecībās. Lai gan bieži tiek jokots, ka šo dienu ik gadu ļoti gaida sievas un ļoti baidās aizmirst vīri, kāzu gadadiena noteikti ir mīlestības svētki, kas ir vienlīdz īpaši abiem laulātajiem. Vēl jo īpašāki tie ir pirmajā gadā pēc kāzām, kad kāzu jubilejas svinēšanas tradīcijas jaunajā ģimenē vēl nav iedibinājušās. Un variantu, kā atzīmēt šo dienu mīļi un aizraujoši, taču ir tik daudz!