FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

MARTA RITOVA: laulība ir kā skaists ceļojums

image

Populārā mūziķe un romantiskās balss īpašniece Marta Ritova, tagad Cipe, ar savu smalko sievišķību un neizmērojamo talantu savaldzinājusi ne vien klausītājus, bet arī vīru Raimondu. 11 mini jautājumos un 11 mini atbildēs Marta mums pastāsta par laulības dzīvi, romantiskiem sapņiem un prieku garšīgi paēst. 

1. Kas Tu esi?

Meita, sieva, mamma un mūziķe

2. Trīs lietas, kas Tevi raksturo:

Ēdiens, klavieres un mīlestība pret bērniem.

3. Karstā vasaras dienā: garšīgs saldējums vai atsvaidzinoša pelde jūrā?

Neesmu liela saldumu mīle, tāpēc laikam izvēlēšos peldi jūrā.

4. Forša randiņa scenārijs:

Man vajag ļoti maz – varam darīt pilnīgi jebko un jebkurā vietā, bet tā visa laikā man noteikti vajag garšīgi un labi paēst. 

5. Kad bija “klikšķis”, kad saprati – “jā, viņš ir īstais”? 

Tad, kad es viņu pirmo reizi ieraudzīju.

6. Pirmā doma, kas ienāca prātā bildinājuma laikā?

Nevarēju sagaidīt, kad ātrāk varēšu pateikti "jā"!

7. Lielākie ieguvumi pēc laulībām?

Manuprāt, laulība un ģimene ir svēta. Tā ir jāsargā, par to ir jārūpējas un tā ir jāciena. Tas ir skaists ceļojums kopā, kur vienmēr būs baltie un melnie taustiņi, bet tā ir dzīve. Ir viegli aizbēgt no grūtībām, bet ir tik skaisti tās pārdzīvot kopā un saprast, cik burvīgs cilvēks ir tev līdzās!

8. Kādas ir sapņu vecumdienas kopā?

Laukos, kur pie mums brauc bērni uz mazbērni. Es gatavoju ēdienus un priecājos par laimi, kas man apkārt.

9. Kurš guļ labajā, kurš kreisajā pusē?

Tradicionāli guļu vīram pie labās rokas.

10. Tipisks kopīgu brīvdienu rīts?

Kopīga brokastu gatavošana un lēna brokastošana. Ja esam Latvijā, tad parasti izbaudām Rīgas burvīgās brokastu vietas; pašlaik mūsu iecienītākā vieta ir "Mute".

11. Mīlestība vienā teikumā: 

Tā ir tā sajūta, kad tev vairāk neko nevajag. Tu esi piepildīts. Mīlestība ir tas ceļš, kas ved vienā virzienā.

Foto no personīgā arhīva.

Lasi arī: KRISTA TABAKA: mīlestība ir tā, kas glābj šo pasauli.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties
SAISTĪTIE RAKSTI
  • Kristīne un Vilnis šovasar svinēja savu pirmo kāzu jubileju, bet mīlestība abus vieno jau sen. Pāris iepazinās kādas atpūtas vietas atklāšanā abu dzimtajā pilsētā. Kaut iepriekš Kristīne un Vilnis viens otru nepazina, vēlāk izrādījās, ka abiem ir ļoti daudz kopīgu paziņu, interešu un pat abu nodarbošanās ir vienāda – Kristīne un Vilnis ir skolotāji! Pārim kopā patīk pavadīt laiku sportiskā garā – gan vērojot un atbalstot sportistus dažādās sacensībās, gan pašiem aktīvi atpūšoties.

  • "Viņi apprecējās un dzīvoja ilgi un laimīgi.” Uz tik cerīgas nots beidzas ne viena vien pasaka. Bet, kad lielais sapnis par neaizmirstamām kāzām ir izsapņots, bieži vien, uzsākot kopīgo ceļu pa šķietami rožaino laulības taciņu, gadās sāpīgi uzkāpt arī dažam ērkšķim. Tādēļ pacentāmies izzināt precētu pāru pieredzi, lai apkopotu velna duci noderīgu padomu, kas ļaus jums vieglāk pārdzīvot ne tikai pirmo laulības gadu, bet lieti noderēs arī turpmāk.

  • Ar kāzām svētki un prieki nebeidzas, tie tikai sākas! Kā plānot un nosvinēt savu pirmo kāzu jubileju, pieredzē dalās Mairita un Kaspars, kas pazīstami ir jau 8 gadus, bet šovasar 9. jūlijā svinēja pirmo kāzu gadadienu.

  • Šis ir stāsts par radošu, drosmīgu un mīlošu vīrieti, vīru un tēvu. Šis ir stāsts par Jāni un sen lolota sapņa piepildījumu. Šis ir stāsts par stipru un mīlošu ģimeni.

  • Šoreiz MINI intervija ar Agnesi un Arti Baumaņiem – ambiciozu, neatlaidīgu, sportisku un mīlošu pāri, kas laulības dzīvē visaugstāk vērtē mīļumu un rūpes. Agnese un Artis stāsta par sevi, laulību, sapņiem un kopīgajām vecumdienām.

  • Kāzu jubilejas ir skaists notikums jebkura pāra attiecībās. Lai gan bieži tiek jokots, ka šo dienu ik gadu ļoti gaida sievas un ļoti baidās aizmirst vīri, kāzu gadadiena noteikti ir mīlestības svētki, kas ir vienlīdz īpaši abiem laulātajiem. Vēl jo īpašāki tie ir pirmajā gadā pēc kāzām, kad kāzu jubilejas svinēšanas tradīcijas jaunajā ģimenē vēl nav iedibinājušās. Un variantu, kā atzīmēt šo dienu mīļi un aizraujoši, taču ir tik daudz!