FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

KRISTA TABAKA: mīlestība ir tā, kas glābj šo pasauli

image

Šīs nedēļas MINI intervija ar mākslinieci, zīmola "Tabaka" radītāju. Krista ir māksliniece ne vien sirdī, bet arī dvēselē – maiga, trausla un romantiska. Sapņo par pankūkām mežā, impulsīvu iemīlēšanos un mākslu. 11 mini jautājumi – 11 mini atbildes. 

1. Kas Tu esi?

 Zīmola "Tabaka" radītāja. Zīmēju. 

MINI intervija ar Kristu Tabaku

2. Trīs lietas, kas Tevi raksturo:

Māksla, daba, pilsēta. Man patīk radīt, vērojot kustību pilsētā, bet sevi atrodu dabā. 

MINI intervija ar Kristu Tabaku

3. Kā jūti, kad esi līdz ausīm iemīlējusies?

Es palieku pavisam mierīga un rāma. Mīlestība mani nomierina. Man ir vajadzīga impulsīva iemīlēšanās. Tā mani uztur dzīvu. 

4. Kas ir laulība?

Pateikšana "jā" īstām un mūžīgām jūtām. Iespēja parakstīt kopēju mīlestības līgumu. 

5. Mr. Lieliskā starta paka: kādām īpašībām jāpiemīt?

Gudram. Gudrība ir svarīgākā īpašība. Viedums. Tas padara cilvēkus skaistus. 

6. Ideālais pirmā randiņa scenārijs?

Tas ir tur, kur ir daudz cilvēku, jo cilvēku radītās skaņas mani nomierina. Tas ir bez ziediem, bet ar garšīgu ēdienu, jo ēdiens atbrīvo. Daudz smieklu un daudz muļķīgas runāšanas.

 MINI intervija ar Kristu Tabaku

7. Kādi plāni vasarai?

Uzcept mežā pankūkas un apēst tās ar tikko salasītām meža zemenēm. 

8. Saldējums vai auksta limonāde?

Auksta meloņu limonāde.

9. Kāda ir Tava vasaras sezonas mīļākā melodija?

James Bay "Let It Go", jo tā skan tieši šobrīd.

10. Tipisks brīvdienu rīts?

Cik pulkstens? Un – kur ir Rīgā garšīgākās brokastis? 


MINI intervija ar Kristu Tabaku

11. Mīlestība vienā teikumā:
 

Mīlestība ir tā, kas glābj šo pasauli. 

Foto no personīgā arhīva; titulbilde no Upene.lv.

Lasi arī: MIKS DUKURS: mīlestība no pirmā acu skatiena

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties
SAISTĪTIE RAKSTI
  • Kristīne un Vilnis šovasar svinēja savu pirmo kāzu jubileju, bet mīlestība abus vieno jau sen. Pāris iepazinās kādas atpūtas vietas atklāšanā abu dzimtajā pilsētā. Kaut iepriekš Kristīne un Vilnis viens otru nepazina, vēlāk izrādījās, ka abiem ir ļoti daudz kopīgu paziņu, interešu un pat abu nodarbošanās ir vienāda – Kristīne un Vilnis ir skolotāji! Pārim kopā patīk pavadīt laiku sportiskā garā – gan vērojot un atbalstot sportistus dažādās sacensībās, gan pašiem aktīvi atpūšoties.

  • "Viņi apprecējās un dzīvoja ilgi un laimīgi.” Uz tik cerīgas nots beidzas ne viena vien pasaka. Bet, kad lielais sapnis par neaizmirstamām kāzām ir izsapņots, bieži vien, uzsākot kopīgo ceļu pa šķietami rožaino laulības taciņu, gadās sāpīgi uzkāpt arī dažam ērkšķim. Tādēļ pacentāmies izzināt precētu pāru pieredzi, lai apkopotu velna duci noderīgu padomu, kas ļaus jums vieglāk pārdzīvot ne tikai pirmo laulības gadu, bet lieti noderēs arī turpmāk.

  • Ar kāzām svētki un prieki nebeidzas, tie tikai sākas! Kā plānot un nosvinēt savu pirmo kāzu jubileju, pieredzē dalās Mairita un Kaspars, kas pazīstami ir jau 8 gadus, bet šovasar 9. jūlijā svinēja pirmo kāzu gadadienu.

  • Šis ir stāsts par radošu, drosmīgu un mīlošu vīrieti, vīru un tēvu. Šis ir stāsts par Jāni un sen lolota sapņa piepildījumu. Šis ir stāsts par stipru un mīlošu ģimeni.

  • Šoreiz MINI intervija ar Agnesi un Arti Baumaņiem – ambiciozu, neatlaidīgu, sportisku un mīlošu pāri, kas laulības dzīvē visaugstāk vērtē mīļumu un rūpes. Agnese un Artis stāsta par sevi, laulību, sapņiem un kopīgajām vecumdienām.

  • Kāzu jubilejas ir skaists notikums jebkura pāra attiecībās. Lai gan bieži tiek jokots, ka šo dienu ik gadu ļoti gaida sievas un ļoti baidās aizmirst vīri, kāzu gadadiena noteikti ir mīlestības svētki, kas ir vienlīdz īpaši abiem laulātajiem. Vēl jo īpašāki tie ir pirmajā gadā pēc kāzām, kad kāzu jubilejas svinēšanas tradīcijas jaunajā ģimenē vēl nav iedibinājušās. Un variantu, kā atzīmēt šo dienu mīļi un aizraujoši, taču ir tik daudz!