FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

MIKS DUKURS: mīlestība no pirmā acu skatiena

image

Miks Dukurs – populārs mūziķis, radoša personība, vīrs un nu jau arī tētis. 11 mini jautājumos un 11 mini atbildēs Miks mums stāsta par smiekliem un asarām, kopīgām vecumdienām un skaistiem brīvdienu rītiem ar ģimeni.

1.  Kas Tu esi?

Miks Dukurs, mūziķis. 

2. Trīs lietas, kas Tevi raksturo:

Ģimene, darbs, miers.

Mini intervija ar Miku Dukuru

3. Karstā vasaras dienā: garšīgs saldējums vai atsvaidzinoša pelde jūrā?

Šiem abiem jābūt komplektā! 

4. Forša randiņa scenārijs:

Tāds, kurš sākas kā randiņš, bet beidzas ar smiekliem un asarām, un vēlāk arī kāzām, bērniem un kopīgām vecumdienām. 

Mini intervija ar Miku Dukuru

5. Kad bija “klikšķis”, kad saprati – “jā, viņa ir īstā”?

Kad pirmo reizi viņu ieraudzīju.

6. Pirmā doma, kas ienāca prātā bildinājuma laikā?

Biju tik uztraucies, ka domām nebija vietas! 

Mini intervija ar Miku Dukuru

7. Lielākie ieguvumi pēc laulībām?

Kārtība, viss šķiet sakārtots, viss ir kopīgs, esam vienoti  ģimene. 

8. Kādas ir sapņu vecumdienas kopā?

Kopā! Vienkārši kopā, vienalga kur. 

Mini intervija ar Miku Dukuru

9. Kurš guļ labajā, kurš kreisajā pusē?

Es kreisajā, ļoti reti gadās arī labajā. 

10. Tipisks kopīgu brīvdienu rīts?

Vārtīties gultā, tad kopīgi pagatavot brokastis un atpakaļ gultā! Viss rīts gultā! Kopš esam trīs, šādi rīti dzīvo tikai saldās atmiņās. 

Mini intervija ar Miku Dukuru

11. Mīlestība vienā teikumā: 

Labākais, kas ar cilvēku var notikt! 

Foto no personīgā arhīva.

Lasi arī: GRĒVIŅI: "Mīlestība vienā teikumā nav aprakstāma!"

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties
SAISTĪTIE RAKSTI
  • Kristīne un Vilnis šovasar svinēja savu pirmo kāzu jubileju, bet mīlestība abus vieno jau sen. Pāris iepazinās kādas atpūtas vietas atklāšanā abu dzimtajā pilsētā. Kaut iepriekš Kristīne un Vilnis viens otru nepazina, vēlāk izrādījās, ka abiem ir ļoti daudz kopīgu paziņu, interešu un pat abu nodarbošanās ir vienāda – Kristīne un Vilnis ir skolotāji! Pārim kopā patīk pavadīt laiku sportiskā garā – gan vērojot un atbalstot sportistus dažādās sacensībās, gan pašiem aktīvi atpūšoties.

  • "Viņi apprecējās un dzīvoja ilgi un laimīgi.” Uz tik cerīgas nots beidzas ne viena vien pasaka. Bet, kad lielais sapnis par neaizmirstamām kāzām ir izsapņots, bieži vien, uzsākot kopīgo ceļu pa šķietami rožaino laulības taciņu, gadās sāpīgi uzkāpt arī dažam ērkšķim. Tādēļ pacentāmies izzināt precētu pāru pieredzi, lai apkopotu velna duci noderīgu padomu, kas ļaus jums vieglāk pārdzīvot ne tikai pirmo laulības gadu, bet lieti noderēs arī turpmāk.

  • Ar kāzām svētki un prieki nebeidzas, tie tikai sākas! Kā plānot un nosvinēt savu pirmo kāzu jubileju, pieredzē dalās Mairita un Kaspars, kas pazīstami ir jau 8 gadus, bet šovasar 9. jūlijā svinēja pirmo kāzu gadadienu.

  • Šis ir stāsts par radošu, drosmīgu un mīlošu vīrieti, vīru un tēvu. Šis ir stāsts par Jāni un sen lolota sapņa piepildījumu. Šis ir stāsts par stipru un mīlošu ģimeni.

  • Šoreiz MINI intervija ar Agnesi un Arti Baumaņiem – ambiciozu, neatlaidīgu, sportisku un mīlošu pāri, kas laulības dzīvē visaugstāk vērtē mīļumu un rūpes. Agnese un Artis stāsta par sevi, laulību, sapņiem un kopīgajām vecumdienām.

  • Kāzu jubilejas ir skaists notikums jebkura pāra attiecībās. Lai gan bieži tiek jokots, ka šo dienu ik gadu ļoti gaida sievas un ļoti baidās aizmirst vīri, kāzu gadadiena noteikti ir mīlestības svētki, kas ir vienlīdz īpaši abiem laulātajiem. Vēl jo īpašāki tie ir pirmajā gadā pēc kāzām, kad kāzu jubilejas svinēšanas tradīcijas jaunajā ģimenē vēl nav iedibinājušās. Un variantu, kā atzīmēt šo dienu mīļi un aizraujoši, taču ir tik daudz!