FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

DAGNIJA MELDERE: "Vecumdienās ar vīru uz copi!"

Autors:Precos.lv
Šīs nedēļas MINI intervijas redzeslokā “Stila lampu” entuziaste, dizainere Dagnija Meldere. Sapņaina, mīloša un romantiska. 11 īsi jautājumi, 11 atbildes par zvaigžņu lietu un lauku romantiku, copi vecumdienās un mīlestības solījumu.

1. Kas Tu esi?

Šis jautājums šķiet, ir pirmais šīs mini intervijas izaicinājums man pašai... Kopsavilkumā: Dagnija Meldere  meita (30 gadus ), māsa (30 gadus ), sieva (teju 9 gadus), mamma (3,5 gadus) un lampu avantūriste (1,5 gadu ). Es mīlu to, ko daru, un daru to, ko mīlu! Mīlu tos, ar kuriem esmu kopā, un esmu ar tiem, kurus mīlu. Kā jau iepriekš minēju, faktiski mana ģimene šobrīd arī ir mans vistuvākais loks; varu teikt, ka labāku draugu par ģimeni man nav!


Dagnija Meldere

2. Trīs lietas, kas Tevi raksturo:

Emocionalitāte, tiešums, sapņainums. 

3. Kas ir laulība?

Draudzība, solījums, mīlestība un kopīga nākotne! Jā, tieši draudzību es uzskatu kā svarīgāko un pirmo, jo, manuprāt, savā laulātajā vispirms ieraugām uzticības personu – draugu, ar kuru varam darīt un dalīt visu, kā bērnībā... Pēc tam ir solījums, solījums viens otram vienmēr būt blakus un neaizgriezties... Pēc šiem abiem pārbaudījumiem tikai atnāk mīlestība. Jā, es arī piekrītu tam, ka mīlestība atnāk ar gadiem, pirms tam ir draudzība, kopīgas trakulības, solījumi utt., to visu kopjot un noturot ir mīlestība, kas sapin mūsu ceļus kopīgā nākotnes bizē!

Dagnija Meldere

4. Kad bija klikšķis, kad saprati – "jā, viņš ir īstais"?

2004. gada rudens... Latgale... Lauki un zvaigžņu lietus, ugunskurs un 21 saskaitīta krītošā zvaigzne; tā kā esmu sapņotāja, arī šīs nakts maģija man lika uzreiz visu saprast!

5. Pirmā doma, kas ienāca prātā bildinājuma laikā:

"JĀ" 

6. Cik grūta ir laulības dzīve, vērtējot baļļu sistēmā no 1 līdz 10?

Ja man jautā pēc 9 gadiem, es saku, ka vidējais aritmētiskais ir 5  ir viegli un grūti, bet to vislabāk ir piedzīvot divatā! 

7. Lielākie ieguvumi pēc laulībām?

Ir tikai ieguvumi! Es nevaru iedomāties šo dzīvi bez viņa, sava vīra, un viņa, sava dēla. Un, kad saku šos vārdus, viss šķiet tik pasakaini un gribas smaidīt!

8. Kādas ir sapņu vecumdienas kopā?

Abi pie pilna prāta, pilnu ķermeni un garu ar spēkiem, tad viss būs kolosāli! Lampas vecumdienās kopā diez vai būsim spējīgi tīt, bet uz copi gan brauksim bieži!

Dagnija Meldere

9. Kurš guļ labajā, kurš kreisajā pusē?

Gultas iekšmala ir manējā (šobrīd tā sanāk labā gultas puse), vīrs guļ ārpusē, jo es daudz dīdos un varu izkrist!

 10. Tipisks kopīgu brīvdienu rīts?

Pankūku rīti!

11. Mīlestība vienā teikumā:

Mīlestība ir kā labības lauks  ražai ir vajadzīga laba zeme, kāds, kas zemi apsēj, gaiss, saule, debesis, lietus, vēji un mazas ugunīgas bitītes, kuras zum no ziediņa uz ziediņu, lai dzīvība turpinātu pastāvēt.

Foto no personīgā arhīva.

Lasi arī: Dace un Rolands Bahmaņi: "Ka tik nepasaka "nē"!"