FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

DAGNIJA MELDERE: "Vecumdienās ar vīru uz copi!"

image

Šīs nedēļas MINI intervijas redzeslokā “Stila lampu” entuziaste, dizainere Dagnija Meldere. Sapņaina, mīloša un romantiska. 11 īsi jautājumi, 11 atbildes par zvaigžņu lietu un lauku romantiku, copi vecumdienās un mīlestības solījumu.

1. Kas Tu esi?

Šis jautājums šķiet, ir pirmais šīs mini intervijas izaicinājums man pašai... Kopsavilkumā: Dagnija Meldere  meita (30 gadus ), māsa (30 gadus ), sieva (teju 9 gadus), mamma (3,5 gadus) un lampu avantūriste (1,5 gadu ). Es mīlu to, ko daru, un daru to, ko mīlu! Mīlu tos, ar kuriem esmu kopā, un esmu ar tiem, kurus mīlu. Kā jau iepriekš minēju, faktiski mana ģimene šobrīd arī ir mans vistuvākais loks; varu teikt, ka labāku draugu par ģimeni man nav!


Dagnija Meldere

2. Trīs lietas, kas Tevi raksturo:

Emocionalitāte, tiešums, sapņainums. 

3. Kas ir laulība?

Draudzība, solījums, mīlestība un kopīga nākotne! Jā, tieši draudzību es uzskatu kā svarīgāko un pirmo, jo, manuprāt, savā laulātajā vispirms ieraugām uzticības personu – draugu, ar kuru varam darīt un dalīt visu, kā bērnībā... Pēc tam ir solījums, solījums viens otram vienmēr būt blakus un neaizgriezties... Pēc šiem abiem pārbaudījumiem tikai atnāk mīlestība. Jā, es arī piekrītu tam, ka mīlestība atnāk ar gadiem, pirms tam ir draudzība, kopīgas trakulības, solījumi utt., to visu kopjot un noturot ir mīlestība, kas sapin mūsu ceļus kopīgā nākotnes bizē!

Dagnija Meldere

4. Kad bija klikšķis, kad saprati – "jā, viņš ir īstais"?

2004. gada rudens... Latgale... Lauki un zvaigžņu lietus, ugunskurs un 21 saskaitīta krītošā zvaigzne; tā kā esmu sapņotāja, arī šīs nakts maģija man lika uzreiz visu saprast!

5. Pirmā doma, kas ienāca prātā bildinājuma laikā:

"JĀ" 

6. Cik grūta ir laulības dzīve, vērtējot baļļu sistēmā no 1 līdz 10?

Ja man jautā pēc 9 gadiem, es saku, ka vidējais aritmētiskais ir 5  ir viegli un grūti, bet to vislabāk ir piedzīvot divatā! 

7. Lielākie ieguvumi pēc laulībām?

Ir tikai ieguvumi! Es nevaru iedomāties šo dzīvi bez viņa, sava vīra, un viņa, sava dēla. Un, kad saku šos vārdus, viss šķiet tik pasakaini un gribas smaidīt!

8. Kādas ir sapņu vecumdienas kopā?

Abi pie pilna prāta, pilnu ķermeni un garu ar spēkiem, tad viss būs kolosāli! Lampas vecumdienās kopā diez vai būsim spējīgi tīt, bet uz copi gan brauksim bieži!

Dagnija Meldere

9. Kurš guļ labajā, kurš kreisajā pusē?

Gultas iekšmala ir manējā (šobrīd tā sanāk labā gultas puse), vīrs guļ ārpusē, jo es daudz dīdos un varu izkrist!

 10. Tipisks kopīgu brīvdienu rīts?

Pankūku rīti!

11. Mīlestība vienā teikumā:

Mīlestība ir kā labības lauks  ražai ir vajadzīga laba zeme, kāds, kas zemi apsēj, gaiss, saule, debesis, lietus, vēji un mazas ugunīgas bitītes, kuras zum no ziediņa uz ziediņu, lai dzīvība turpinātu pastāvēt.

Foto no personīgā arhīva.

Lasi arī: Dace un Rolands Bahmaņi: "Ka tik nepasaka "nē"!"

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties
SAISTĪTIE RAKSTI
  • Kristīne un Vilnis šovasar svinēja savu pirmo kāzu jubileju, bet mīlestība abus vieno jau sen. Pāris iepazinās kādas atpūtas vietas atklāšanā abu dzimtajā pilsētā. Kaut iepriekš Kristīne un Vilnis viens otru nepazina, vēlāk izrādījās, ka abiem ir ļoti daudz kopīgu paziņu, interešu un pat abu nodarbošanās ir vienāda – Kristīne un Vilnis ir skolotāji! Pārim kopā patīk pavadīt laiku sportiskā garā – gan vērojot un atbalstot sportistus dažādās sacensībās, gan pašiem aktīvi atpūšoties.

  • "Viņi apprecējās un dzīvoja ilgi un laimīgi.” Uz tik cerīgas nots beidzas ne viena vien pasaka. Bet, kad lielais sapnis par neaizmirstamām kāzām ir izsapņots, bieži vien, uzsākot kopīgo ceļu pa šķietami rožaino laulības taciņu, gadās sāpīgi uzkāpt arī dažam ērkšķim. Tādēļ pacentāmies izzināt precētu pāru pieredzi, lai apkopotu velna duci noderīgu padomu, kas ļaus jums vieglāk pārdzīvot ne tikai pirmo laulības gadu, bet lieti noderēs arī turpmāk.

  • Ar kāzām svētki un prieki nebeidzas, tie tikai sākas! Kā plānot un nosvinēt savu pirmo kāzu jubileju, pieredzē dalās Mairita un Kaspars, kas pazīstami ir jau 8 gadus, bet šovasar 9. jūlijā svinēja pirmo kāzu gadadienu.

  • Šis ir stāsts par radošu, drosmīgu un mīlošu vīrieti, vīru un tēvu. Šis ir stāsts par Jāni un sen lolota sapņa piepildījumu. Šis ir stāsts par stipru un mīlošu ģimeni.

  • Šoreiz MINI intervija ar Agnesi un Arti Baumaņiem – ambiciozu, neatlaidīgu, sportisku un mīlošu pāri, kas laulības dzīvē visaugstāk vērtē mīļumu un rūpes. Agnese un Artis stāsta par sevi, laulību, sapņiem un kopīgajām vecumdienām.

  • Kāzu jubilejas ir skaists notikums jebkura pāra attiecībās. Lai gan bieži tiek jokots, ka šo dienu ik gadu ļoti gaida sievas un ļoti baidās aizmirst vīri, kāzu gadadiena noteikti ir mīlestības svētki, kas ir vienlīdz īpaši abiem laulātajiem. Vēl jo īpašāki tie ir pirmajā gadā pēc kāzām, kad kāzu jubilejas svinēšanas tradīcijas jaunajā ģimenē vēl nav iedibinājušās. Un variantu, kā atzīmēt šo dienu mīļi un aizraujoši, taču ir tik daudz!