FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

RŪTA ČIVČA: Ar viņu dzīvot ir tik viegli

image

11 īsi jautājumi, 11 īsas atbildes – par dzīvi, filozofiskām pārdomām un ikdienas mazajiem prieciņiem. Nedēļas īsās intervijas redzeslokā TV seja Rūta Čivča stāsta par gatavošanos kāzām, satraukumu un prieku, ejot nezināmajā.

- Kas Tu esi?

“LNT Brokastu” radošās komandas žurnāliste, “LNT 900 sekunžu” laika ziņu moderatore, TDA “Rotaļa” dejotāja, meitene, kas svin dzīvi. 

- 3 lietas, kas Tevi raksturo?

Mīlestība pret deju, kaut kas traks uz galvas, dzīvesprieks!

- Kas ir laulība? 

Savienība, kuras pamatā ir atbildība, savstarpēja cieņa un kopīgi mērķi.

- Kad bija “klikšķis”, kad saprati – “jā, viņš ir īstais”?

Tad, kad sapratu, ka man ar viņu dzīvot un būt ir tik viegli! Ka viss, kas notiek, notiek tik organiski un loģiski, kā mēs tiekam galā ar jebkuru situāciju bez piepūles un stresa. Katru reizi, kad paceļu acis uz augšu un paskatos uz Kasparu (viņš ir 2m garš, kamēr es vien 1,65m), jūtos drošībā un skaidri zinu – “jā, viņš ir īstais”!


 
- Pirmā doma, kas ienāca prātā bildinājuma laikā?

Man šķiet, es nedomāju vispār, smaidīju no vienas auss līdz otrai un gaidīju, kad varēšu teikt “jā”. Pēc bildinājuma mēs abi vēl labu laiciņu „līmējām bildi kopā”, kas īsti notika, ko Kaspars teica. Tas bija tas brīdis, kad pazūd pamats zem kājām un galva sagriežas. Tikai pēcāk, izpūšot gaisu un atraujot acis vienam no otra, spēj aptvert notikušo.
 
- Gatavošanās kāzām: satraukums 1 – 10 baļļu sistēmā

Tāds patīkams satraukums, jo nevar to dienu sagaidīt, noteikti ir uz 10, bet stress par organizatoriskām lietām – 2 (viens par to, ka Kasparam vēl nav uzvalka, otrs par pirmo deju).

- Visforšākais un viskaitinošākais kāzu plānošanas procesā?

Visforšāk ir tad, kad beidzot ieraugi kaut ko taustāmā formātā, jo pirmos organizēšanas mēnešus viss ir tāds aptuvens un vēl tikai iedomāts. Forši ir tad, kad beidzot tavās rokās nonāk ielūgumi, kurus esi sīki un smalki pārdomājis, tikko no drukas, vēl silti un smaržo. Kad beidzot tā lielā bilde sāk iegūt asumu. Tādēļ man šķiet, ka visforšāk būs „īsu brīdi pirms”. Dažbrīd kaitina tā sajūta, ka vēl tik daudz darāmā un, ka laiks sāk skriet arvien ātrāk un ātrāk. Bet tad es atkal iejūku plānošanas darbu mutulī un tas aizmirstas.

- Ekspektācijas: Kas mainīsies pēc kāzām?

Ir tas joks par to, ka sieva cer, ka vīrs pēc kāzām mainīsies, bet tā nenotiek, savukārt, vīrs cer, ka sieva nemainīsies, bet viņa mainās. Es laikam šajā stāstā esmu tas “vīrs”. Es negaidu nekādas izmaiņas, es gaidu dzīves turpinājumu, kas nešaubīgi būs vēl krāsaināks un piepildītāks kā līdz šim.

- Kurš guļ labajā, kurš kreisajā pusē?

Mēs guļam diezgan klasiski – es abās pusēs, Kaspars tur, kur paliek vieta.

- Tipisks kopīgu brīvdienu rīts?

Ir divi scenāriji, bet abiem vienojošais ir tas, ka tas notiek bez steigas. Vai nu tās ir ilgas, garas, mājās gatavotas brokastis ar vāļāšanos pa dīvānu līdz sāk gribēties pusdienas, vai, pēc neskaitāmiem – “Kaspar, man nav ko vilkt!”, mēs tomēr izčammājamies no mājas un dodamies brokastot kādā Rīgas āra kafejnīcā. Otrajā variantā tam bonusā nāk auksts baltvīns un brīvdienu rīts beidzas vēlā pēcpusdienā. Katrā ziņā, svarīgākais ir rīts kopā.
 
- Mīlestība vienā teikumā:

“Sušķēn, uzvelc siltāku jaku, ārā auksts, nesaslimsti!”

Lasi arī: DACE UN ROLANDS BAHMAŅI: "Ka tik nepasaka "NĒ"!"

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties
SAISTĪTIE RAKSTI
  • Kristīne un Vilnis šovasar svinēja savu pirmo kāzu jubileju, bet mīlestība abus vieno jau sen. Pāris iepazinās kādas atpūtas vietas atklāšanā abu dzimtajā pilsētā. Kaut iepriekš Kristīne un Vilnis viens otru nepazina, vēlāk izrādījās, ka abiem ir ļoti daudz kopīgu paziņu, interešu un pat abu nodarbošanās ir vienāda – Kristīne un Vilnis ir skolotāji! Pārim kopā patīk pavadīt laiku sportiskā garā – gan vērojot un atbalstot sportistus dažādās sacensībās, gan pašiem aktīvi atpūšoties.

  • "Viņi apprecējās un dzīvoja ilgi un laimīgi.” Uz tik cerīgas nots beidzas ne viena vien pasaka. Bet, kad lielais sapnis par neaizmirstamām kāzām ir izsapņots, bieži vien, uzsākot kopīgo ceļu pa šķietami rožaino laulības taciņu, gadās sāpīgi uzkāpt arī dažam ērkšķim. Tādēļ pacentāmies izzināt precētu pāru pieredzi, lai apkopotu velna duci noderīgu padomu, kas ļaus jums vieglāk pārdzīvot ne tikai pirmo laulības gadu, bet lieti noderēs arī turpmāk.

  • Ar kāzām svētki un prieki nebeidzas, tie tikai sākas! Kā plānot un nosvinēt savu pirmo kāzu jubileju, pieredzē dalās Mairita un Kaspars, kas pazīstami ir jau 8 gadus, bet šovasar 9. jūlijā svinēja pirmo kāzu gadadienu.

  • Šis ir stāsts par radošu, drosmīgu un mīlošu vīrieti, vīru un tēvu. Šis ir stāsts par Jāni un sen lolota sapņa piepildījumu. Šis ir stāsts par stipru un mīlošu ģimeni.

  • Šoreiz MINI intervija ar Agnesi un Arti Baumaņiem – ambiciozu, neatlaidīgu, sportisku un mīlošu pāri, kas laulības dzīvē visaugstāk vērtē mīļumu un rūpes. Agnese un Artis stāsta par sevi, laulību, sapņiem un kopīgajām vecumdienām.

  • Kāzu jubilejas ir skaists notikums jebkura pāra attiecībās. Lai gan bieži tiek jokots, ka šo dienu ik gadu ļoti gaida sievas un ļoti baidās aizmirst vīri, kāzu gadadiena noteikti ir mīlestības svētki, kas ir vienlīdz īpaši abiem laulātajiem. Vēl jo īpašāki tie ir pirmajā gadā pēc kāzām, kad kāzu jubilejas svinēšanas tradīcijas jaunajā ģimenē vēl nav iedibinājušās. Un variantu, kā atzīmēt šo dienu mīļi un aizraujoši, taču ir tik daudz!