FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

7 jautājumi, kas tevi tracinās pēc kāzām

image

Pēc brīnumainās kāzu dienas un cukurvates saldā medusmēneša, kura laikā pasaulē juti vien sevi, viņu un jūsu kopību, jāatgriežas realitātē, kurā radi, draugi un kolēģi to vien gaida, lai pārrunātu jūsu dienas iespaidus. Visdrīzāk jebkurš jautājums tev liksies pārāk privāts sakāpināto pēcsvētku emociju dēļ, jo gribēsies visu paturēt tikai sev, sev, sev! Lūk, daži jautājumiem, kuriem sagatavoties jau laikus.

1. Vai kaut kas ir mainījies?

Jā, uzvārds, pase, autovadītāja apliecība, bankas karte... Prātīgam vaicātājam pēc šādas atbildes būtu jāsaprot, ka pārkāptas sarkanās līnijas un jāpārtrauc tincināšana. Ja nu tomēr tiek uzdoti papildjautājumi, divos teikumos pastāsti, kā ir – uz šo jautājumu cilvēki parasti grib dzirdēt tikai to atbildi, kuru jau paši pieņēmuši savā prātā. 
 
2. Vai jau esi pieradusi?

Gribas jautāt – pie kā tad tieši? Pie mīļotā cilvēka? Pie tā, ka gatavošanās lielajai dienai garām? Ak, pie sievas statusa! Nē, pie tā vēl ne! Un cerams, tas nekad nekļūs par pieradumu un šī statusa apzināšanās vienmēr sniegs prieku!
 
3. Kad gaidāmi bērni?

Vai vēl labāk – vai mazais jau pieteicies? Lai gan jautājums labu nodomu vadīts, spēj būt ārkārtīgi kaitinošs gan tiem, kas mazuli plānos drīz pēc kāzām, gan tiem, kas vispirms vēlas divatā apceļot pasauli vai uzcelt māju. Vai nu atjoko, ka dvīņi gaidāmi aprīlī (rēķinies ar baumu lavīnu pēc šāda joka!) vai apsoli grūtnieces vēderu neslēpt, lai visi interesenti var savu ziņkāri laikus apmierināt. 
 
4. Kad būs bildes?

Viesi dažreiz ir ārkārtīgi nepacietīgi, it kā nezinātu, ka fotogrāfa darbs nebeidzas svētku naktī un prasa vēl arī fotogrāfiju apstrādi. Saki, ka informēsi, līdz ko pati būsi tās apskatījusi. Pēc tam jau vari izvēlēties, kam un vai visus attēlus rādīt. 
 
5. Kāpēc tev nebija baltās kleitas?

Vai kāpēc tā bija tik īsa, vai kāpēc Juronkulis bija ieradies bez Annas tantes, vai kāpēc mūzika bija tika skaļa, klusa un torte tik liela vai tik maza? Te ir tikai viena atbilde – tāpēc, ka mēs tā gribējām! Ar šāda tipa jautājumiem ļaudis bieži vēlas norādīt uz nepilnībām tavā lielajā dienā – neļaujies tam! Tu zini, ka viss bija lieliski! 
 
6. Cik naudas sadāvināja?

Atbildi, ka viesi bijuši dāsnāki nekā gaidījāt. Labvēļus šāda atbilde iepriecinās, bet nelabvēļiem būs mutes ciet. Vēl vari teikt, ka par finansēm jūsu ģimenē atbild jaunais vīrs, bet tevi ārkārtīgi iepriecinājis vecmāmiņas dāvinātais foto rāmis. 
 
7. Kāpēc tu mani neuzaicināji?

Šis ir viens no nepatīkamākajiem jautājumiem, jo patiesībā atbilde – tu man neesi tik tuvs, cik pats domā vai gribētu būt – attiecību tiltus var nodedzināt pavisam, tāpēc vislabāk izvairīties no atbildes pavisam vai atjokot. Galvenais nejūties vainīga! Tavas kāzas, tavs viesu saraksts – ja kādam grūti to pieņemt, tā patiesībā nav tava vaina.


Foto: Saiva Liepiņa

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties
SAISTĪTIE RAKSTI
  • Kristīne un Vilnis šovasar svinēja savu pirmo kāzu jubileju, bet mīlestība abus vieno jau sen. Pāris iepazinās kādas atpūtas vietas atklāšanā abu dzimtajā pilsētā. Kaut iepriekš Kristīne un Vilnis viens otru nepazina, vēlāk izrādījās, ka abiem ir ļoti daudz kopīgu paziņu, interešu un pat abu nodarbošanās ir vienāda – Kristīne un Vilnis ir skolotāji! Pārim kopā patīk pavadīt laiku sportiskā garā – gan vērojot un atbalstot sportistus dažādās sacensībās, gan pašiem aktīvi atpūšoties.

  • "Viņi apprecējās un dzīvoja ilgi un laimīgi.” Uz tik cerīgas nots beidzas ne viena vien pasaka. Bet, kad lielais sapnis par neaizmirstamām kāzām ir izsapņots, bieži vien, uzsākot kopīgo ceļu pa šķietami rožaino laulības taciņu, gadās sāpīgi uzkāpt arī dažam ērkšķim. Tādēļ pacentāmies izzināt precētu pāru pieredzi, lai apkopotu velna duci noderīgu padomu, kas ļaus jums vieglāk pārdzīvot ne tikai pirmo laulības gadu, bet lieti noderēs arī turpmāk.

  • Ar kāzām svētki un prieki nebeidzas, tie tikai sākas! Kā plānot un nosvinēt savu pirmo kāzu jubileju, pieredzē dalās Mairita un Kaspars, kas pazīstami ir jau 8 gadus, bet šovasar 9. jūlijā svinēja pirmo kāzu gadadienu.

  • Šis ir stāsts par radošu, drosmīgu un mīlošu vīrieti, vīru un tēvu. Šis ir stāsts par Jāni un sen lolota sapņa piepildījumu. Šis ir stāsts par stipru un mīlošu ģimeni.

  • Šoreiz MINI intervija ar Agnesi un Arti Baumaņiem – ambiciozu, neatlaidīgu, sportisku un mīlošu pāri, kas laulības dzīvē visaugstāk vērtē mīļumu un rūpes. Agnese un Artis stāsta par sevi, laulību, sapņiem un kopīgajām vecumdienām.

  • Kāzu jubilejas ir skaists notikums jebkura pāra attiecībās. Lai gan bieži tiek jokots, ka šo dienu ik gadu ļoti gaida sievas un ļoti baidās aizmirst vīri, kāzu gadadiena noteikti ir mīlestības svētki, kas ir vienlīdz īpaši abiem laulātajiem. Vēl jo īpašāki tie ir pirmajā gadā pēc kāzām, kad kāzu jubilejas svinēšanas tradīcijas jaunajā ģimenē vēl nav iedibinājušās. Un variantu, kā atzīmēt šo dienu mīļi un aizraujoši, taču ir tik daudz!