FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Likumi, kas laulībā jāievēro ideālai sievai un ideālam vīram

Autors:DELFI Viņa
Kā zināms, partnerattiecību laime un harmonija ir atkarīga no abpusējas pāra iesaistes un rūpēm par savu kopdzīvi, kā arī komunikāciju tajās. Kā apgalvo grāmatas "Garīgas attiecības" autors Paramhansa Jogananda, ikviena laulība būs laimīga, ja vien tajā tiks ievēroti likumi, kas attiecināmi gan uz vīrieti, gan sievieti. Lūk, īss to izklāsts!

Likumi vīrietim:

1. Neuzturies visu laiku vienā istabā ar savu sievu.

2. Ļauj savai sievai būt neatkarīgai.

3. Netraucē sievu, kad viņa veic svarīgus darbus vai tiekas ar draugiem.

4. Nekad neapvaino sievu un neizsaki sarkastiskas piezīmes par viņu.

5. Neķildojies ar sievu, it sevišķi citu klātbūtnē.

6. Bieži izej cilvēkos kopā ar sievu, kā arī kopā ar sievu un bērniem, apspried ar viņu literatūru, mūziku un garīgās atziņas.

7. Dzīvei un pieredzei kopdzīvē ar sievu jāveidojas kā nepārtrauktai materiālai, psiholoģiskai un garīgai attīstībai.

8. Laulības dzīvei jūsos jārada pieaugoša laimes sajūta.

9. Uzturi savu ķermeni labā sportiskā formā; bieži ēd svaigu, neapstrādātu pārtiku un pēc iespējas mazāk liec savai sievai strādāt virtuvē.

10. Padari savu mājas dzīvi vienkāršu, bet garīgo - dziļu.

11. Nekad nemelo sievai.

12. Nekad neapvaino sievas vecākus.

13. Abi kopā lasiet garīgi augstvērtīgu literatūru.

14. Nekad nerunā ar sievu asi un skarbi. Vienmēr esi laipns.

15. Vienmēr pret sievu izturies kā bruņinieks - maigi, ar cieņu un uzmanību, esi pateicīgs par katru viņas laipnības izpausmi.

16. Atceries sievas dzimšanas dienu un jūsu kāzu jubileju. Bieži dāvini viņai nepieciešamas lietas, bet tām nav jābūt tikai rotām.

17. Neesi greizsirdīgs un neapgrūtini viņas dzīvi ar ķildām. Ja sievas uzmanību nespēj saglabāt ar mīlestību, nekas cits arī to nepalīdzēs noturēt.

18. Neizturies pret sievu kā pret savu privātīpašumu. Palīdzi viņai sajust, ka priecājies par visu, ko viņa tev sniedz no savas dvēseles bagātības.

19. Ļauj sievai brīvi izvēlēties draudzenes. Izturies ar cieņu pret viņas draudzenēm un mēģini tās uztvert ar simpātijām.

20. Dzīvo vienkāršu dzīvi bez liekiem izdevumiem un iedvesmo sievu darīt tāpat. Esi taupīgs, netērē lielas naudas summas par greznumlietām.

21. Abi kopā no rītiem meditējiet un meditējiet arī vakaros. Vakara meditācija ir īpaši svarīga.


Foto: Ainārs Mazjānis

Likumi sievietei:

1. Centies radīt vīram komfortablus apstākļus mājās.

2. Centies ar mīlestību iemācīt viņam paškontroli un pilnveido kopdzīvi līdz augstākam tikumiskajam līmenim, kas sasniegts garīgās studijās.

3. Pārliecini mīļoto ar savu pozitīvo piemēru. Nelieto spēku vai skarbus vārdus. Centies iegūt viņa sirdi ar savu nevainojamo dzīvesveidu.

4. Rūpējies par savu skaistumu un apģērbu – gluži kā jūsu pirmajā tikšanās reizē.

5. Nekad nestāsti draudzenēm neko sliktu par vīru. Neizsmej un nekritizē viņu, noteikti ne bērnu klātbūtnē un arī ne tad, kad esat divatā.

6. Audzini vīru tikai ar klusu mīlestību. Nekad nerunā ar viņu sarkastiski.

7. Padari sevi vīram interesantu un noderīgu.

8. Gādā, lai vīrs ēd pareizi: vairāk svaigus dārzeņus un augļus, mazāk - kūku un saldumu. Ēdienam ir tieša saistība ar laimīgu laulību.

9. Ja vīrs ir kļuvis tev neuzticīgs, neīgņojies un nerājies. Uzzinājusi par pārkāpumu, atsakies no intīmas tuvības, līdz viņš labojas. Izturies pret viņu ar lielu mīlestību un labestīgu uzmanību, un tava mīlestība viņam liks mainīties.

Padomi no apgāda "Zvaigzne ABC" izdotās Paramhansas Joganandas grāmatas "Garīgās attiecības".

Raksts tapis sadarbībā ar DELFI Viņa