FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Rudenīgu un ziemīgu randiņu idejas

Autors:Ance Tarvida
Rudens un ziema – šie gadalaiki ir zināmi ne tikai ar savu drēgno laiku un tumšajiem vakariem, bet labi pazīstami arī ar neaprakstāmo vēlmi pēc mīkstajām vilnas zeķēm, lielāku devu mīļuma, kā arī sveces liesma sagādā patīkamu devu siltuma un gaismas. Bet aizmirsīsim nedaudz to, cik forši ir pagulšņāt gultā vai dirnēt dīvānā pie TV pults un dosimies randiņā!

Ja ir apnicis doties 30 minūšu randiņā uz tuvējo picēriju vai pastaigu pa parku, kuram ir iets cauri jau neskaitāmas reizes, tad piedāvājam Tev iepazīties ar vairākām randiņu idejām, kas liks nedaudz izkustēties no mājām un pavisam noteikti iepazīt jaunas sajūtas, vietas un lietas. Tumšie gadalaiki noteikti ir pelnījuši ievērības cienīgas satikšanās ar Tevi, viņu, pilsētu un dabu!

Greznas brokastis brīvdienās

Ziemai nudien piestāv greznība un pavisam maziņa deva izšķērdības, tādēļ piecelies agrāk, paķer savu mīļoto aiz rokas un, tā vietā, lai baudītu vakariņas restorānā, nomaini tās pret brokastīm! Aizejat uz kādu viesnīcu vai augstas klases restorānu un izbaudiet vēlās brokastis jeb branču (brunch). Iepazīsiet vēl nebijušas brokastu ēdienu kombinācijas un, protams, atlikušo dienu izbaudiet viens otra sabiedrību!

Izplāno tikai daļu no vakara plāniem    

Tu – vakariņas, viņš – filmu. Tu izvēlies, kādu izstādi apmeklēsiet, viņš izdomās vēl nebijušu mājupceļa maršrutu. Gribas vēl interesantāk? Izvairieties šo randiņu sākt, satiekot vienam otru mājās – parka soliņš, “Laimas” pulkstenis vai pietura būs ļoti labs variants!

 Atklājiet kaut ko vēl nedzirdētu!

Atver jebkuru portālu, kurā ir pieejama izklaides un pasākumu programma, izvēlies pilnīgi nejaušu koncertu vai izrādi un aiziet! Šajā gadījumā tiešām ir svarīgi, ka neviens no jums abiem nezina, ko īsti sagaidīt. Šis var izrādīties par jaunas iecienītākās grupas atklājumu vai arī, protams, pilnīgu izgāšanos, bet vienmēr ir forši iegūt vēl vienu jautru stāstu, ko pastāstīt mazbērniem.

 Izdariet taču to beidzot!

Deju nodarbības, dekupāžas meistarklases, iemācīties “macarons” pagatavot, bet varbūt ir pienācis laiks samācīties programmēšanu? Lai arī cik ilgas būtu jūsu attiecības, ir lietas, ko jūs vienmēr esat gribējuši izdarīt, bet katru reizi ir atrasts iemesls, lai to nedarītu. Vairs tā taču nevar turpināties! Drošībai un komfortam ņem līdzi savu mīļoto, atklājiet vēl pavisam jaunu pasauli un pavadiet kvalitatīvu laiku kopā! 

Patēlosim tūristus

Uzveliet superērtus apavus, aplieciet ausaines un viselastīgākās bikses! Ienirstiet pilsētas džungļos un fotografējiet visu, ko redzat, apmeklējiet vietas, kur vēl neesat bijuši, un pat runājiet citā valodā! Atklāsiet ļoti daudz neiepazītas personības šķautnes viens par otru.

Karaoke? Karaoke!

Ja ļoti gribās, bet nesanāk, tad jau drīkst! Karaoke ir lielisks veids kā iepazīt vienam otru – vai pieņem izaicinājumus, kāda ir muzikālā gaume un, protams, dzirdēt dziedātprasmi! 

“Pirmā randiņa” vakars

Šis randiņš ir piemērots tiem, kas attiecībās ir vairāk nekā gadu. Sarunājiet randiņa vietu, vēlams ar īsziņu starpniecību. Uz sarunāto vietu dodieties pa dažādiem maršrutiem, satieciet viens otru un kautri sasveicinieties, jūs taču viens otru vēl nepazīstat! Randiņa laikā runājat par banālām tēmām, par to, kur katrs no jums strādā, dzīvo, ar ko aizraujas. Iepazīstat viens otru vēlreiz un atgādināt paši sev šīs lietas! Randiņa beigās atzīstaties viens otram, ka patiesībā esiet jau attiecībās, un uzskaitat visas tās labās lietas viens par otru, kuras jums tik ļoti patīk!

Paaudžu maiņa

Jau domājat par kopīgām vecumdienām? Kādēļ gan neiztēloties, kādas tās būs jau tagad? Risināt krustvārdu mīklas, uzcept ābolmaizi un skatīties populārākos pašmāju seriālus un šovus pa televizoru! 

Patiesība vai risks

Kurš gan nezina šo spēli? Un divatā jūs varat kļūt vēl atklātāki un drosmīgāki kā jebkad...

Nedaudz pa francisko

5 ēdieni, 5 vietas! Ja tev šķiet, ka tas būs nedaudz par daudz, muļķības! Kamēr tiksiet līdz nākamajai vietai, būsiet jau izsalkuši pēc tā, kas sekos. Uzkodas vienā vietā, zupa pavisam citā. Pamatēdiens vēl neiepazītā restorānā, deserts mazajā, izsmalcinātajā konditorijas veikaliņā, bet kafija – iecienītākajā kafijas bārā. Aiziet!

Romantika nav pārgājusi!

Uzrakstiet viens otram vēstuli ar roku – tik vienkārši. Romantika iegūs pavisam citu elpu.

SPA salons mājas gaumē

Zinot to, ka, apmeklējot profesionālos SPA salonus, īsti izbaudīt vienam otra klātbūtni varbūt neizdodas, tādēļ sagādāsim to mājās. Iegādājies vannas sāli, bumbas vai pieniņu un ieejiet abi vannā! Pēc tās droši veiciet skaistumkopšanas procedūras vai masāžas. Relaksējoši, nedaudz smieklīgi un pavisam noteikti – romantiski!

Kinoteātris

Aizejiet uz kino! Kas tur tik īpašs? Aizejiet uz kino citā pilsētā. Jūs pat nevarat iedomāties, cik lieliski ir mazpilsētu kinoteātri! Un pačukstēsim, ka, pavisam iespējams, tur būs ļoti maz cilvēku, kas ļaus mazliet sirsnīgāk izbaudīt vienam otra klātbūtni!

Paslēpties bērnībā

Atceries, cik forši bija celt visādus nocietinājumus, mājiņas un nojumes no krēsliem, palagiem un segām? Kurš ir teicis, ka tā vairs nevar darīt? Uzbūvējiet vismīļāko, mīkstāko un jaukāko migu! Ievieto lampiņu virteni pilnīgai romantikai, noskatāties kādu vecu, bet labu filmu vai pastāstiet viens otram dažādus šausmu stāstus!

Lielveikalu maģija

Satiekaties lielveikalā. Budžets katram – 5, 10, 15, 20.. eiro. Laiks – 1 stunda. Nosacījums – nopirkt otram lielisku dāvanu! Ne tikai dzimšanas dienas uz Ziemassvētki ir pelnījuši dāvanas! Ieviesiet šo kā tradīciju katru mēnesi, piemēram, jūsu gadadienā. 

Šīs ir tikai dažas no tik ļoti daudzām iespējām, kā vienam otru pārsteigt un izklaidēt gada drēgnajā laikā. Dažreiz arī nepavisam slikti ir vienkārši palikt mājās, pagatavot vakariņas un kopā aizmigt, izbaudīt un sajust vienam otru. Izvēle ir tavā ziņā un neaizmirsti, ka lieliska izklaide ir arī gumijniekos lēkāt pa peļķēm un ziemā slidot vai uzcelt sniegavīru!
Lai koši gadalaiki un izdevušies randiņi!

Foto: Pinterest.com