FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

Pieredze: Mairitas un Kaspara pirmā kāzu jubileja

image

Ar kāzām svētki un prieki nebeidzas, tie tikai sākas! Kā plānot un nosvinēt savu pirmo kāzu jubileju, pieredzē dalās Mairita un Kaspars, kas pazīstami ir jau 8 gadus, bet šovasar 9. jūlijā svinēja pirmo kāzu gadadienu.

“Kad pirmo reizi satikāmies, bijām jauni, traki, tikko pēc vidusskolas, ar lielu kāri apgūt augstskolas sniegtās zināšanas. Kopīga kultūras vadības studiju programma, kopīgs kurss, nedaudz vēlāk, kopīgs sols, intereses, sarunas, padomi testos, vakara čats internetā, vasaras pasākumi, pastaigas ar basām kājām naktī, zvaigžņu vērošana, svētku svinēšana, un tad jau arī sākās dzīvošana kopā, remonta taisīšana, pirmās domstarpības, kopīgi nobastotas lekcijas, negulētas naktis, rakstot studiju un bakalaura darbus, pirmie algotie darbi. Tas viss tika piedzīvots kopā. Laikam ejot, esam kļuvuši pieaugušāki, mierīgāki un stabilāki. Šobrīd abi strādājam par projektu vadītājiem nedaudz atšķirīgās, bet radošās nozarēs, vadām savu jaunā dzīvokļa remonta projektu un dažkārt breinstormojam par nākotnes plāniem. Mēs mīlam sapņot, ceļot, lasīt un garšīgi paēst”, par sevi stāsta Mairita un Kaspars.

Mairitas un Kaspara sapņu kāzas tika svinētas Rīgā – laulību ceremonija Svētā Franciska baznīcā plašā ģimenes lokā, bet vēlāk svinības norisinājās viesu namā Mežbrenči Daugmalē. Kā īpašs moments pārim atmiņā ir palikusi fotosesija mežā tikko pēc lietus.

Foto: Gints Freimanis

“Jau pavasarī aizdomājāmies, ka tuvojas mūsu 1. kāzu gadadiena un ka noteikti vēlamies to atzīmēt kaut kā neikdienišķi – varbūt ar vedējiem vai vecākiem, varbūt kaut kur aizbraucot. Tā kā mums iepriekš tika uzdāvināta dāvanu karte kruīza braucienam “kapteiņa” numuriņā, burtiski – labākajā kajītē uz kuģa, sapratām, tas ir jāizmanto tieši mums nozīmīgajā dienā! Tā nu pirmo reizi devāmies ceļā no Rīgas uz Stokholmu. Luksuss apstākļi – šampanietis un augļi plašajā divistabu kajītē ar skatu uz kuģa priekšējo klāju – deva īpašu noskaņu, kuru patiesi izbaudījām un novērtējām”, par savu īpašo jūras ceļojumu stāsta Mairita un Kaspars. Bet ar to prieki šajā svētku dienā nav beigušies, jo kā negaidīts pārsteigums pārim ir bijusi tikšanās uz kuģa ar tuviem draugiem, kurus Mairita un Kaspars savās kāzās bija mičojuši un kuri savas kāzas bija svinējuši nedēļu vēlāk. “Neko mums iepriekš nesakot, viņi arī brauca šajā paša kruīzā. Tā mēs pavisam nejauši varējām dalīt prieku ar mums tuviem cilvēkiem!”, priekpilnās atmiņās dalās Mairita un Kaspars. Stokholmā pāri priecēja arhitektūra, dabas skati, vietējo laipnība, kā arī garšīgais ēdiens, ko izdevās nobaudīt. Brauciens bija ļoti izdevies!
Mairita un Kaspars: “Domājot par nākamajām kāzu jubilejām, mūsuprāt, pats galvenais ir šo dienu kaut nedaudz godināt un atzīmēt, jo tas ir ģimenes veidošanās sākuma punkts, kad tika teikti visi svarīgākie vārdi, solījumi, piedzīvota laimes sajūta, par kuru vismaz reizi gadā ir vērts atcerēties. Tāpēc nav būtiski, kā svinēt, nozīme ir tam, ka arī nākamgad un vēl pēc vairākiem gadiem blakus viens otram ir šie divi laimīgie cilvēki, kuri izdarījuši pareizo izvēli.”

Kāzu foto un raksta titulbilde: Gints Freimanis

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties
SAISTĪTIE RAKSTI
  • Kristīne un Vilnis šovasar svinēja savu pirmo kāzu jubileju, bet mīlestība abus vieno jau sen. Pāris iepazinās kādas atpūtas vietas atklāšanā abu dzimtajā pilsētā. Kaut iepriekš Kristīne un Vilnis viens otru nepazina, vēlāk izrādījās, ka abiem ir ļoti daudz kopīgu paziņu, interešu un pat abu nodarbošanās ir vienāda – Kristīne un Vilnis ir skolotāji! Pārim kopā patīk pavadīt laiku sportiskā garā – gan vērojot un atbalstot sportistus dažādās sacensībās, gan pašiem aktīvi atpūšoties.

  • "Viņi apprecējās un dzīvoja ilgi un laimīgi.” Uz tik cerīgas nots beidzas ne viena vien pasaka. Bet, kad lielais sapnis par neaizmirstamām kāzām ir izsapņots, bieži vien, uzsākot kopīgo ceļu pa šķietami rožaino laulības taciņu, gadās sāpīgi uzkāpt arī dažam ērkšķim. Tādēļ pacentāmies izzināt precētu pāru pieredzi, lai apkopotu velna duci noderīgu padomu, kas ļaus jums vieglāk pārdzīvot ne tikai pirmo laulības gadu, bet lieti noderēs arī turpmāk.

  • Šis ir stāsts par radošu, drosmīgu un mīlošu vīrieti, vīru un tēvu. Šis ir stāsts par Jāni un sen lolota sapņa piepildījumu. Šis ir stāsts par stipru un mīlošu ģimeni.

  • Šoreiz MINI intervija ar Agnesi un Arti Baumaņiem – ambiciozu, neatlaidīgu, sportisku un mīlošu pāri, kas laulības dzīvē visaugstāk vērtē mīļumu un rūpes. Agnese un Artis stāsta par sevi, laulību, sapņiem un kopīgajām vecumdienām.

  • Kāzu jubilejas ir skaists notikums jebkura pāra attiecībās. Lai gan bieži tiek jokots, ka šo dienu ik gadu ļoti gaida sievas un ļoti baidās aizmirst vīri, kāzu gadadiena noteikti ir mīlestības svētki, kas ir vienlīdz īpaši abiem laulātajiem. Vēl jo īpašāki tie ir pirmajā gadā pēc kāzām, kad kāzu jubilejas svinēšanas tradīcijas jaunajā ģimenē vēl nav iedibinājušās. Un variantu, kā atzīmēt šo dienu mīļi un aizraujoši, taču ir tik daudz!

  • Mūžīgais smaids un mīļuma starojums – Anna Rozīte šīs nedēļas MINI intervijā portālam PRECOS atklāj, kādām īpašībām jāpiemīt ideālajam vīrietim. 11 mini jautājumi un 11 mini atbildes par sapņiem, mīlestību un atpūtu.