FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Iedvesmojošs pārsteigums rožu kāzās

Autors:Madara Gavare
Šis ir stāsts par radošu, drosmīgu un mīlošu vīrieti, vīru un tēvu. Šis ir stāsts par Jāni un sen lolota sapņa piepildījumu. Šis ir stāsts par stipru un mīlošu ģimeni.

Elīnas un Jāņa stāsts aizsākās pirms desmit gadiem, kad viņi viens otram teica vārdu savu tuvāko cilvēku priekšā. Sapnis par svinībām kopā ar draugiem, kā jau tas kārtīgiem latviešiem pienākas, virmoja gaisā, bet abi nolēma, ka lielākas svinības organizēs nedaudz vēlāk. Bija arī sapnis par kuplu ģimeni. Šobrīd abi audzina trīs bērnus un sevi pilntiesīgi var saukt par daudzbērnu ģimeni. Ikdienas darbi un trīs bērnu audzināšana prasa daudz laika, tāpēc arī sapnis par lielākām kāzu svinībām lēnām tika atlikts. Bet, kā jau ikviens sapnis, tas nekur nezūd un, lai cik ilgs laiks arī nebūtu pagājis, par sevi atgādina.

Strauji tuvojās abu desmitā kāzu jubileja, kad Jānis nonāca pie idejas, ka beidzot ir jāpiepilda nepiepildītais un jāpārsteidz sieva ar sen loloto sapni par kāzu svinībām. Neilgi pirms pasākuma pāris devās atpūsties uz Spāniju, kur brauciena laikā Jānis sievai atrada dāvanu, kuru pasniegt pirms tuvojošā pasākuma – baltu kleitu. Elīnai tika nodota arī ziņa, ka kāzu jubilejas dienā Jānis viņu aicina uz restorānu PortHotel, kur abi baudīs vakaru divatā. Paralēli Jānis slepus organizēja pasākumu ar viesiem – ģimenes radiem un draugiem.

Svinību dienā pāris ieradās restorānā, kur divatā baudīja nesteidzīgas vakariņas. Tikmēr restorāna otrajā stāvā, sievai nezinot, pulcējās viesi.


 
Lai pārsteigums būtu izdevies, viesiem ierašanās uz pasākumu noritēja neierasti – slepena parkošanās vieta mašīnām, jāsarunājas čukstus un, protams, azartiskā lavīšanās pa PortHotel darbinieku gaiteņiem. Desmit gadu kāzu jubileja ir rožu kāzas, tāpēc viesiem bija lūgts ierasties ar baltām rozēm. 
 


Pēc vakariņām Jānis teica Elīnai, ka saldo abi baudīs citā vietā, ka otrajā stāvā viņu gaida neliels pārsteigums. Neziņa un uztraukums, bet viņi devās augšā, kur ar skaļām ovācijām tos sagaidīja radi un draugi pie skaisti klātiem galdiem. Pāris tika apdāvināts ar baltām rozēm – prieka asaras, saviļņojums un patiesa laime.
 
Svinības izdevās – šis bija silts un mīlestības piepildīts vakars. Neviens nenojauta, ka Jānis ir sagatavojis vēl kādu pārsteigumu. Kamēr viesi bija aizņemti ar jaunā pāra sveikšanu, nevienam nemanot, trešajā PortHotel zālē bija iekārtojusies grupa Dzelzs vilks.


 
Dzelzs vilks ir grupa, kuru pāris var klausīties stundām ilgi, grupa, kura spēlē ģimenes mīļāko dziesmu, tā ir grupa, pie kuras mūzikas ir noticis viens no dzīves skaistākajiem notikumiem. Pēc nelielām sarunām ar draugiem Jānis bija gatavs nākamajam pārsteigumam, par kuru nezināja ne Elīna, ne arī viesi.

Jānis aicināja viesu uzmanību uz nelielu tostu sievai. Viņš Elīnai teica paldies par desmit skaistajiem gadiem, paldies par ģimeni, kas viņiem ir, paldies, ka viņa ir viņam. Savu runu viņš nobeidza vārdiem: “Kas nokrita man uz galvas, Dievs, vai tās ir tavas asaras, varbūt tas ir kāds nevainīgs joks, bet varbūt vienkārši tas ir lietus.” (Grupas Dzelzs vilks dziesmas Ļauj man tevi vārdi). Tajā brīdī atvērās durvis uz trešo zāli, un Dzelzs vilks turpināja Jāņa iesākto teikumu.

 
Vakara noslēgumā pāris un viesi baudīja kūku. Mīlestība. Tā ir patiesa mīlestība, kas ļauj radīt šādus notikumus.

Organizēja: MG Event Planning
Foto: Kristaps Lapiks

Lasi arī: BAUMAŅI: divu laimīgu cilvēku nebeidzams piedzīvojums