FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
  • PIEZĪMES
  • VĒSTULES

BAUMAŅI: divu laimīgu cilvēku nebeidzams piedzīvojums

image

Šoreiz MINI intervija ar Agnesi un Arti Baumaņiem – ambiciozu, neatlaidīgu, sportisku un mīlošu pāri, kas laulības dzīvē visaugstāk vērtē mīļumu un rūpes. Agnese un Artis stāsta par sevi, laulību, sapņiem un kopīgajām vecumdienām.

1. Kas Tu esi?

Agnese: Topošā māmiņa mazajai princesītei, lielākā fane savam vīram autosportā, make-up māksliniece jeb vizāžiste un divu špicu saimniece.
Artis: Uzņēmējs, autosportists un ģimenes cilvēks.2. Trīs lietas kas Tevi raksturo?

Agnese: Ambicioza – biznesā, mīloša – ģimenē, komunikabla – sabiedrībā.
Artis: Sportisks, neatlaidīgs un zinātkārs.

3. Kas ir laulība?

Agnese: Esmu ļoti Dievbijīga, man laulība nozīmē svētas attiecības starp vīrieti un sievieti, ko saista kāds neredzams spēks. Laulība ir kā komanda, kurā tās dalībnieki dodas uz vienotu mērķi un cenšas pilnveidot viens otru dotajā laikā.
Artis: Laulība ir sievietes un vīrieša attiecības, kas pārtop jaunā ģimenē un piedzīvojumā visa atlikušā mūža garumā.4. Kādi plāni pirmajai kāzu gadadienai?

Agnese: Mūsu kāzu ceremonija notika Kuldīgas Katrīnas baznīcā, savukārt svinības Skrundas muižā. Būtu fantastiski vēlreiz aizbraukt un izdzīvot kāzu dienu! Vēlreiz un bez steigas, bez draugiem – tikai mēs divi. Ir ļoti svarīgi atzīmēt kāzu gadadienu! Savas ģimenes tradīcijas ir jāveido un jākopj, tas padara ģimeni savā ziņā autentisku.
Artis: Visticamāk, ka dosimies Kurzemes virzienā – uz vietām, kur aizvadījām mūsu kāzu dienu. Iespējams, pakavēsimies kādā no vietām ilgāk, jo kāzu diena paskrēja kā viens mirklis. Centīsimies atcerēties un izbaudīt to no jauna.5. Pirmā doma, kas ienāca prātā bildinājuma laikā?

Agnese: Artis mani bildināja Alpos, saulainā un sniegotā dienā, uz tiltiņa ar skatu uz kalniem. Kad izskanēja bildinājums, es biju tik pārsteigta, ka nodomāju, kura atbilde būtu labākā – vai protams. Gribēju atbildēt ar, bet sanāca protams.
Artis: Domāju par to, kādu atbildi saņemšu, vai neesmu kaut ko izdarījis nepareizi.6. Ko Tu visvairāk mīli savā laulātajā draugā?

Agnese: Cieņu un pacietību. Mīļumu un rūpes. Ja kāds Artim ko lūdz, viņš nekad neatsaka un nežēlo palīdzību. Nekad neesmu dzirdējusi nevienu sliktu vārdu par sevi vai kādu citu cilvēku. Es to saucu par augstāko pilotāžu audzināšanā.
Artis: Mīļumu un gādību. Agnese ir ļoti mīļa, saprotoša un ļoti izpalīdzīga.

7. Uz kurieni gribētu aizceļot kopdzīves laikā?

Agnese: Artis un viņa brālis Jānis ir autobraucēji pasaules rallijkrosā. Sezonā posmi ir pa visu pasauli, tad mums sanāk ļoti bieži ceļot un bieži paviesoties ārzemēs, tomēr es neatteiktos no Bora-Bora atpūtas Bungalo mājiņās.
Artis: Izbraukāt ASV no viena krasta līdz otram, kopā ar Agnesi un sportisku kabrioletu.8. Filmu vakars mājās vai kino apmeklējums?

Agnese: Filmu vakars mājās.
Artis: Kino apmeklējums.

9. Tipisks kopīgu brīvdienu rīts?

Agnese: Labrīt! Buča. Kafija gultā. Kāds joks.
Artis: Gultā ar kafiju, pastaiga ar mazajiem suņiem.

10. Kādas ir sapņu vecumdienas kopā?

Agnese: Iekāpt sporta mašīnā un ceļot apkārt pasaulei.
Artis: Pavadīt daudz laika kopā ceļojot. Izbaudīt katru mirkli!

11. Mīlestība vienā teikumā:

Agnese: Aizrautīgs ceļojums.
Artis: Divu laimīgu cilvēku nebeidzams piedzīvojums.Foto: Mārcis Baltskars, personīgais arhīvs.
Skaties arī Agneses un Arta kāzu stāstu!

 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties
SAISTĪTIE RAKSTI
  • Kristīne un Vilnis šovasar svinēja savu pirmo kāzu jubileju, bet mīlestība abus vieno jau sen. Pāris iepazinās kādas atpūtas vietas atklāšanā abu dzimtajā pilsētā. Kaut iepriekš Kristīne un Vilnis viens otru nepazina, vēlāk izrādījās, ka abiem ir ļoti daudz kopīgu paziņu, interešu un pat abu nodarbošanās ir vienāda – Kristīne un Vilnis ir skolotāji! Pārim kopā patīk pavadīt laiku sportiskā garā – gan vērojot un atbalstot sportistus dažādās sacensībās, gan pašiem aktīvi atpūšoties.

  • "Viņi apprecējās un dzīvoja ilgi un laimīgi.” Uz tik cerīgas nots beidzas ne viena vien pasaka. Bet, kad lielais sapnis par neaizmirstamām kāzām ir izsapņots, bieži vien, uzsākot kopīgo ceļu pa šķietami rožaino laulības taciņu, gadās sāpīgi uzkāpt arī dažam ērkšķim. Tādēļ pacentāmies izzināt precētu pāru pieredzi, lai apkopotu velna duci noderīgu padomu, kas ļaus jums vieglāk pārdzīvot ne tikai pirmo laulības gadu, bet lieti noderēs arī turpmāk.

  • Ar kāzām svētki un prieki nebeidzas, tie tikai sākas! Kā plānot un nosvinēt savu pirmo kāzu jubileju, pieredzē dalās Mairita un Kaspars, kas pazīstami ir jau 8 gadus, bet šovasar 9. jūlijā svinēja pirmo kāzu gadadienu.

  • Šis ir stāsts par radošu, drosmīgu un mīlošu vīrieti, vīru un tēvu. Šis ir stāsts par Jāni un sen lolota sapņa piepildījumu. Šis ir stāsts par stipru un mīlošu ģimeni.

  • Kāzu jubilejas ir skaists notikums jebkura pāra attiecībās. Lai gan bieži tiek jokots, ka šo dienu ik gadu ļoti gaida sievas un ļoti baidās aizmirst vīri, kāzu gadadiena noteikti ir mīlestības svētki, kas ir vienlīdz īpaši abiem laulātajiem. Vēl jo īpašāki tie ir pirmajā gadā pēc kāzām, kad kāzu jubilejas svinēšanas tradīcijas jaunajā ģimenē vēl nav iedibinājušās. Un variantu, kā atzīmēt šo dienu mīļi un aizraujoši, taču ir tik daudz!

  • Mūžīgais smaids un mīļuma starojums – Anna Rozīte šīs nedēļas MINI intervijā portālam PRECOS atklāj, kādām īpašībām jāpiemīt ideālajam vīrietim. 11 mini jautājumi un 11 mini atbildes par sapņiem, mīlestību un atpūtu.