FB Pixel

Prieks, ka vēlies ar mums sazināties! Stāsti, kas uz sirds, mēs vienmēr esam Tev gatavi palīdzēt!

Tēma*
Ziņojums*
Vārds*
E-pasts*
Tālrunis
captcha
 • PIEZĪMES
 • VĒSTULES

Pirmā kāzu gadadiena: fotosesija KĀZU DIENAI PA PĒDĀM

(1)
image

Kāzu jubilejas ir skaists notikums jebkura pāra attiecībās. Lai gan bieži tiek jokots, ka šo dienu ik gadu ļoti gaida sievas un ļoti baidās aizmirst vīri, kāzu gadadiena noteikti ir mīlestības svētki, kas ir vienlīdz īpaši abiem laulātajiem. Vēl jo īpašāki tie ir pirmajā gadā pēc kāzām, kad kāzu jubilejas svinēšanas tradīcijas jaunajā ģimenē vēl nav iedibinājušās. Un variantu, kā atzīmēt šo dienu mīļi un aizraujoši, taču ir tik daudz!

Par to, kādi plāni pirmajai kāzu jubilejai bija Anetei un Kārlim un kādi pārsteigumi viņus sagaidīja šajā īpašajā dienā, lasi intervijā ar dzīvespriecīgo pāri no Valmieras!

Kā jūs abi iepazināties un nonācāt pie domas par kāzām?

Mēs iepazināmies 2008. gadā, kad kopā sākām strādāt Valmieras naktsklubā. Kārlis, būdams koķets un bez liekas kautrības, kādu reizi jokojot izteica: "Ja Tev nebūtu puiša, es Tevi apprecētu!" Es, tādā pašā garā, amzierējos pretim: "Tad sarunājam, ja līdz 2012. gadam neviens no mums nebūs vēl precējies, precēsimies mēs!'', atceras Anete. Kas to būtu domājis, ka liktenis šo joku būs sadzirdējis!? Šo sarunu atcerējāmies dažus gadus vēlāk, kad patiešām sākām draudzēties.

Kad mūsu draudzība nonāca līdz kāzām, abi izlēmām par labu Valmieras dzimtsarakstu nodaļai, kur mijām gredzenus 2014. gada 9. augustā. Svinības turpinājām viesu namā netālu no Burtnieka ezera. Savukārt kāzu fotosesija notika netālu no Valmieras pilsdrupām, uz tilta un Valterkalniņā pie Gaujas krasta, kā arī pie mums iepriekš nezināmām, bet interesantām ēkām. Šīs vietas ieteica mūsu kāzu fotogrāfe Sandra Melnalksne,  un mēs viņai pilnībā uzticējāmies.

Komentāri
 • pieredze 29.03.2018 11:16
  Protams, ka kāzu jubilejas ir jāsvin! un noteikti vajadzīgas fotosesijas! Turklāt, var bildēties arī ceļojumos. Ir zināmi vairāki pāri, kuri kāzu jubilejā brauc ceļojumā. Šeit atradīsiet informācju: dreamcreator.eu
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties
SAISTĪTIE RAKSTI
 • Kristīne un Vilnis šovasar svinēja savu pirmo kāzu jubileju, bet mīlestība abus vieno jau sen. Pāris iepazinās kādas atpūtas vietas atklāšanā abu dzimtajā pilsētā. Kaut iepriekš Kristīne un Vilnis viens otru nepazina, vēlāk izrādījās, ka abiem ir ļoti daudz kopīgu paziņu, interešu un pat abu nodarbošanās ir vienāda – Kristīne un Vilnis ir skolotāji! Pārim kopā patīk pavadīt laiku sportiskā garā – gan vērojot un atbalstot sportistus dažādās sacensībās, gan pašiem aktīvi atpūšoties.

 • "Viņi apprecējās un dzīvoja ilgi un laimīgi.” Uz tik cerīgas nots beidzas ne viena vien pasaka. Bet, kad lielais sapnis par neaizmirstamām kāzām ir izsapņots, bieži vien, uzsākot kopīgo ceļu pa šķietami rožaino laulības taciņu, gadās sāpīgi uzkāpt arī dažam ērkšķim. Tādēļ pacentāmies izzināt precētu pāru pieredzi, lai apkopotu velna duci noderīgu padomu, kas ļaus jums vieglāk pārdzīvot ne tikai pirmo laulības gadu, bet lieti noderēs arī turpmāk.

 • Ar kāzām svētki un prieki nebeidzas, tie tikai sākas! Kā plānot un nosvinēt savu pirmo kāzu jubileju, pieredzē dalās Mairita un Kaspars, kas pazīstami ir jau 8 gadus, bet šovasar 9. jūlijā svinēja pirmo kāzu gadadienu.

 • Šis ir stāsts par radošu, drosmīgu un mīlošu vīrieti, vīru un tēvu. Šis ir stāsts par Jāni un sen lolota sapņa piepildījumu. Šis ir stāsts par stipru un mīlošu ģimeni.

 • Šoreiz MINI intervija ar Agnesi un Arti Baumaņiem – ambiciozu, neatlaidīgu, sportisku un mīlošu pāri, kas laulības dzīvē visaugstāk vērtē mīļumu un rūpes. Agnese un Artis stāsta par sevi, laulību, sapņiem un kopīgajām vecumdienām.

 • Mūžīgais smaids un mīļuma starojums – Anna Rozīte šīs nedēļas MINI intervijā portālam PRECOS atklāj, kādām īpašībām jāpiemīt ideālajam vīrietim. 11 mini jautājumi un 11 mini atbildes par sapņiem, mīlestību un atpūtu.