FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Pirmā kāzu gadadiena: fotosesija KĀZU DIENAI PA PĒDĀM

Autors:Precos.lv
Kāzu jubilejas ir skaists notikums jebkura pāra attiecībās. Lai gan bieži tiek jokots, ka šo dienu ik gadu ļoti gaida sievas un ļoti baidās aizmirst vīri, kāzu gadadiena noteikti ir mīlestības svētki, kas ir vienlīdz īpaši abiem laulātajiem. Vēl jo īpašāki tie ir pirmajā gadā pēc kāzām, kad kāzu jubilejas svinēšanas tradīcijas jaunajā ģimenē vēl nav iedibinājušās. Un variantu, kā atzīmēt šo dienu mīļi un aizraujoši, taču ir tik daudz!

Par to, kādi plāni pirmajai kāzu jubilejai bija Anetei un Kārlim un kādi pārsteigumi viņus sagaidīja šajā īpašajā dienā, lasi intervijā ar dzīvespriecīgo pāri no Valmieras!

Kā jūs abi iepazināties un nonācāt pie domas par kāzām?

Mēs iepazināmies 2008. gadā, kad kopā sākām strādāt Valmieras naktsklubā. Kārlis, būdams koķets un bez liekas kautrības, kādu reizi jokojot izteica: "Ja Tev nebūtu puiša, es Tevi apprecētu!" Es, tādā pašā garā, amzierējos pretim: "Tad sarunājam, ja līdz 2012. gadam neviens no mums nebūs vēl precējies, precēsimies mēs!'', atceras Anete. Kas to būtu domājis, ka liktenis šo joku būs sadzirdējis!? Šo sarunu atcerējāmies dažus gadus vēlāk, kad patiešām sākām draudzēties.

Kad mūsu draudzība nonāca līdz kāzām, abi izlēmām par labu Valmieras dzimtsarakstu nodaļai, kur mijām gredzenus 2014. gada 9. augustā. Svinības turpinājām viesu namā netālu no Burtnieka ezera. Savukārt kāzu fotosesija notika netālu no Valmieras pilsdrupām, uz tilta un Valterkalniņā pie Gaujas krasta, kā arī pie mums iepriekš nezināmām, bet interesantām ēkām. Šīs vietas ieteica mūsu kāzu fotogrāfe Sandra Melnalksne,  un mēs viņai pilnībā uzticējāmies.