FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Iznācis Latvijā lasītākā kāzu žurnāla PRECOS jaunais numurs

Žurnāla “PRECOS” pavasara/vasaras numurs (nr.25) pie lasītājiem dodas ar galvu reibinošām un iedvesmojošām idejām kāzām, spilgtām emocijām un pieredzes stāstiem, fantastiskām Latvijas kāzu fotogrāfu bildēm un, kā vienmēr, aktuālām un praktiski noderīgām tēmām par kāzu plānošanu un svinēšanu.

Tikko klajā laistais žurnāla PRECOS numurs ir kā skaists veltījums nakssnīgi zvaigžņotām debesīm, kurās veroties, varam ne vien baudīt romantiskus mirkļus, bet arī izsapņot visdrosmīgākos nākotnes plānus, ko vēlāk īstenot dzīvē. 

Uz žurnāla vāka, stila lapās un numura intervijā, atziņu, ka ne viss ir zvaigznēs ierakstīts un ka savu likteni varam ietekmēt mēs paši ar savām izvēlēm un aktīvu līdzdalību, iemieso harizmātiskā OX Drive līdzīpašniece Egija Gailuma. Lasi interviju ar iedvesmojošo uzņēmēju un uzzini, kā neapstāties jaunu izaicinājumu priekšā, par kaislību pret automašīnām un ātrumu, par Teslu un elektroauto kā mūsdienīgu alternatīvu kāzu dienai. 

Debesu un zvaigžņu tematika

2024. gada kāzu trendi vēstī, ka šogad pasaulē debesu un zvaigžņu tematika ir viena no interesi raisošākajām jauno pāru vidū. No altāriem Mēness pusloka formā līdz kāzu ielūgumiem, astroloģiskām izklaidēm viesiem un citām aizraujošām aktivitātēm – par to visu lasi šajā debesu plašumu iedvesmotajā žurnāla numurā!

Vai mūsu likteņi, tostarp satikšanās ar mīļoto cilvēku, ir zvaigznēs ierakstīta? Vai, ņemot talkā debesu zintis, varam atrast īsto partneri saskanīgai laulībai? Un kāpēc vērts vērsties pie astrologa, lai noteiktu piemērotāko datumu laulības slēgšanai? Par to uzzini sarunā ar pieredzes bagāto astrologu Andri Raču. 

Ja atsauci uz neaizmirstamām zvaigžņotām naktīm vēlies iekļaut savā kāzu tematikā, piedāvājam žurnāla PRECOS redakcijas atradumus, starp kuriem noteikti pamanīsi ko pārteidzošu un iedvesmojošu arī sev. 

- Pērc žurnālu jau PRECOS e-veikalā / BEZMAKSAS PIEGĀDE līdz 31.05.
- Pērc žurnālu preses tirdzniecības vietās
- Lasi elektroniskā formātā savā datorā vai viedierīcē bez maksas no 20.06.

Aktuālākās kāzu tendences un jaunumi

Modē šosezon ir vietas, lietas un notikumi, kuri izturējuši laika pārbaudi un kuriem ir stāsts, personisks pieskāriens. 

Iedvesmu žurnāla lapaspusēs gūsim, iejūtoties pilsētas kāzu atmosfērā, lasot pieredzes stāstus par ceremoniju maģiskajā saullēkta/saulrieta laikā, piedzīvojot krāsu sprādzienu fotoprojekta Love is my favorite color lapaspusēs, kā arī uzzinot, kāpēc ir forši apprecēties pēc ilgu gadu kopdzīves. Kopā noskaidrosim, kas īsti ir šobrīd pasaulē populārais minimoon un kā izpaužas šīs sezonas aktualitāte - viesu grāmata audio un video formātā. 

Kāzu nozares profesionāļus izjautājam par aktuālākajām kāzu tendencēm un šīs sezonas kartākajiem jaunumiem. Par jaunumiem kāzu papīrlietu dizainā pastāsta Monta Ignatoviča (Miilu Papery), ieteikumos par to, kādi toņi šajā sezonā dominē kāzu dekorācijās, dalās Zane Seisuma (Būšu mākslinieks), par aktuālākajiem ziediem līgavas pušķos un kompozīcijās vēsta Ieva Amoliņa (Amie ziedi), turpretī par šogad populārākajām kāzu kūku garšām, krāsām, formām un tekstūrām žurnāla lasītājus informē Natrada Rienthong (Kapok?).

Kāzas, kas tiek svinētas jūsu ideālajā formātā 

Kā žurnāla lapaspusēs atzīst Dailes teātra aktieris Toms Veličko un viņa nu jau laulātā draudzene Alise: “Labākais lēmums, ko pieņēmām, gatavojoties kāzām, bija sekot savai intuīcijai (..). Rezultātā nonācām pie mūsu ideālā kāzu formāta – atdalījām ceremonijas dienu no ballītes dienas, pa vidu dodoties mēnesi garā kāzu ceļojumā.” Svarīgi ir palikt uzticīgiem sajūtām un idejai par kāzām, kādas sev vēlaties, – tas ir arī šajā numurā uzrunāto pāru ieteikums Nr.1 visiem tiem, kas kāzām vēl tikai pošas.

Prakstiski vērtīga informācija

“Būt reālam palīgam kāzu plānošanas procesā - tas ir mūsu mērķis!” - par žurnāla PRECOS misiju vēsta tā redaktore Linda Pūce. Žurnāla PRECOS lappusēs, kā vienmēr, meklējam atbildes arī uz daudziem praktiskiem un ar kāzu organizēšanu saistītiem jautājumiem, kā arī uzklausam vērtīgus padomus no pieredzējušiem nozares profesionāļiem. Kopā izzināsim, kā nepārtērēt kāzām ieplānoto budžetu, kas jāzina par kāzu tehniskajām aizkulisēm, kā nodrošināties ar rezerves plānu, kādu muzikālo pavadījumu izvēlēties laulību ceremonijai, kā uzrakstīt ideālu mīlestības vēstuli, kā pārsteigt kāzu viesus, kā arī, ko iesākt ar kāzām iegādātajām lietām tad, kad svētki būs jau aiz muguras. 

Pāru pieredzes stāsti

Žurnāla lapaspusēs iekļauti kā 5 pāru kāzu plānošanas un svinēšanas pieredzes stāsti, tā citu reālu pāru pieredzes stāsti par to, kā veicies, rīkojot kāzas, kāds ir bijis viņu labākais pirkums, labākie lēmumi, gatavojoties kāzām un kādi ir vērtīgākie ieteikumi.

Žurnāls PRECOS pieejams ne vien drukātā, bet arī e-žurnāla versijā no 20.06.2024.