FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Iznācis kāzu žurnāla PRECOS jaunais rudens/ziemas numurs 2024

Autors:PRECOS
Krāsas kā svaiga gaisa malks iekrāso gan šo jauno žurnāla PRECOS numuru, gan, kā rādās, caurvīs jauno 2024. gada kāzu sezonu. “Kāds sazvērestības teorijas piekritējs krāsu uzvaras gājienā noteikti vainotu episko filmu Bārbija, kas kā krāsu eksplozija šovasar uzspridzināja kinoteātru ekrānus visā pasaulē, bet skaidrojums varētu būt daudz likumsakarīgāks – no ierasti blāvā un pieklusinātā nogurušam cilvēkam ik pa laikam vajag dzīvespriecīgu krāsu terapiju,” domās dalās žurnāla redaktore Linda Pūce.

PRECOS rudens/ziemas numurs ved mūs aizraujošā un krāsu pilnā ceļojumā, kur uzzināsi, kādi būs nākamā gada aktuālākie kāzu krāsu salikumi un kādas kļūdas nepieļaut, izvēloties krāsu paleti.

Par to, ka drosmīgas krāsas nākamgad būs klātesošas līgavu tērpos, vēsta raksts Kāzu tērpu tendences 2024. gadam.

Numura intervijā ar tērpu dizaineri Annu Gulbi uzzinām par viņas radītajiem sievišķīgajiem un izteikti mākslinieciskajiem līgavu tērpiem. Tie apliecina Annas aizrautību ar dažādu nokrāsu kombinēšanu: “Man patīk jaukt kopā dažādus gaišos pūdertoņus, jo vienā tērpā tie vairāk savstarpēji spēlējas, īpaši kombinācijā ar maniem mīļajiem volāniem un citām detaļām, – tāds garšīgs deserts.

Krāsas mūs priecēs un iedvesmos arī citās žurnāla lappusēs, apliecinot, ka ne vien sapņot, bet arī precēties var krāsaini!

Dodoties ceļojumā žurnāla lappusēs, kopā izzināsim, kā atrast īsto saderināšanās gredzenu, kādu audumu izvēlēties kāzu kleitai, kas veido kleitas izmaksas, kādas ir alternatīvas kāzu kleitu pasaulē, aplūkosim, kādas rotas šobrīd ir aktuālas, kā ikdienā rūpēties par zeltlietām, kam pievērst uzmanību, izvēloties kāzu dienas datumu, kurus no pirmskāzu darbiem darīt pašiem, bet ko labāk uzticēt profesionālim.

Iztirzāsim jaunā pāra un kāzu viesu 5 kāzu etiķetes zelta likumus, kur padomos dalās etiķetes eksperte Aija Strautmane.

Savukārt intervijā ar Latvijas kāzu aprindās par ekstrēmāko dēvēto kāzu fotogrāfu Juri Zīģeli runājam par spēju gudri pārdomāt kāzu norisi, īstenojot tikai tās idejas, kas pārim ir nozīmīgas un parāda viņus pašus. “Fotogrāfijās pāri estētiskiem kadriem un sekošanai līdzi šī brīža trendiem pats galvenais – patiesums,” uzskata Juris Zīģelis.

Par to, kā saredzēt sevi, atspoguļojot savu patieso es, sastopamies rakstā “Stilista izvēles”, kur aplūkojam pašmāju zīmolus, ko noteikti vērts izpētīt, dodoties pirmskāzu šopingā.

IEDVESMAI šoreiz – perfektā saderība. Perfekta saderīga ar sapni par Portugāli | Perfekta saderība ar disko noskaņojumu | Perfekta saderība ar svinību vietu.

Savukārt pieredzes stāsti aizvedīs mūs bildinājuma pasaulē, kur noskaidrosim svarīgāko saderināšanās gredzena izvēlē un ielūkosimies WOW! Kāzu momentos, kur fotogrāfi dalās ar pieredzēto šajā sezonā.

Kāzu pieredzes stāstos lasi piecu pāru kāzu stāstus, kas atklāj dažādus svinību un plānošanas konceptus.

Un, protams, neatņemama kāzu žurnāla PRECOS sastāvdaļa – kāzu pakalpojumu sniedzēju aktuālākie piedāvājumi.