FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Iznācis kāzu žurnāla PRECOS jaunais pavasara/vasaras numurs 2023

Autors:PRECOS
“Šis gads izmaksu ziņā gandrīz jebkurā dzīves jomā liek savilkt grožus, liekot izvērtēt prioritātes. Vai tādā gadījumā atteikties no svinībām pavisam? Noteikti ne! Svētki ir jāsvin! Un to var izdarīt oriģināli un neaizmirstami visdažādākajos veidos, koncentrējoties tam, ko patiesi un no sirds vēlaties,” par šī gada kāzu sezonu domās dalās žurnāla redaktore Madara Karlsberga.

Kur iegādāties kāzu žurnālu?

1) Pērc žurnālu ar piegādi uz pakomātiem.

2) Preses tirdzniecības vietās visā Latvijā.

3) Lasi žurnāla e-versiju BEZ MAKSAS.

PRECOS pavasara/vasaras numurs sniedz pārliecību, ka kāzās arvien būtiskāka kļūst atmosfēra un svētku izdzīvošana emocijās, ka vārds kaifot ir tas, kas tiek likts priekšplānā, pāriem atļaujoties uzdrīkstēties savus svētkus ietērpt sevis rakstītā scenārijā.

Šī žurnāla numura intervija ar brāļiem Kozlovskiem ļauj ne tikai atšķetināt to, kā visi četri brāļi nonākuši vienā darbības lauciņā, kas ir viņu mūžīgais dzinējs un enerģijas lādiņš, bet arī sniedz pārliecību, ka izdevušās kāzas ir tādas, kur visi tic pāra mīlestībai un grib svinēt viņu kāzas un tur nebūt nav jābūt pašam krutākajam kāzu vadītājam vai mūzikas grupai.

Raksts Kāzas – visu vai neko? atklās, kā svinēt kāzas, atkāpjoties no klasiskās kāzu rokasgrāmatas, piedāvājot alternatīvu kāzu idejas, kas būs pa kabatai dažādos dzīves apstākļos.

Šajā numurā lasi par retāk apspriestām, bet būtiskām tēmām – kā plānot otrās laulības, kas sen vairs nav tabu, bet otra iespēja un jauns sākums kaut kam skaistam un neaizmirstamam; kā mazināt spriedzi un apmulsumu, ja par jūsu kāzām maksā vecāki; kā arī ielūkosimies laulāto dzīves aizkulisēs un izaicinājumos, ar ko saskaras laulātie, kā arī ar profesionāļu palīdzību centīsimies šīs lietas šķetināt.

Veidojot šo pavasara/vasaras numuru, pārliecinājāmies, ka minimālisms joprojām nostiprina savas pozīcijas un kāzas saglabā nelielu un izsmalcinātu formātu. Arī kāzu detaļām šogad ir īpaša nozīme – tās ir ļoti pārdomātas, bet atturīgas. Rakstā Ziedi bez zaļumiem uzzini, kā ziedu noformējums paspilgtina minimālisma trendu.

Vai kāzu rītu pavadīt kopā un kādi ir šāda scenārija plusi un mīnusi? Par to mums stāsta Santa un Reinis, daloties savā pieredzē.

Savukārt par to, kā un kāpēc kāzu dienas vakarā baudīt maģisko zelta stundu, kas jāņem vērā, kādu vidi izvēlēties, kāds ir labākais laiks maģiskajai zelta stundai un citos vērtīgos ieteikumos dalās kāzu fotogrāfi Krista Bumbiere un Klaids Lielbiksis.

Tie, kas savus svētkus vēlas ietērpt ne tikai izjūtu un vides, bet arī garšas piedzīvojumā, ziniet, ka esat uz pareizā ceļa, jo kāzu svinības arvien biežāk pārceļas uz restorāniem, bet budžets, kas ietaupīts uz divu dienu svinībām, novirzīts skaistajam pēckāzu piedzīvojumam – medusmēnesim. Raksts Medusmēneša saldais piedzīvojums tepat Latvijā mudina doties kāzu ceļojumā arī tad, ja tas nesniedzas pāri Latvijas robežām.

Medusmēneša kontekstā ienāk vēl kāds formāts, kas aktuāls tiem pāriem, kas jau kļuvuši par vecākiem, – familymoonkāzu ceļojums kopā ar bērniem, kas piedzīvojumos aizved ne vien jūs divus, bet visu ģimeni.

Bet ko darīt, ar kādām formalitātēm sākt kāzu plānošanu, ja grasāties laulāties ar ārzemnieku? Par šo lasi rakstā Precos ar ārzemnieku!, kā arī uzzini pāra – Monas un Džeimija – pieredzes stāstu.

Raksts Iekāpt kāzu kurpēs – būs informatīvs un noderīgs tām līgavām, kas ir savu kāzu kurpju meklējumos – kā atrast savas sapņu kurpes un kuri apavi var būt gan piemēroti un komfortabli, gan glīti un gaumīgi. Kāzu frizūru ABC piedāvā nemainīgās aktualitātes un jaunākās tendences līgavas matu sakārtojumā 2023. gadā.

Savukārt līgavainim6 lietas, kas ļaus justies pārliecinātam un stilīgam kāzu dienā.

Kāzu pieredzes stāstos lasi piecu pāru kāzu stāstus, kas atklāj dažādus svinību un plānošanas konceptus. Savukārt par kāzu budžeta iedalījumu svarīgākajām kāzu plānošanas pozīcijām pieredzē dalās piecas līgavas, kas mums atklāj, vai ir viegli pieturēties pie koncepta “pats svarīgākais”, jo kāzās taču viss ir pats svarīgākais!

Žurnāla STILA LAPĀSPavasaris mostas. Mīlestība plaukst. Sapņi iemirdzas. Mārtiņš Strods un Katrīna Kreile.

Ķerot IEDVESMU, šoreiz devāmies pa Latvijas takām, meklējot pērles Latvijas kabatā. Piedāvājam ieskatu par PRECOS top 20 skaistākajām vietām Latvijā, kas uzrunā šajā pavasarī.

Un, protams, neatņemama kāzu žurnāla PRECOS sastāvdaļa – jaunākās kāzu fotogrāfu bildes, kas sniedzas tuvāk un tālāk aiz Latvijas robežām, kā arī kāzu pakalpojumu sniedzēju aktuālākie piedāvājumi.

Pērc žurnālu šeit >>