FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Iznācis kāzu žurnāla PRECOS jaunais rudens/ziemas numurs 2023

Dzīvojot tehnoloģiju laikmetā, daļa ikdienas laika paiet dažādu ekrānu ietvērumā, tāpēc esam vēl precīzāk apguvuši spēju saredzēt un novērtēt autentiskas lietas, patiesas emocijas un īstu, dziļu klātesamību. Jaunais žurnāla PRECOS numurs mudina aizdomāties par klātesamības un klātbūtnes jēdziena kraso atšķirību, kā arī ved mūs tuvāk izpratnei un pieredzei par klātesamību, patiesām emocijām un dzīviem mirkļiem, kas izdaiļos ikvienas kāzas.


Iegādājies žurnālu šeit: https://bit.ly/precos-nr-22.
 

Ja būsiet bijuši klātesoši kāzu plānošanā, tad kāzās jutīsieties kā zivs ūdenī, izbaudot ik mirkli! Esiet savās kāzās ar visu sirdi un dvēseli, baudiet tās! Jūs paši savos svētkos esat galvenie noskaņas veidotāji,” žurnāla lasītājus uzrunā tā redaktore Linda Pūce.

Žurnāla PRECOS lappusēs uzzināsi, ko ņemt vērā, lai kāzu diena būtu pozitīvi dzirksteļojoša, lai valdītu tik svarīgā jautrība un dzīvīgums, kas mijas ar nepiespiestu gaisotni un īstām emocijām.

Kā apprecēties, paliekot uzticīgiem savai vispārdrošākajai vīzijai par kāzām un saglabāt imunitāti pret visiem, kuri “zina labāk”? Atbildi atradīsi gan uz šo jautājumu, gan arī uzzināsi citus vērtīgus padomus, kā kāzas sarīkot tā, lai pašiem būtu kaifs.

Aģentūras BANNTÉ EVENTS vadītāja Inga Bērziņa, kuras kontā ir vairāk nekā 350 kāzas, mudina pārus vairāk ieklausīties sevī, neizvēlēties aktivitātes tikai tāpēc, ka tās aizpildīs laiku, bet pieturēties pie pārliecības – labāk mazāk un kvalitatīvāk.

Tomēr kā svinēt ar vērienu un bez izšķērdības? Šeit noderīga būs kādas līgavas dienasgrāmata, kurā tiek ļauts ielūkoties arī PRECOS lasītājiem, mudinot svinēt tā, kā pašiem šķiet visatbilstošāk.

Par autentiskumu un patiesu momentu ķeršanu ir arī kāzu fotogrāfs Einārs Freimanis. Sarunā ar Eināru uzzināsim, cik dziļas ir patieso emociju piepildītās fotogrāfijas un to, kas slēpjas zem piespraudes profesionāls fotogrāfs, kā arī iepazīsim kāzu fotogrāfa darba neredzamo daļu, – kā apzināties savu svarīgumu, bet būt svarīgam tikai tad, kad situācija to prasa.

Ieskatāmies arī kāzu fotogrāfiju stilos. Iepazīsim populārākos stilus un skaidrosim, ko ņemt vērā, izvēloties savu kāzu fotogrāfu un, kas pavisam noteikti kāzu foto kontekstā ir izgājis no modes.

Savukārt pāriem, kam piepildītā kāzu plānošanas pasaule šķiet pārlieku intensīva, noderīgs būs raksts par to, kā sarīkot kāzas pa kluso. Atklāsim, vai tas maz iespējams, kādi ir šāda koncepta lielākie plusi un mīnusi. Savukārt rakstā par uzvārda maiņu, uzzināsi visu par un ap uzvārda maiņu pēc laulībām.

Šajā numurā vairāk uzzini arī par kāzu aktualitāti – kāzu mood board. Atklāsim, kas jāņem vērā tā izveidē un, vai tas nepieciešams visiem.

PRECOS jaunajā numurā iedvesmu var smelties arī puiši, kas gatavojas bildināt savu mīļoto – ieteikumi un idejas, kā bildinājumu padarīt neaizmirstamu.

Vēl pagājušā gadsimta otrā pusē precēties pēc 30 nebija ierasta lieta, taču tagad kāzas dzīves pilnbriedā ir sabiedrībā pieņemta norma. Noskaidrosim, kāpēc cilvēki izvēlas precēties vēlāk, vai kāzu un laulības kvalitāte samazinās, vai tieši otrādi – kļūst vēl kvalitatīvāka.

Savukārt tām līgavām, kas ir mazuļa gaidībās, aktuāls būs raksts par kāzām grūtniecības laikā. Pieredzes stāsti un ieteikumi, profesionālu tērpu mākslinieču ieteikumi grūtniecēm, jaunajām māmiņām un mazajām atvasēm.

Šķetinām kāzu tradīcijas, to tendences un lūkojam, kuras iekļaut kāzās, bet kuras atstāt pagātnē. Uzzini vairāk arī par kāzu pieturvietām – kāpēc tādas ir nepieciešamas, kā izvēlēties īstās un ko tajās darīt.

Domājot par nemainīgi aktuālo jautājumu – kāzu kleita – lasi piecu līgavu pieredzes stāstus, kas atklās, ka mūsdienās kāzu tērps līdzi nes pārsteigumu; tas ir atsevišķa stāsta cienīgs elements. Tāpat arī šajā numurā pieci pāri dalās savā kāzu stāstā –  no bildinājuma līdz svinībām.

Šis žurnāla numurs noderīgs būs arī visiem tiem, kas pirmo reizi pošas uz kāzām viesa statusā. Piedāvājam ceļvedi – ko vilkt, kā uzvesties, ko dāvināt un citi etiķetes padomi.

Žurnāla STILA LAPĀS – jāvārds modei, dumpinieciskumam un rokenrolam – Rock`n`roll romance.

Savukārt IEDVESMAI –  trīs mini. Minikleita. Ministress. Minifotosesija.

Un, protams, neatņemama kāzu žurnāla PRECOS sastāvdaļa – nākamā gada kāzu aktualitātes, – šoreiz – kāzu tērpu TOP 10 modes tendences 2023. gadam.