FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Kāzu žurnāla PRECOS nr.21 atklāšanas pasākums

Ziedošs pavasaris un skaisti mirkļi, kas pavadīti kopā! Trešdien, 11. maijā PRECOS kopā ar draugiem un sadarbības partneriem tikās uz jaunākā kāzu žurnāla PRECOS numura (Nr.21) un rudenī gaidāmās lielākās kāzu izstādes Baltijā RIGA WEDDING EXPO 2022 prezentācijas pasākumu Wellton Riverside SPA Hotel telpās ar brīnišķīgu skatu pār Rīgu.

Pasākuma ziedoši smaržojošo pavasara / vasaras noskaņu uzbūra dekoratore Marte Egle, savukārt par kopējo atmosfēru gādāja aktieris un pasākumu vadītājs Mārtiņš Počs un muzikālais duets VIOLIN DIIVAS.

Par izklaidējošu un gastronomisku laika pavadīšanu rūpējās: Klikklikfotobūda, H2O banketi, HENKELL & CO.BALTIC, Kapok? by Natrada, kā arī godalgotais bārmenis Andris Reizenbergs, kas klātesošos iepazīstināja un cienāja ar gardajiem Lyre's kokteiļiem.

Sakām lielu paldies visiem, kuri palīdzēja radīt šos svētkus, kā arī ikvienam, kas iesaistījās PRECOS nr.21 tapšanā. Tāpat liels paldies ikvienam, kurš ieradās un bija kopā ar mums atklāšanas pasākumā.

Šobrīd žurnāls nopērkams lielākajās preses tirdzniecības vietās visā Latvijā, kā arī PRECOS E-VEIKALĀ ar piegādi uz pakomātiem.

Fotogrāfs: Klaids Lielbiksis
Vieta: Wellton Riverside SPA Hotel
Dekorācijas un floristika: Marta Egle
Dzīvā mūzika: VIOLIN DIIVAS
Pasākuma vadītājs: Mārtiņš Počs
Momentfoto: KlikKlikfotobūda
Uzkodas: H2O banketi
Dzirkstošais vīns: HENKELL & CO.BALTIC 
Dzērieni: Pavasarīgie Lyre's kokteiļi
Bārmenis: Andris Reizenbergs
Trauki: Gemoss
Torte: Kapok? by Natrada 
Gaismas burtu dekorācija: Gaismas zaķis