FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Iznācis kāzu žurnāla PRECOS jaunais pavasara/vasaras numurs 2022

“No maigām līdz drosmīgi košām – krāsas šogad ir aktuālas gan kāzu tērpos un noformējumā, gan žurnāla PRECOS lapaspusēs,” par jauno kāzu sezonu un žurnāla PRECOS absolūtās pilngadības numuru – Nr.21 – domās dalās žurnāla redaktore Linda Pūce.  

PRECOS pavasara/vasaras numurs sniedz pārliecību, ka pavasaris atnācis ar pamatīgu devu empātijas un katram savu pārdomu laiku. Laiku apstādināt nevaram, bet varam katrs pats būt sava laika, ikdienas un, protams, kāzu režisori.

Jaunajā žurnāla numurā lasi interviju ar virmojošas un glāstošas mīlestības apgarotu pāri – Latvijas Nacionālā teātra aktieri Raimondu Celmu un viņa līgavu Paulu Pērkoni – par laiku ikdienā un savstarpējās attiecībās, par mīlestību vienam pret otru un teātri.

Savukārt saruna ar dizaina papīrlietu zīmola Cloudberry radītāju Lindu Krūzi, kuras izcilie plānotāji palīdz organizēt gan darbus, gan sapņus, atklāj – ir tik svarīgi būt brīvam savās izjūtās un sapņos!

Uzzini 2022. gada aktualitātes ziedu, kūku un kāzu papīrlietu modē, kā arī dodies kāzu dienas smalkumiem pa pēdām. Uzzini, cik spēcīga nozīme ir vārdiem un citātiem, kas kāzās kalpo kā noskaņas radītāji un dizaina elementi.

Šajā numurā lasi par un ap kāzu galdu – no pasniegšanas veida un tendencēm līdz veiksmīgai ēdinātāju izvēlei, kā arī ienirsti stāstā par kāzu karalisko dzērienu – šampanieti. Savukārt domājot par videi un kāzu budžetam draudzīgām kāzām, noderīgs un reizē iedvesmojošs ir materiāls par nomu kāzās – kāpēc nomāt, ko ņemt vērā, izvēloties nomu, ko iespējams nomāt, kādi ir mīti un vai tie ir patiesi.

Raksts par kāzu spēlēm atklās to, kāpēc spēles kāzās ir nepieciešamas, kā arī – kādas spēles piemērotas katrai kāzu dienas epizodei un, kā ar spēlēm iekustināt un atbrīvot kāzu viesus. Domājot par nemainīgi aktuālo jautājumu – dāvanas kāzās – , piedāvājam padomus gan tiem, kuri meklē īsto dāvanu jaunajam pārim, gan arī pašiem jaunajiem pāriem – idejas, kā iepriecināt viesus savā lielajā dienā.

Līgavām, kas šobrīd ir kāzu dienas kleitas meklējumos, saistoši būs piecu līgavu pieredzes stāsti, – kā veiksmīgi atrast savu īsto kāzu kleitu, raugoties caur savas personības prizmu.

Šajā PRECOS numurā starmešu gaismas koncentrētas arī uz līgavaiņiem – uz kāzu plānošanu palūkojāmies līgavaiņa acīm, šķetinājām vīles līgavaiņa uzvalka darināšanas procesam, kā arī lūdzām līgavaiņus, kas nupat kāzu kurpēs pabijuši, dot padomus esošajiem un topošajiem līgavaiņiem.

Kāzu pieredzes stāstos lasi piecu pāru kāzu stāstus, kas atklāj dažādus svinību un plānošanas konceptus – no galamērķa kāzām Itālijā līdz kāzām ar personalizētām latviešu tautas tradīcijām. 

Žurnāla STILA LAPĀS – ceļojums laikā – muižnieku dzīvesstils, smalkiem diegiem šūti tērpi, attiecību līkloči un īstas mīlestības magnētiskais spēks. Galvenās varones tēlā spožā X faktora ceturtās sezonas uzvarētāja Grēta Grantiņa.

Lai iedvesmotu kāzām piešaut tuč, tuč piedzīvojumu, IEDVESMAS lapās – Mazu kāzu lielā privilēģija un Kāzas kā pirmizrāde – 70.gadu kāzu svinēšana un videi draudzīga mode. Elopement stila fotosesija un divatne zem kokosriekstu palmām – Līva un Matīss. Ieteikumi tiem, kas plāno elopement stila kāzas vai fotosesiju ārzemēs.

Un, protams, neatņemama kāzu žurnāla PRECOS sastāvdaļa – jaunākās kāzu fotogrāfu bildes, kas sniedzas tuvāk un tālāk aiz Latvijas robežām, kā arī kāzu pakalpojumu sniedzēju aktuālākie piedāvājumi.