FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Iznācis kāzu žurnāla PRECOS jaunais rudens/ziemas numurs 2022

Lasītākais kāzu žurnāls Latvijā - PRECOS - šogad nosvinējis savu desmito darbības jubileju un sirsnīgi pateicas ikvienam lasītājam, kas šo gadu laikā ir izraudzījies PRECOS par savu iedvesmotāju un padomdevēju, gatavojoties kāzām!

Tikko klajā laistais žurnāla PRECOS rudens/ziemas numurs (nr. 20) ir kā pārliecinošs vēstnesis tam, ka kāzu jomā arī pašlaik valda rosība - kāzas tiek plānotas un svinētas! Tiesa, ir jāpielāgojas apstākļiem un jāatrod citi veidi, kā kāzas nosvinēt ar uzviju. Jaunākajā numurā lasi un uzzini par šobrīd aktuāliem kāzu svinēšanas formātiem un trendiem! 

Uz žurnāla vāka un stila lapās vīziju par spēcīgu, pašpietiekamu, šarmantu un mūsdienīgu līgavu iemieso harizmātiska personība un žurnāla PRECOS nr.20 mūza - dziedātāja PATRISHA

Autentiskuma manifests kā 2022.gada kāzu svinību caurvijošais vēstījums

Kāzas pirmdienā ar piecdesmit viesiem klātienē un vēl piecdesmit onlainā, kā arī līgavu satriecošā mini kleitā? “Jā!”, ja vien tas ir tas, ko patiesi vēlaties. Oriģināli un mūsdienīgi risinājumi, kā arī sekošana savām vispārdrošākajām vēlmēm ir 2022.gada kāzu kodols un virzītājspēks. Uz to lasītājus mudina raksts par grandiozu virtuālu kāzu kāzu sarīkošanu, par kāzām kādā no darbdienām, par kāzu svinībām divās daļās, par minimālisma stila kāzām, kā arī Līvas un Dominika kolorītais kāzu pieredzes stāsts. 

- Pērc žurnālu PRECOS E-VEIKALĀ ar piegādi uz pakomātiem
- Preses tirdzniecības vietās no 1.decembra
- Lasi elektroniskā formātā savā datorā vai viedierīcē 

Perfektā kleita perfektajai līgavai

Kāzu žurnāla PRECOS rudens/ziemas numurā atradīsi gan noderīgu rakstu ar praktiskiem padomiem, kā atrast savam ķermenim un būtībai vispiemērotāko kāzu dienas tērpu, gan līgavas kleitu audumu ceļvedi, kas palīdzēs orientēties grezno audumu pasaulē, kā arī ieskatu aktuālākajās tendencēs kāzu kleitu modē, ko 2022.gadam pareģo pasaulē iecienīti kāzu kleitu dizaineri un kāzu modes nami. 

Iekšējs miers un talants azartiski ķert mirkļus

Par to, kā sevī rast mieru un ielaist harmoniju, kā izbaudīt kāzu plānošanu relaksēti, lasi intervijā ar šī numura viesi - mākslinieci, jogas entuziasti un pasniedzēju Sindiju Tebernieci. Savukārt, par emociju iemūžināšanu, līdzpārdzīvojuma burvību un to, kādai jābūt kāzu filmai, lai tā būtu izdevusies, lasi sarunā ar atzīto un talantīgo videogrāfu Jāni Upmali, kurš jau šobrīd Latvijas kāzu video filmu kvalitāti ir pacēlis augstākā līmenī.

Bildes un personības, kas iedvesmo

Neatņemama kāzu žurnāla PRECOS sastāvdaļa ir Latvijas kāzu fotogrāfu jaunākās bildes. Arī šoreiz žurnāla lapaspusēs atradīsi fotogrāfijas, kas aizrauj ar tajās iemūžinātajām emocijām un detaļām. 

Žurnāla IEDVESMAS LAPĀS gūsti idejas elegantam līgavas tēlam. 

Savukārt STILA LAPAS lasītāju sola aizvest galvu reibinošā stāstā par spēcīgu, šarmantu un mūsdienīgu Džeimsa Bonda līgavu. Bride 007 mūzas lomā šoreiz iejūtas spilgta personība - dziedātāja un dziesmu autore PATRISHA.

Pāru pieredzes stāsti

Žurnāla lapaspusēs iekļauti kā 5 pāru kāzu plānošanas un svinēšanas pieredzes stāsti, tā citu reālu pāru pieredzes stāsti par to, kā veicies, rīkojot kāzas darbdienā, kāds ir bijis viņu veiksmīgākais pirkums, gatavojoties kāzām, Tāpat lasi un uzzini, kā pāri pieņēmuši lēmumu, ko aicināt par saviem vedējiem, kā arī par to, kāda ir pieredze, izvēloties pirmskāzu fotosesiju un ar kādām emocijām gatavots un skaļi savam mīļotajam cilvēkam izsacīts pašsacerēts laulību solījums. 

“Būt reālam palīgam kāzu plānošanas procesā - tas ir mūsu mērķis!” - par žurnāla PRECOS misiju vēsta tā redaktore Linda Pūce. Pilns iedvesmas, ideju un praktiski vērtīgas informācijas žurnāls PRECOS (nr.20) ir ceļā pie tevis!

Tagad žurnāls pieejams ne vien drukātā, bet arī e-žurnāla versijā: https://issuu.com/precos