FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Iznācis kāzu žurnāla PRECOS rudens/ziemas numurs

Žurnāla PRECOS rudens/ziemas numurs (nr. 19) pie lasītājiem dodas pilns ar iedrošinājumiem nebaidīties kāzas svinēt arī mainīgos apstākļos, atklājot mazu un atmosfērīgu kāzu šarmu. Iedvesmojoši pieredzes stāsti, ieteikumi un idejas, svaigākās aktualitātes kāzu fotogrāfijā, kāzu tortēs, dekorācijās un modes tendencēs, kā arī divas bagātīgas intervijas.

“Strādājot pie šī žurnāla numura, nolēmām tajā iekļaut maksimāli daudz pāru pieredzes stāstu, jo pāri, kas apprecējās šogad, pierādot, ka ir gatavi svinēt savu mīlestību jebkādos apstākļos un pēc jebkura scenārija, ļoti motivēja mūs, un ticam, ka tieši viņi ar savu piemēru iedvesmos tos, kas laulībai pošas nākamajā gadā,” par šī brīža nenoteiktības pilnajiem apstākļiem un žurnāla veidošanu stāsta tā redaktore Linda Pūce.

Žurnāla PRECOS jaunākajā numurā lasi interviju ar pasaules līmeņa Latvijas izcelsmes modeli, pašmāju kāzu kleitu zīmola Katya Katya London reklāmas seju Nastyu Choo. Par modi, Parīzi, džemperiem, mīlestību un to, kā ir būt mūzai.

 

PIRKT ŽURNĀLU


Savukārt numura intervija ar Baibu Prinduli-Renci – vienu no pazīstamākajām un iemīļotākajām vides, kāzu un pasākumu dekoratorēm – atklās to, cik ļoti šajā pārmaiņu laikā svarīgs ir partnera stabilais plecs un atbalsts. Uzzināsi arī, kā noformēšanā apvienot estētismu ar racionālismu, kā atrast savu kāzu stilu, kas stāsta par jauno pāri; izlasīsi par 2021. gada kāzu dekorāciju tendencēm un to, vai kāzas jāsvin stilīgi.

Šajā numurā tuvāk iepazīstamies ar jauno un negaidīto trendu – mazformāta kāzām. 2020. gads radījis iedvesmu daudzām mazām, klusām un atmosfērīgām kāzām. Arī nākamais gads joprojām ir miglā tīts, tāpēc vēstīsim, kā uzburt skaistas kāzas šaurā lokā, ko ņemt vērā, plānojot mazformāta kāzas, un kādi ir šāda kāzu koncepta plusi.

Nemainīgas šajā mainīgajā laikā tomēr paliek vairākas ar kāzu plānošanu saistītas lietas. Tā šajā numurā – par kāzu budžetu, kāzu tortēm, fotogrāfijām un kāzu modes tendencēm.

Budžeta plānošana var radīt stresu, taču, apzinoties, ko no tā sagaidīt, un zinot tipiskākās kļūdas, lai no tām varētu izvairīties, budžets kļūst par lielu palīgu visos kāzu organizēšanas posmos.

Kāda būs kāzu kūka 2021. gadā – vairākos stāvos, balta kā pompoza princese vai šokolādes brūna, noslēpumaina lēdija? Par svaigākajām tendencēm un garšīgākajiem salikumiem stāsta šī brīža krāšņāko kūku autores.

Kāzu fotogrāfiju tendences izpleš spārnus. Burtiskā nozīmē. Aizvien populārākas kļūst kāzu fotogrāfijas no putna lidojuma, izmantojot dronu, kas dod iespēju iegūt īpašāku kadru no neierastākiem rakursiem. Šajā numurā pastāstīsim, kāpēc izvēlēties drona fotogrāfijas, kādi ir to plusi un ar kādiem riskiem jārēķinās. Aplūkosim arī ikvienu kāzu neiztrūkstošo detaļu – kopbildi – un uzzināsim, vai pastāv veiksmīgas kopbildes zelta priekšnosacījumi. Foto tēmā šoreiz arī par fotogrāfu mākslu noķert ārzemniecisko izjūtu tepat Latvijā.

Lai uzzinātu spilgtākās kāzu kleitu modes tendences 2021. gadam, ielūkosimies kāzu modes pasaules aizkulisēs, atklājot aktualitātes audumu faktūrās, krāsu paletē un tērpu siluetos.

Tām līgavām, kas šobrīd ir kāzu kleitas meklējumos, saistoši būs sešu līgavu pieredzes stāsti, kas atklās aiz ikkatra līgavas tērpa mītošo līkumoto un aizraujošo stāstu.

Ielūgumu meistaru ieteikumi un pieredze ļaus vieglāk izveidot sava kāzu ielūguma saturu. Uzzināsi, ko ielūgumā rakstīt, pie kādas uzrunas pieturēties, kas ir tā informācija, kurai noteikti jābūt, lai izvairītos no pārpratumiem. Savukārt dzīvniekumīļiem noderīgs būs materiāls par mājas mīluļu un citu zvēru piedalīšanos kāzās.

Kāzu pieredzes stāstos šoreiz lasāmi sešu pāru vēstījumi par to, kas ir bijis viņu labākais lēmums saistībā ar kāzām. Materiālu papildina iedvesmojošas un krāšņas fotogrāfijas. Savukārt to, ka lieliskas, neaizmirstamas ir tās kāzas, kurās sekojat saviem noteikumiem, pierādīs piecu pāru kāzu stāsti, kuros viņi  atklāj plānošanas un svinēšanas detaļas.

IEDVESMAS lapās Sweet Melancholy – par detaļu un personības nozīmi, par īpašo kāzu raksturu. Rokzvaigznes precas saldā melanholijā, izvēloties tīro un nesamāksloto. Ikviens var tāds būt. Very Wild Boho – par aktualitātēm svinību dekorācijās, krāsu paletē un to, kāda nozīme ir izsmalcinātiem iespieddarbiem.

Savukārt STILA LAPĀS atklāsim līgavas nebeidzamo šarmu – Poetry of Love.

Lasi kāzu žurnālu PRECOS un gūsti jaunas un iedvesmojošas idejas savai kāzu dienai! Tagad žurnāls pieejams ne vien drukātā, bet arī e-žurnāla formā: https://issuu.com/precos

 

PIRKT ŽURNĀLU