FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Iznācis kāzu žurnāla PRECOS pavasara/vasaras numurs

Žurnāla PRECOS pavasara/vasaras numurs (nr. 18) iznācis laikā, kad visi ar nepacietību gaida brīdi, kad sanošajai pasaulei atkal tiks dota zaļā gaisma. Pie lasītājiem žurnāls dodas ar iedvesmojošiem stāstiem, profesionāļu ieteikumiem un idejām, aktuālām tendencēm, pāru pieredzes stāstiem un dzirkstošām intervijām.

“Šī vasara un rudens, nenoliedzami, būs dažādu kompromisu un nestandarta risinājumu laiks visiem, kam plānotas kāzas. Tomēr no tā nav jābaidās! Plānot vajag, bet atstāt vietu nesaplānojamajam šobrīd ir tikpat būtiski,” par situācijām, kuras ietekmēt nav cilvēka spēkos, domās dalās žurnāla redaktore Linda Pūce.

Šajā numurā lasi interviju ar iedvesmojošo un maigu sievišķību izstarojošo meikapa mākslinieci Ditu Graudu, kas tuvākajā laikā gatavojas precēties. Par to, kā kāzu plānošanu uztvert relaksēti, saglabājot mieru un paļaušanos uz likteni. 

Savukārt par skaistiem nestandartiem un situācijas pieņemšanu ikvienā jomā, kāzu kleitām un modi savā redzējumā un pieredzē stāsta stiliste, modes redaktore, precēta sieva un mamma Indra Salceviča.
 

- Pasūti žurnālu uz OMNIVA pakomātu
- Pērc preses tirdzniecības vietās no 28. aprīļa
Lasi elektroniskā formātā savā datorā vai viedierīcē / JAUNUMS! 


Šajā numurā uzzināsi, kas un kurā brīdī jādara līgavai, lai kāzu dienā izskatītos un justos perfekti. Apkārt tiek vizualizēti līgavas tēla ideāli, tomēr katra līgava ir ar savu pieredzi un redzējumu. Kā atrast sākumpunktu un neapjukt, meklējot savu ideālo un vēlamo kāzu dienas izskatu, ieteikumos dalās skaistumkopšanas meistare Madara Siliņa-Priedīte.

Neaizmirstot arī par līgavaiņiem, apskatām klasiskās tendences un aktuālos trendus līgavaiņu modē un vizuālajā tēlā, aicinot par to pastāstīt šīs nozares spožākos speciālistus.

Zinot lielos pūliņus, kas pielikti, lai kāzu dienā viens otram izskatītos perfekti, varbūt ir vērts tā vietā, lai uzreiz mestos kāzu svinēšanā, atlicināt mirkli divatā? Piedāvājam variantus, idejas un iemeslus, kāpēc kāzu dienā ieplānot satikšanās brīdi jeb first look.

Domājot par vides noformēšanu, apskatām ziedu, līgavas pušķu un dekorāciju tendences 2020. gadam – kādus ziedus izvēlēties, kā pareizi tos izmantot, atklājot dekorāciju variācijas un uzburot vajadzīgo maģiju.

Šoreiz īpaša nozīme arī IEDVESMAI un DROSMEI. Iedvesmai PRECOS jaunākais numurs piedāvā oriģinālus risinājumus un daudzveidīgas iespējas gan laulību ceremonijas vietas izvēlei, gan kāzu norisei pilsētvidē. Savukārt to, ka lieliskas un neaizmirstamas kāzas izdosies drosmīgajiem un savas pārliecības sekotājiem, pierāda piecu pāru kāzu stāsti, kuros tie atklāj plānošanas un svinēšanas detaļas.

Pat drosmīgākajiem pāriem, kas, cerot uz saulainu dienu, plāno ceremoniju vai svinības vietā, kur laikapstākļi ir noteicošais, var gadīties piedzīvot gluži pretējo. Palūkosimies, kā neļaut laikapstākļiem izbojāt plānoto un, ņemot tos talkā, padarīt dienu vēl aizraujošāku!

Gaisīga, vasarīga un iedvesmojoša būs PRECOS saruna ar pasaules atzinību guvušu modeļu pāri Margrietu un Miku Lasmaņiem – par tuvību, attiecībām, ģimeni, dzīves skrējienu, dzīvi Ņujorkā un Latvijā, laulību un nākotnes plāniem. Šis pāris arī numura stila lapās MĒS SKRĒJĀM PĀR DZĪVI. UN KĻUVĀM PAR BEZGALĪBU.

Par mīlestības mirkļu turpināšanu arī pēc kāzām jeb laulību gadadienas atzīmēšanas nozīmību stāsta un pieredzē dalās trīs paaudžu pāri.

Lai dotos nedaudz pāri Latvijas robežām, ielūkojamies četru pāru kāzu ceļojumu iespaidos – kas aizraujošs viņu ceļojuma laikā piedzīvots un cik laimes mirkļu sapelnīti, piepildot savu sapni.

Savukārt tiem, kas vēl tikai plāno kāzas un gatavojas aizraujošai pirmskāzu ballītei, piedāvājam ielūkoties piecos pirmskāzu ballīšu stāstos. Šoreiz arī aizraujošs vecpuišu ballītes pieredzes stāsts, kas aizvedīs uz Itālijas ziemeļiem.
 

Pasūti žurnālu uz OMNIVA pakomātu
- Pērc preses tirdzniecības vietās no 28. aprīļa
Lasi elektroniskā formātā savā darotā vai viedierīcē / JAUNUMS! 


Kas gan būtu labs kāzu žurnāls bez izcilām kāzu fotogrāfijām!? Šoreiz ieskatāmies Latvijas Kāzu fotogrāfu asociācijas organizētajā kāzu fotokonkursā un atzinību guvušajās, labākajās 2019. gada kāzu fotogrāfijās.

Šis gads iesākās ar skaistu un vērienīgu notikumu Latvijas kāzu pasaulē – lielāko kāzu izstādi Baltijā RIGA WEDDING EXPO. Šajā žurnāla numurā piedāvājam ieskatu aizvadītajā izstādes dienā, tās notikumos, kā arī vērienīgajā kāzu kleitu modes šovā. Jau zināms nākamā gada kāzu izstādes datums – RIGA WEDDING EXPO 2021 notiks Ķīpsalas izstāžu centrā 30. oktobrī! Nāc uz kāzu izstādi, lai īsā laikā un efektīvā veidā iegūtu plašu, daudzveidīgu informāciju un noderīgus padomus!

Lasi kāzu žurnālu PRECOS un gūsti jaunas un iedvesmojošas idejas savai kāzu dienai! Tagad žurnāls pieejams ne vien drukātā, bet arī e-žurnāla formā - https://issuu.com/precos