FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Iznācis kāzu žurnāla PRECOS rudens/ziemas numurs

Žurnāla “PRECOS” rudens/ziemas numurs (nr.17) šoreiz vispusīgi stāsta par NEPARASTO un to, kā izlēmīgi sekot savai sirdsbalsij, neapjūkot citu radītajos un vispārpieņemtajos standartos.

Pie saviem lasītājiem žurnāls dodas ar divām bagātīgām intervijām, svaigākajām aktualitātēm kāzu modes pasaulē, vērtīgiem un iedvesmojošiem līgavu un pāru pieredzes stāstiem, ceļvedi videi draudzīgu kāzu plānošanā, svaigām idejām un neierastiem kāzu risinājumiem, un, protams, lieliskām un emocionālām Latvijas kāzu fotogrāfu bildēm.

“Izlēmīgums un drosme mūsdienās, šķiet, ir tās vērtības, ko sākam atkal cienīt no jauna. Arī attiecībā uz kāzām izlēmīgums un skaidras vīzijas definēšana jau plānošanas procesa sākumā būs lieliski sabiedrotie, lai kāzas izdotos tieši tādas, kādas vēlaties,” par žurnālā tik daudzpusīgi apspriesto tēmu – neparastais – vēsta tā redaktore Linda Pūce.

Šajā numurā PRECOS tiecas aptvert dažādību, meklēt atšķirīgo un apkopot neparasto, cenšoties iedrošināt pārus pastumt malā šaubas par savas izvēles pareizību. Šoreiz palūkosimies arī nedaudz aiz Latvijas robežām, atklājot piecu pāru stāstus, kas savās kāzās vēlējās izjust brīvību un jaunatklājēja garu, par savu kāzu formātu izvēloties destination wedding jeb galamērķa kāzas.

Šajā numurā uzzināsi, kā, atsakoties no visa liekā un domājot zaļi ne tikai ikdienā, bet arī svētku reizēs, noorganizēt dabai draudzīgas kāzas. Par to, kā sabalansēt mūsdienīgo un gaumīgo ar zero waste konceptu brīdī, kad jāizkāpj no ikdienas rāmjiem. Savukārt talantīgā kāzu galdu māksliniece, dekoratore Svetlana Mašala atklās nākamās sezonas aktualitātes galda noformējumā, kur galda klājuma māksla nav vairs vien harmoniska saderība starp dekoratoru un mielasta šefpavāru, bet arī harmonija starp skaisto un videi draudzīgo.

Tām līgavām, kas šobrīd ir kāzu dienas kleitas meklējumos, saistoši būs līgavu pieredzes stāsti, kas iedrošinās sekot savai sirdsbalsij pat tad, ja tā čukst ko pavisam drosmīgu vai šķietami neierastu.

Pasūti žurnālu PA PASTU vai uz OMNIVA pakomātu!

Kā skaists apliecinājums neparastā burvībai ir šī žurnāla stila lapas, kas šoreiz veltītas divām tematikām, kas katra atklāj sievietes juteklisko iedabu. Mākslinieku rezidences bohēmā nokļūsiet, pateicoties stāstam par talantīgajiem un ambiciozajiem jauniešiem – mākslinieku Aivi Proveju un viņa mūzu Agnesi Gailumu –, bet stāstu par juteklisko Nāriņu un viņas liktenīgo Princi oriģinālā manierē izdzīvos aktrise Anta Aizupe un Latvijas Nacionālās operas un baleta vadošais baleta solists un horeogrāfs Raimonds Martinovs.

Noderīgs un reizē iedvesmojošs ir materiāls par Laulības solījuma atjaunošanu, kur savā pieredzē dalās pāris, kas viens otram atkārtotu solījumu teica savā kāzu 15. gadadienā. Par to, kā uz to raudzīties no kristīgās pasaules skatupunkta stāsta mācītājs Rinalds Grants, savukārt par laulības gredzenu atjaunošanas un uzspodrināšanas iespējām – juvelieris Arvis Kotins.

Lai uzzinātu aktuālākās kāzu kleitu modes, grima un aksesuāru tendences 2020. gadam, ielūkosimies kāzu modes pasaules aizkulisēs. Savukārt numura intervijā ar cepuru un galvassegu meistari, aksesuāru dizaineri Kseniju Daņilovu uzzināsi, kā un kādus matu aksesuārus izvēlēties kāzu dienai, iepazīsi šarmanto cepuru pasauli un, iespējams, atklāsi, ka cepure var būt arī elegants un mūsdienīgs aksesuārs vīrietim.

Savukārt intervija ar Abgunstes muižas saimniekiem Asnāti un Jāni Avotniekiem pastāstīs par to, kā ir būt muižniekiem mūsdienās un to, kā viņiem izdevies no pamestas saimniecības izveidot Radošuma meku.

Žurnāls arī šoreiz saglabā savu vizuālo krāšņumu, pateicoties bagātīgajam bilžu materiālam – tajā iekļautas vairāk nekā 250 Latvijas kāzu fotogrāfu bildes, kas sniedzas tuvāk un tālāk aiz Latvijas robežām. Tāpat žurnālā apskatīta nemainīgi aktuālā tēma – kā tikt pie skaistām kāzu dienas fotogrāfijām. Veiksmes formulu šķetina un 10 noderīgos padomos dalās kāzu fotogrāfs Mārtiņš Plūme.

Lasi kāzu žurnālu PRECOS un gūsti jaunas un iedvesmojošas idejas savai kāzu dienai!