FB Pixel
e-veikals Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Iznācis kāzu žurnāla PRECOS pavasara numurs

Publicēts:01.04.2019
Žurnāla “PRECOS” pavasara/vasaras numurs (nr.16) ir radīts, lai iedvesmotu! Pie saviem lasītājiem žurnāls dodas ar galvu reibinošām un iedvesmojošām idejām kāzām, spilgtām emocijām un pieredzes stāstiem, fantastiskām Latvijas kāzu fotogrāfu bildēm un, kā vienmēr, aktuālām un interesantām tēmām par kāzu plānošanu un svinēšanu.

“Aizvien biežāk pāri, gatavojoties kāzām, izvēlas šim procesam pieiet radoši. Viņus nebaida jaunu, sev tuvu risinājumu meklēšana un oriģinalitāte. Šajā numurā ir izteikti daudz reālu pāru pieredzes stāstu. Tie visi ir bezgala iedvesmojoši. Un kas pats svarīgākais – tie ir arī iedrošinoši!”, par žurnāla kodolu vēsta tā redaktore Linda Pūce. Žurnālā par dažādām savu kāzu iedvesmojošām epizodēm stāsta septiņpadsmit (!) pāri. Savukārt padomos, kā cauraust kāzas ar savas personības pavedieniem, dalās līgava, kura sekoja savai sirdsbalsij un kāzu dienā apbūra līgavaini ar hennas gleznojumiem kā savu galveno rotu.

Turpinot iedvesmas lidojumu, žurnāla PRECOS 16.numurs pievēršas vecmeitu ballīšu tēmai, kam žurnālā veltīts plašs materiāls. Tajā topošās līgavas un līgavu draudzenes atradīs gan aizraujošus pirmskāzu ballīšu stāstus, gan 25 idejas vecmeitu ballīšu meistarklasēm. Kā bezgala skaists apliecinājums draudzeņu kopābūšanas priekiem ir arī žurnāla stila lapas, kurās pavasarīgos ziedos, tērpos un bohēmiskā vieglumā savu draudzību svin trīs lielpilsētas daiļavas. Tāpat gaisīgs, vasarīgs un iedvesmojošs ir žurnāla materiāls par Rīgas jumtiem un jumta terasēm kāzu fotosesijai vai svinībām. Silts vasaras vējiņš, skats pār pilsētas jumtiem un jūsu mīlestības svētki – pasakains trio! Kāzu fotogrāfs Ģirts Raģelis dos praktiskus padomus, ar ko jārēķinās, ja vēlaties noorganizēt kāzu dienas fotosesiju uz jumta. Savukārt tie, kam prāts sliecas uz kādu no Rīgas iecienītākajām jumta terasēm, rakstā atradīs praktisku informāciju par terasēm, uz kurām kāzu dienā doties. 

Ja vēl neesi izlēmusi, kāds izskatīsies tavs līgavas pušķis, kāzu kūka vai kāzu tērpa aksesuāri, tad iedvesmu būs iespējams rast šīm tēmām veltītā bilžu iedvesmas materiālā. Par aktuālām tendencēm kāzu papīrlietu dizainā pastāstīs šīs nozares profesionāļi – pieredzējušas kāzu grafiskās dizaineres. Savukārt, Latvijas kāzu tērpu dizaineri un profesionāļi akcentēs karstākās kāzu modes tendences. Par to, kāds ir kāzu kleitas tapšanas process un cik daudz laika tam vajadzētu atvēlēt, atklās MILKSILK kāzu tērpu zīmola radītāja Alīna Matvejeva, kurai līgavu tērpi ir bijusi sirdslieta jau kopš bērnības. Turpretī to, kādus Latvijā ražotus produktus pasūtīt savam kāzu galdam, zinās ieteikt ēdienu blogere Karlīna Latsone.

Žurnāls ir vizuāli krāšņs, pateicoties bagātīgajam bilžu materiālam – tajā ir iekļautas vairāk kā 335 Latvijas kāzu fotogrāfu bildes, kas iedvesmos un, iespējams, palīdzēs kāzu fotogrāfa izvēlē. Tāpat žurnālā ir apkopoti 10 Latvijas kāzu fotogrāfu viedokļi par to, kas šobrīd ir aktuāls kāzu fotogrāfijā, kā arī godināti Latvijas Kāzu fotogrāfu asociācijas fotokonkursa 2018.gada laureāti. 

Kāzu plānošanai noderīgi un praktiski materiāli jaunākajā žurnāla PRECOS numurā noteikti būs, piemēram, raksts par to, kā laiku kāzās saplānot gudri, kurā pieredzējusi kāzu rīkotāja vērš uzmanību uz tipiskākajām kļūdām un dalās savos ieteikumos. Tāpat vērtīgi un idejām bagāti ir žurnāla raksti par pusnakts sagaidīšanu kāzās (alternatīvām tradicionālajai mičošanai) un kāzu garo starpbrīdi jeb laiku starp ceremoniju un svinībām. Bet varbūt šobrīd galvu lauzi par to, kā iepriecināt un pateikties saviem vistuvākajiem? Tādā gadījumā noteikti izlasi rakstu, kā līgavai un līgavainim kāzu dienā iepriecināt vienu otru ar dāvanām vai pārsteigumiem, kā arī rakstu par to, kā izteikt un paust savu pateicību vecākiem un vecvecākiem kāzu dienā. 

Iegādāties jaunāko žurnāla PRECOS numuru ir iespējams preses tirdzniecības vietās visā Latvijā sākot no 2.aprīļa vai pasūtot to elektroniski kāzu portālā www.precos.lv. Turklāt, pērkot kāzu žurnāla PRECOS 16.numuru, vari piedalīties loterijā un laimēt KATYA KATYA LONDON 2019.gada pavasara/vasaras kolekcijas vakarkleitu no kāzu salona 6.Septembris.

Lasi kāzu žurnālu PRECOS un gūsti jaunas un iedvesmojošas idejas savai kāzu dienai!