FB Pixel
Ienākt / Reģistrēties
Šī tīmekļa vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai. Lasīt vairāk

Pērc PRECOS un laimē KATYA KATYA LONDON vakarkleitu

Lasi kāzu žurnāla PRECOS 16. numuru un laimē KATYA KATYA LONDON vakarkleitu no 2019. gada pavasara / vasaras kolekcijas Back to Tuscuny no kāzu salona 6.Septembris.

Akcijas noteikumi
Izlozē piedalās žurnāla PRECOS Nr.16 izdevuma pircēji.

Lai piedalītos akcijā, dalībniekam jāiegādājas žurnāla PRECOS Nr. 16, jānosūta e-pasta vēstule uz info@precos.lv laika periodā no 2019. gada 25. marta līdz 2019. gada 25. maijam plkst. 23.59, norādot šādu informāciju: vārds, uzvārds, telefona numurs, e-pasta adrese, vecums, pirkuma izdarīšanas vieta un pirkuma čeka numurs.

Žurnālu vari iegādāties preses tirdzniecības vietās vai pasūtīt un saņemt Omnivas pakomātā vai pa pastu.

Atceries
Pirkuma čeku saglabā visu akcijas laiku!

Laimīgā ziņa
Uzvarētāju informēsim, personīgi nosūtot ziņu uz pieteikuma vēstulē norādīto e-pasta adresi, kā arī publicējot ziņu portālā Precos.lv 2019. gada 27. maijā.

Varēsiet izvēlēties jebkuru vakarkleitu no kolekcijas Back to Tuscuny. Kleita tiks veidota pēc jūsu izmēra. Papildu šūšanas pakalpojumi nav iekļauti. Pasūtījums var būt jāgaida līdz 12 nedēļām.